Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Beata Kawka nazwała Wiktora Zborowskiego "F***** zdradzającym żonę". Aktor REAGUJE

475
Podziel się:

Beata Kawka wywołała niemałe poruszenie, publicznie zarzucając Wiktorowi Zborowskiemu niewierność. Do oskarżeń zdążyła odnieść się już żona 73-latka oraz on sam. Aktor opowiedział o "znajomości" z koleżanką z branży.

Beata Kawka nazwała Wiktora Zborowskiego "F***** zdradzającym żonę". Aktor REAGUJE
Wiktor Zborowski reaguje na oskarżenia Beaty Kawki (AKPA)

W miniony weekend Wiktor Zborowski obchodził 50-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze 6. piętro odbył się uroczysty jubileusz, na którym nie mogło zabraknąć zarówno najbliższych aktora, jak i jego znanych znajomych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wiktor Zborowski o Jerzym Stuhrze

Beata Kawka zarzuca Wiktorowi Zborowskiego niewierność

W sieci zaroiło się od publikacji dotyczących wielkiego dnia Wiktora Zborowskiego. Choć znaczna większość reakcji była pozytywna, okazuje się, że nie wszyscy żywią względem 73-latka pozytywne uczucia. Do tego grona należy Beata Kawka, która pod zdjęciem z benefisu opublikowanym przez Ewę Telegę zostawiła osobliwy komentarz. 56-latka w niewybrednych słowach podsumowała ojca Zofii Zborowskiej, twierdząc, że ma on problemy z dochowywaniem wierności i przed laty smalił do niej cholewki.

Wiktor Zborowski reaguje na oskarżenia Beaty Kawki

Choć komentarz został usunięty, zdążył ponieść się po sieci. Sytuację skomentowała już nie tylko Maria Winiarska, która wymijająco odcięła się od sprawy, twierdząc, że jej "nie interesuje", ale i sam Wiktor Zborowski. W pierwszej kolejności odniósł się do znajomości z Kawką.

Oczywiście wiem, kto to jest Beata Kawka, bo to jest moje środowisko, ale nigdy nie byliśmy szczególnie blisko - stwierdził w rozmowie z "Super Expressem", następnie dodając, że nie do końca rozumie, o co chodzi w całym zamieszaniu:

Znamy się po prostu, ale nie chciałbym tego komentować. Nie wiem, o co w tym chodzi, to jest zadziwiające i dosyć przykre - kwituje.

Myślicie, że taki komentarz wystarczy? Przypominamy, że Beata od usunięcia swoich wynurzeń konsekwentnie milczy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(475)
mmm
5 miesięcy temu
Brawo Beata! Takie tajemnice poliszynela powinny wychodzić na światło dzienne! "Autorytety" ukrywają mroczne oblicze i chwała tym, którzy je odkrywają! Przypominam, że Zborowski to jeden z uprzywilejowanych "zaszczepionych po znajomości z Jandą", sprzed 3 lat! Facet ma dużo za uszami!
Szsss
5 miesięcy temu
Ale jaja 😂 musiało być grubo
tola
5 miesięcy temu
Brawo Pani Beato
Wrona
5 miesięcy temu
A co ma powiedzieć , żona już dawno zaakceptowała jego zdrady . Teraz jak to ujrzało światło dzienne robi dobra minę do złej Dru
shtrp
5 miesięcy temu
Ten cały showbiznesowy światek to jedna wielka kotłownia, kotłują sie w nim jak myszy każdy z każdym, plus do tego narko, jazdy pod wpływem, afery. Sodom i Gomora
Najnowsze komentarze (475)
Miki
5 miesięcy temu
Sądząc po wieku p.Kawki to jeśli on lubi "młode aktorki"to musiało to być że 40 lat temu!!!Dziwne że dopiero teraz sobie o tym "przypomniała". A może to jakieś majaki w stylu "lżej by było na duszy jakby tak ktoś chciał ruszyć"...Bo jakoś z nią nikt nie wytrzymał nawet o połowę tych lat
Wit
5 miesięcy temu
Brawo Pani Beato, ruszyła Pani to bagno, inne nie mają odwagi, tylko za plecami a szkoda .
Sodówa
5 miesięcy temu
Taka prawda. Dobrze, że powiedziała.
Jackie Inarth...
5 miesięcy temu
Wyciągnęła to by zaistnieć. Żenada
Zborowski
5 miesięcy temu
kłamiesz... i dlatego kulfon ci rośnie...
Slawek
5 miesięcy temu
Zborowski sam się nie szczepił na COVID to naganiacz firmy fajzet
Drzymała
5 miesięcy temu
Pan Wiktor Wielki miłośnik zatoki sztuki.
kiermas
5 miesięcy temu
A w jakim celu wszyscy komentują wypowiedź Beaty Kawki, pewnie sfrustrowanej kobiety. Każdy niech patrzy w swoje gniazdo i pilnuje swojego swojego nosa, a od innych odczepcie się.
krzysiek
5 miesięcy temu
powinien odpowiedzieć "o wypraszam sobie mam również inne części ciała których co najmniej równie często używam jak na przykład głowa i jej całe wyposażenie więc droga koleżanko nie miej mi za złe że nie ciebie wybrałem"
Ann
5 miesięcy temu
I po co to? Tylko po to, żeby dowalić, obrazić, poniżyć? Są rzeczy które warto zostawić dla siebie i zachować klasę.
Mary
5 miesięcy temu
Nie od dziś wiadomo, że to fałszywe i zakłamane środowisko narcyzów. Stare dziady robią maślane oczy do młodych dziewczyn, te to wykorzystują, a później płacz jak to dziad jà wykorzystał. I kołowrotek się kręci. A tu człowiek 25 lat w konkubinacie z szacunkiem do siebie nawzajem i bez żadnych ekscesów. Zastanawiamy się gdzie my popełniliśmy błąd? Co z nami nie tak? Czego nam brakuje, a co mają inni? Jak tu żyć?
Fanka
5 miesięcy temu
Mogłabym niejednemu "wiernemu"mezusiowi zniszczyć ciepelko domowe, gdybym zaczęła mówić o zachowaniu mezusiow na stanowiskach:prezes klubu, dyrektor, przewodniczący rady...wszyscy kiedyś próbowali "niezobowiązująco" a to spędzić noc, wziąć prysznic, pożartować. Oczywiście najlepiej jak po wszystkim bym "zniknęła"i nigdy tego nie wspomniała...Parszywcy
yyyyyyyyyyyy
5 miesięcy temu
Nikomu nie ubliżyła, Po prostu powiedziała prawdę, a prawda boli oj boli.
czytelnik
5 miesięcy temu
Szkoda, ze Zborowski nie brał w życiu przykładu ze swojego wspaniałego wuja Jana Kobuszewskiego.
...
Następna strona