Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

"Big Brother": Jak zmienili się i co dziś porabiają mieszkańcy domu Wielkiego Brata? (ZDJĘCIA)

324
Podziel się:
324
Podziel się:

Małgorzata Maier i Alicja Walczak zajmują się obecnie malarstwem oraz wyrobem ceramiki. Piotr Lato, Gulczas oraz Manuela Michalak od czasu do czasu goszczą jeszcze w programach śniadaniowych.

1
 / 15
"Big Brother": Jak zmienili się i co dziś porabiają mieszkańcy domu Wielkiego Brata? (ZDJĘCIA)
"Big Brother": Jak zmienili się i co dziś porabiają mieszkańcy domu Wielkiego Brata? (ZDJĘCIA)
"Big Brother": Jak zmienili się i co porabiają mieszkańcy domu Wielkiego Brata? (AKPA)
0
0

Oto #TOP2022. Przypominamy najlepsze materiały mijającego roku.

4 marca 2001 roku ruszyła pierwsza polska edycja "Big Brothera". Do castingu zgłosiła się rekordowa liczba chętnych - aż 10 tysięcy osób chciało zamieszkać w domu Wielkiego Brata. Nagrodą główną było pół miliona złotych, a uczestnicy musieli wytrzymać w izolacji prawie trzy miesiące.

Pierwszy program tego typu w Polsce wywołał ogromne zainteresowanie. Odcinki eliminacyjne biły rekordy oglądalności, a uczestnicy show mogli liczyć na kontynuowanie kariery w mediach. Tuż po programie powstał film "Gulczas, a jak myślisz", w którym zagrali wszyscy uczestnicy show.

Monika Sewioło i Małgorzata Maier zacięcie walczyły o swoje pięć minut w telewizji. Klaudiusz Sevković został twarzą telezakupów, a Janusz Dzięcioł i Sebastian Florek zajęli się polityką.

Po wielu latach losy bohaterów reality show ułożyły się bardzo różnie. Kilka lat temu niespodziewanie doszło do tragedii, w wyniku której jeden z uczestników zmarł. Nie żyje również inna uczestniczka pierwszej edycji show.

Zobaczcie, jak potoczyły się losy ekipy domu Wielkiego Brata.

2
 / 15
Manuela Michalak

Manuela Michalak, dziś już Jabłońska, była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu. Jej poczucie humoru, charakterystyczny śmiech oraz ekspresyjność powodowały, że zapadła w pamięci widzów. W programie zajęła drugie miejsce i przez długi czas po zakończeniu show udzielała się w show biznesie.

Manuela przez trzy lata współprowadziła TVN-owski "Maraton uśmiechu". Później przez chwilę romansowała z polityką, dołączając do Unii Wolności. W 2020 roku wyjawiła, że jest szefową polskiego oddziału włoskiej firmy zajmującej się handlem doczepianymi włosami. Dziś przede wszystkim oddaje się podróżom po świecie z ukochanym u boku.

3
 / 15
Małgorzata Maier

Małgorzata Maier dziś odkrywa przed fanami artystyczną duszę i zajmuje się wyrabianiem ceramiki. Eliminacja z programu nie oznaczała jednak dla niej końca kariery telewizyjnej. Gosia, która zajmowała się aranżowaniem wnętrz, odnalazła się w roli prowadzącej program "Kto was tak urządził?". Po zakończeniu "Big Brothera" podobnie jak pozostali uczestnicy wystąpiła w filmie "Gulczas, a jak myślisz...".

4
 / 15
Grzegorz Mielec

Grzegorz Mielec zawrócił w głowie nie tylko fankom programu, ale również jednej z uczestniczek. Na planie programu mężczyzna romansował z Karoliną Pachniewicz. Poza kamerami ich relacja nie przetrwała jednak zbyt długo. Dziś Mielec na stałe mieszka w Brazylii, gdzie zajmuje się krzewieniem polskiej kultury. Uczestnik "Big Brothera" wystąpił również w brazylijskiej telenoweli w roli księdza. Mielec cały czas aktywnie działa w swoich social mediach.

5
 / 15
Karolina Pachniewicz

Karolina Pachniewicz zapadła w pamięć widzów przez swój młody wiek oraz bliską relację z innym uczestnikiem "Big Brothera". Niedługo po zakończeniu reality show Karolina wyjechała z Polski i na stałe osiedliła się Wielkiej Brytanii. Pachniewicz pracuje jako tłumaczka w szpitalu w Manchesterze.

6
 / 15
Monika Sewioło

Monika Sewioło należała do jednych z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu. Kobieta nie ukrywała swojego pociągu do show biznesu i starała się w nim zostać jak najdłużej. Sewioło wydała singiel "Urodziłam się, aby grać" oraz wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya". Dziś nie ma nic wspólnego z mediami.

7
 / 15
Alicja Walczak

Alicja Walczak obecnie całkowicie poświęca się malarstwu. W programie wzbudzała skrajne emocje widzów, którzy uważali ją za wyniosłą. Przez wiele lat Walczak zajmowała się również coachingiem.

8
 / 15
Piotr Gulczyński

Piotr Gulczyński dziś zawodowo zajmuje się reklamą. 21 lat temu wchodząc do Domu Wielkiego Brata narobił sporo zamieszania. Gulczas razem z Klaudiuszem Ševkoviciem i Sebastianem Florkiem stworzyli w programie trio o nazwie Sękocińscy DJ-e. Po zakończeniu programu Gulczas grywał w filmach oraz wystąpił w kilku innych reality show.

9
 / 15
Klaudiusz Sevković

Klaudiusz Sevković udział w programie wykorzystał do kontynuowania kariery w telewizji. Przyjaciel Gulczasa stał się gwiazdą i twarzą telezakupów. Prowadził w telewizji również swoje programy kulinarne, a także związał się z polityką. Przez kilka lat był radnym Chorzowa. Klaudiusz nadal mieszka na Śląsku, a jego największymi pasjami są golf oraz egzotyczne podróże.

10
 / 15
Piotr Lato

Piotr Lato był ulubieńcem widzów. Musiał jednak pożegnać się z programem z powodu złamania regulaminu show, wyjawiając na kogo zagłosował. Lato postanowił walczyć o swoją karierę muzyczną. Muzyk zgłosił się do czwartej edycji "Idola", gdzie wystąpił w finale. Można go było posłuchać również w 2015 roku, ponieważ pojawił się w programie "The Voice of Poland". Dwa lata temu ukazała się jego płyta, "Dust Bowl Desert - Night Fantasies".

11
 / 15
Sebastian Florek

Sebastian Florek postanowił swoją przyszłość związać z polityką. Został posłem z ramienia SLD, a w 2004 roku startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dziś zajmuje się agroturystyką.

12
 / 15
Janusz Dzięcioł

Janusz Dzięcioł był zwycięzcą pierwszej edycji programu. Komendant straży miejskiej w Świeciu po programie zagrał w filmie "Gulczas, a jak myślisz". Potem związał się z polityką. Przez osiem lat był posłem na Sejm VI i VII kadencji. Janusz Dzięcioł zginął tragicznie w wypadku samochodowym w 2019 roku.

13
 / 15
Anna Baranowska

Anna Baranowska została wyeliminowała z programu jako pierwsza . Nie wiązała jednak swojej przyszłości z mediami i po zakończeniu "Big Brothera" zniknęła z mediów. W 2007 roku zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach.

14
 / 15
Jarosław Ostaszkiewicz

Największą tajemnicą w programie była tożsamość Wielkiego Brata. Właściciel najsłynniejszego głosu w Polsce ujawnił się dopiero w trzeciej edycji programu. Choć wydawać się mogło, że ta decyzja zaszkodzi jego karierze, to momenty ujawnienia był prawdziwą trampoliną do sławy.

Jarosław Ostaszkiewicz na stałe związał się ze stacją TVN. Został prowadzącym program "Kłamca". Brał udział w produkcji wielu znanych programów, "Fabryka gwiazd", "Oko za oko", czy "Mamy cię". Został również producentem wskrzeszonego po latach formatu w telewizji TV4. Od niedawna jest związany z Telewizyjną Agencją Informacyjną, gdzie kieruje redakcją publicystyki i reportażu.

15
 / 15
Martyna Wojciechowska i Grzegorz Miecugow

Na koniec przypominamy, że prowadzącymi pierwszą edycję show była Martyna Wojciechowska i nieżyjący już Grzegorz Miecugow.

KOMENTARZE
(324)
Kkk
2 lata temu
Pamietam list protestacyjny polskich elit, w tym intelektualnych, z apelem o niedopuszczenie do emisji tego programu. Przy dzisiejszej papce Big Brother był jak wizyta w Teatrze Narodowym.
Bee
2 lata temu
Żyją a co mają robić,jedni lepiej drudzy gorzej,najlepsza edycja ze wszystkich.
sam
2 lata temu
"Gulczas, a jak myślisz" to tekst Karoliny a nie Moniki!
zołza
2 lata temu
No faktycznie była gwiazdą bo jako pierwsza pokazała się rozebrana do rosołu a to dobry powód do gwiazdorstwa.
mmm
2 lata temu
ile razy o tym samym?
Najnowsze komentarze (324)
Zdziwiony
rok temu
O babciu
EWA
rok temu
TvN kłamie!
Ares
rok temu
O tym, że Gulczas siedzi to nie napisali
Kara
rok temu
nic lepszego ( oczywiście w kategorii programów tego typu) do dziś nie zrobiono. Pierwszy i zarazem ostatni, który oglądałam.
xcvbn
rok temu
Który raz w tym roku to samo?
der
rok temu
prawie wszyscy starsi, a tłumaczka w szpitalu to chyba nie w kontrakcie tylko w praktyce, oglądałem te głupoty bo coś nowego, druga seria to już były nudy i jakies wydarzenie, chyba september11 zmiótł to z pola widzenia, nie pamiętam, żebym oglądał to później
Taka prawda
rok temu
Cudowna edycja, świetnie dobrani uczestnicy! Ludzie się zmieniają, lata zleciały ile to już 22..? Najlepsi EVER:*
Ak71
rok temu
Same GWIAZDY 🥱🥱🥱
garbaty
rok temu
Emanuel ach co za słodziak.
sdfgsd
rok temu
nie wiem skąd ta nieznana reszta ale najfajniejsza z nich wszystkich była małgośka
Julek
rok temu
a który z nich siedział za przekręty ??
Emigrant
rok temu
Pan gulczas aresztowany obecnie jest
Darwin19
rok temu
Nikt na kowida nie umarł...? A taka straszna zarażą to była...;-)
Niewidz
rok temu
To był pierwszy prymitywny program w telewizji, potem już poszło i tak leci, ale telewizory mają jeszcze wyłączniki i to jest piękne, korzystajcie bo już niedługo i nie będzie można takiej głupoty wyłączyć
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Thomas Mueller jest szczęśliwie zakochany od ponad 15 lat. Czym zajmuje się jego żona Lisa? (ZDJĘCIA)

Thomas Mueller jest jednym z najpopularniejszych niemieckich piłkarzy. Zawodnik ten nie tylko może popisać się świetną sportową karierą, ale również udanym życiem prywatnym. Filar reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów od lat wiedzie szczęśliwe życie u boku Lisy Mueller.
9.

Sam Smith imprezuje w butach na obcasie i porwanych rajstopach (ZDJĘCIA)

Ostatnio Sam Smith wybrał/a się ze znajomymi do pubu. Paparazzim udało się zrobić zdjęcia ukazujące to, jak bawi się niebinarna osoba artystyczna. Fajnie wyglądała?
8.

Joanna Krupa opuściła Polskę i wróciła do Los Angeles. Tak spędza czas z matką i córką (ZDJĘCIA)

Jeszcze kilka tygodniu temu Joanna Krupa bawiła się na imprezie z okazji 18. urodzin Pudelka, a dziś spędza czas z córką i matką w Los Angeles. Jak paniom minął słoneczny dzień?
7.

Romans z żoną brata, spotkania z prostytutkami. Ci piłkarze dopuścili się zdrady: Rooney, Pique, Rzeźniczak... (ZDJĘCIA)

Entuzjaści piłki nożnej często stawiają ich w gronie sportowych idoli. Niestety, nie mogą uchodzić za autorytet w życiu prywatnym. Najpopularniejsi piłkarze w Polsce i za granicą wielokrotnie udowadniali, że daleko im do bycia wzorowymi mężami.
6.

Tak żyje Krzysztof Gojdź. Jego luksusowa willa w Hollywood robi wrażenie. Jego sąsiadką jest... Jennifer Lopez (ZDJĘCIA)

Krzysztof Gojdź uwielbia otaczać się luksusem i brylować w elitarnym towarzystwie. Nic więc dziwnego, że na miejsce zamieszkania wybrał naszpikowane willami gwiazd Hollywood. Sam chętnie "oprowadził" internautów po wnętrzach swojej posiadłości.
5.

Katarzyna Dowbor nagle ROZPŁAKAŁA SIĘ w "Pytaniu na Śniadanie". Interweniował Filip Antonowicz: "Bardzo cierpiał"

Katarzyna Dowbor podczas piątkowego wydania "Pytania na Śniadanie" wróciła wspomnieniami do chwil, gdy musiała pożegnać ukochanego pupila. W pewnym momencie z jej oczu zaczęły płynąć łzy.
4.

Jennifer Garner ZNÓW odwiedziła Bena Afflecka. Tabloidy donoszą, że aktor wrócił do nałogu (ZDJĘCIA)

Ben Affleck i Jennifer Lopez od kilku miesięcy nie schodzą z nagłówków kolorowej prasy. Zagraniczne media twierdzą bowiem, że para ma być o krok od rozwodu. Do sprawy włączyła się nawet Jennifer Garner.
3.

Joanna Przetakiewicz paraduje po ulicy w złotej masce na twarzy. Prywatny szofer przywiózł ją do fryzjera (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiwicz, wyznając zasadę "złote, a skromne", przechadzała się ulicami Warszawy w połyskującej maseczce. Gwiazda, w asyście dwóch psiaków i prywatnego szofera, pomknęła do fryzjera, aby "zrobić się na bóstwo". Tak trzeba żyć?
2.

Dramatyczna sytuacja u Agaty Rubik w Miami. Utknęła w aucie podczas powodzi! (ZDJĘCIA)

Agata Rubik poznaje zarówno blaski, jak i cienie życia za oceanem. Celebrytka nie przestaje narzekać na ulewne deszcze przechodzące przez Florydę. Wyciągnęła telefon, by pokazać widok zalanych ulic Miami zza mokrych szyb samochodu.
1.

Nikodem Rozbicki świętuje urodziny w towarzystwie nowych koleżanek z USA. Zabrakło Julii Wieniawy... (ZDJĘCIA)

Nikodem Rozbicki miał ostatnio ważny powód do świętowania. Aktor skończył 32 lata, co uczcił huczną imprezą w towarzystwie nowych przyjaciół z Los Angeles. Na urodzinach zabrakło Julii Wieniawy.