Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Bartek Kasprzykowski uderza w Katarzynę Skrzynecką i nazywa "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" BAGNEM TELEWIZJI!

710
Podziel się

"Czas odświeżyć to grono" - oburza się Bartek Kasprzykowski, oceniając poczynania jurorów programu. Aktor stanął w obronie swojej ukochanej Tamary Arciuch...

Bartek Kasprzykowski uderza w Katarzynę Skrzynecką i nazywa "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" BAGNEM TELEWIZJI!
Bartek Kasprzykowski krytykuje Katarzynę Skrzynecką (AKPA)
bDTTaBaZ

Bartek Kasprzykowski w 2015 r. zwyciężył czwartą edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a przez dwa kolejne lata pełnił w nim funkcję jurora. Teraz z kolei uczestniczką muzycznego show jest jego żona, Tamara Arciuch. Kasprzykowski oglądał pierwszy odcinek nowego sezonu z udziałem ukochanej i po seansie był mocno wzburzony...

Tamara Arciuch zaśpiewała w programie utwór Anny German, a po występie usłyszała same komplementy od jurorów.

bDTTaBbb

Pierwszy odcinek nowej edycji to jest zawsze odcinek pełen tremy dla wszystkich uczestników. Nie bez powodu pierwszej piosenki otwierającej nową edycje nie można powierzyć komuś, kto nie wiadomo jak wypadnie. Tamara - przepiękna piosenka, myślę, że jak najbardziej godna powitania wiosny i nowej edycji. Ty charyzmatyczna, cudowna. Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna - powiedziała z zachwytem Katarzyna Skrzynecka. Niestety miłe słowa nie znalazły odzwierciedlenia w punktacji. Jurorka przyznała Arciuch 4 punkty.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego

Najwyraźniej właśnie to skłoniło Bartka Kasprzykowskiego do kąśliwych komentarzy pod adresem Skrzyneckiej oraz całej produkcji. Aktor zaczął dzielić się przemyśleniami pod zdjęciem żony na Instagramie.

bDTTaBbh

Byłaś NAJLEPSZA. @katarzyna_skrzynecka_official nie poznała się na tym, ale po kilku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA - napisał.

To jednak nie wszystko. Choć Arciuch wcale nie została zrugana przez jurorów, jej partner zaczął pomstować na całą produkcję w komentarzach.

Szkoda tylko, że Bartka w jury brakuje - stwierdziła jedna z fanek.

bDTTaBbi

Bagno telewizji, za dużo złego - odpisał jej Kasprzykowski

Tamara była najlepsza - uznała kolejna internautka.

Skrzynecka nie zauważyła. Standard - poparł ją aktor.

Myślicie, że po instagramowym "rancie" Kasprzykowskiego Arciuch będzie mogła liczyć na lepsze noty od Skrzyneckiej?

bDTTaBbj
bDTTaBbk
bDTTaBbC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(710)
RtF
miesiąc temu
Skoro to takie bagno telewizji to po co żonka tam poszła?
Beata
miesiąc temu
Serio dorosly czlowiek burzy sie w internecie, bo żona dostala 4 punkty a nie 8? 🤣🤣🤣 Leze i kwicze, to juz w podstawowce sa powazniejsze zmartwienia 😂
Agazz
miesiąc temu
Pan Kasprzykowski powinien darować sobie tego typu komentarze, bo są niesmaczne i świadczą o jego jak się okazuje nie najwyższym poziomie. To super ze dla niego wystep jego żony był najlepszy, ale dla wielu osób nie był. Pamiętam, że kiedy sam występował w tym programie jako uczestnik, byl świetny. Ale jako juror był okropny, zachowywał się jak nadety bufon. Zdecydowanie lepszy jest obecny skład.
bDTTaBbD
Olka
miesiąc temu
Przesadza. Pewnie jak jego dzieci przyniosą 5 ze szkoły, to pyta, dlaczego nie 6. Albo idzie się rozmówić z nauczycielką, dlaczego się uwzięła na bombelka.
Studentka
miesiąc temu
Mogl sobie darowac, stary facet a na instagramie krytykuje jak jakas nastolatka xD moglby to zachowac dla siebie
Najnowsze komentarze (710)
AMBIWALENCJA
miesiąc temu
p. Bartosz zachował się jak p. Kaczyński chodząc na groby , chociaż WSZYSTKICH obowiązywał lockdown. MOJA tragedia jest największa na świecie contra MOJA żona jest najwspanialsza , bo wszystko co moje , takie jest. Żenua.
hba
miesiąc temu
Niestety nie zaśpiewała tego utworu wybitnie.
REX
miesiąc temu
Nie rozumiem tego programu. Sztaby zatrudnionych wizażystów z różnym skutkiem pracuje nad tym by upodobnić uczestnika wizualnie do wykonawcy (często niestety już nie żyjącego). PO KIE LICHO? -nie wiem. przecież to jaki jest efekt końcowy to nie zasługa uczestnika tego programu, a niestety wizażysty. Jaki efekt ma osiągnąć to COŚ? Masakra. NIE LUBIĘ TEGO PROGRAMU, PROWADZĄCYCH I JURORÓW.
Tom.
miesiąc temu
Kominoburza. Daj chlopie sobie spokiuj
Jerzy
miesiąc temu
W zasadzie pani Tamara Arciuch musi obecnie zrezygnować, a jury powinno być chronione przez jakiś BOR czy coś takiego...
Ewa
miesiąc temu
Panie Bartek, to się nazywa choroba aktywna dwubiegunowa.
SKiAZ
miesiąc temu
No cóż...Doświadczony juror może oceniać jurora z mniejszym od niego scenicznym doświadczeniem, zwłaszcza gdy obydwaj są podopiecznymi prezesa ZAiKS
nogi za pas
miesiąc temu
Nienawidzę zarówno ich jak redaktorów pudla i dokładnie za to samo : za lans przerywany reklamami i reklamy przerywane lansem oraz za kreowanie na gwiazdy nie narodzone jeszcze dzieci (jeszcze w "ciążowych brzuszkach" celebrytek)
bDTTaBbv
anna
miesiąc temu
Lepsze życzenia na dzień kobiet Bartek nie mógł przekazać. Taka miłość, za dwa lata będzie po miłości, czy warto było bić się z całym światem
Karolina
miesiąc temu
Komuś przecież muszą dać mniej punktów a innemu więcej nawet nie wiem jakby chcieli. Sami jurorzy mówią, że krzywdzą kogoś dając mało punktów ale wynika to z tego, że według nich ktoś inny był o ten punkt lepszy. Takie życie.
będzie jeszcz...
miesiąc temu
przedszkolak Bartuś popłakał się bo zabrali mu zabawki , chłopie czas dorosnąć
Andrzej
miesiąc temu
skrzynecka powinna trochę odpocząć , schudnąć ,więcej czytać a i modlitwa nie zaszkodzi
Bee
miesiąc temu
Ciekawe czy faktycznie tak powiedział? Należy zwrócić uwagę na to, że p.Tamara występowała jako pierwsza, cała reszta śpiewała później i były osoby zdecydowanie lepsze, a jak wiadomo ocenia się całość.
GOSC
miesiąc temu
BARTEK OLEJ TO NIE MA KOGO PRZEPRASZC
...
Następna strona
bDTTaBbX