Beata Kozidrak PODPADŁA widowni na łódzkich juwenaliach. "ZAPOMNIAŁA, że ma ŚPIEWAĆ?" (WIDEO)
Beata Kozidrak wystąpiła podczas Juwenaliów w Łodzi, gdzie wykonała swoje największe przeboje. W pewnym momencie artystka zapomniała słów (?) jednego z utworów, co szybko wychwycili widzowie. W sieci pojawiła się fala komentarzy - od wsparcia po mocną krytykę.
Beata Kozidrak od dekad pozostaje jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Wokalistka Bajmu przez lata wypracowała status ikony, a jej utwory wciąż należą do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Mimo upływu czasu artystka nadal koncertuje i regularnie pojawia się na dużych wydarzeniach muzycznych.
Justyna Steczkowska będzie jak Beata Kozidrak? Oto co myśli o "starzeniu się z godnością"
Nie brakuje jednak głosów, że wieloletnia kariera 66-letniej artystki zaczyna wiązać się z drobnymi scenicznymi potknięciami, które coraz częściej są zauważane przez publiczność. Ostatnio gwiazda zaliczyła lekką wtopę podczas Gali Mistrzów Sportu.
Beata Kozidrak na Juwenaliach w Łodzi. Wpadka na scenie
Tym razem Beata Kozidrak wystąpiła podczas Juwenaliów w Łodzi, gdzie zaprezentowała swoje solowe hity. Publiczność bawiła się przy dobrze znanych utworach, jednak w trakcie jednego z nich doszło do wyraźnego zawahania.
W pewnym momencie artystka zapomniała (?), że powinna zacząć śpiewać, a w tle słychać było jedynie melodię. Po krótkiej przerwie wróciła do wykonania, jednak moment ten był wyraźnie zauważalny dla publiczności. Co ciekawe, problem pojawił się przy refrenie jednego z najbardziej znanych utworów - "Bliżej", nie był to więc jakiś rzadziej śpiewany utwór.
Fani komentują wpadkę Beaty Kozidrak
Nagrania z koncertu szybko trafiły do sieci, gdzie wywołały lawinę komentarzy. Opinie internautów były podzielone - część osób broniła artystki, inni byli znacznie bardziej krytyczni.
Zapomniała, że ma śpiewać"; Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść; a mogła być zapamiętana jako ikona; Myślała, że inni zaśpiewają jej piosenkę, a niestety nie; Chyba czas odpuścić; Przykro patrzeć; Przynajmniej wiadomo, że nie z playbacku - czytamy w sieci.
Lekka wtopa?