Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

"Big Brother": Jak zmienili się i co dziś porabiają mieszkańcy domu Wielkiego Brata? (ZDJĘCIA)

324
324
Podziel się

Małgorzata Maier i Alicja Walczak zajmują się obecnie malarstwem oraz wyrobem ceramiki. Piotr Lato, Gulczas oraz Manuela Michalak od czasu do czasu goszczą jeszcze w programach śniadaniowych.

1
 / 15
"Big Brother": Jak zmienili się i co dziś porabiają mieszkańcy domu Wielkiego Brata? (ZDJĘCIA)
"Big Brother": Jak zmienili się i co dziś porabiają mieszkańcy domu Wielkiego Brata? (ZDJĘCIA)
"Big Brother": Jak zmienili się i co porabiają mieszkańcy domu Wielkiego Brata? (AKPA)
0
0

Oto #TOP2022. Przypominamy najlepsze materiały mijającego roku.

4 marca 2001 roku ruszyła pierwsza polska edycja "Big Brothera". Do castingu zgłosiła się rekordowa liczba chętnych - aż 10 tysięcy osób chciało zamieszkać w domu Wielkiego Brata. Nagrodą główną było pół miliona złotych, a uczestnicy musieli wytrzymać w izolacji prawie trzy miesiące.

Pierwszy program tego typu w Polsce wywołał ogromne zainteresowanie. Odcinki eliminacyjne biły rekordy oglądalności, a uczestnicy show mogli liczyć na kontynuowanie kariery w mediach. Tuż po programie powstał film "Gulczas, a jak myślisz", w którym zagrali wszyscy uczestnicy show.

Monika Sewioło i Małgorzata Maier zacięcie walczyły o swoje pięć minut w telewizji. Klaudiusz Sevković został twarzą telezakupów, a Janusz Dzięcioł i Sebastian Florek zajęli się polityką.

Po wielu latach losy bohaterów reality show ułożyły się bardzo różnie. Kilka lat temu niespodziewanie doszło do tragedii, w wyniku której jeden z uczestników zmarł. Nie żyje również inna uczestniczka pierwszej edycji show.

Zobaczcie, jak potoczyły się losy ekipy domu Wielkiego Brata.

2
 / 15
Manuela Michalak

Manuela Michalak, dziś już Jabłońska, była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu. Jej poczucie humoru, charakterystyczny śmiech oraz ekspresyjność powodowały, że zapadła w pamięci widzów. W programie zajęła drugie miejsce i przez długi czas po zakończeniu show udzielała się w show biznesie.

Manuela przez trzy lata współprowadziła TVN-owski "Maraton uśmiechu". Później przez chwilę romansowała z polityką, dołączając do Unii Wolności. W 2020 roku wyjawiła, że jest szefową polskiego oddziału włoskiej firmy zajmującej się handlem doczepianymi włosami. Dziś przede wszystkim oddaje się podróżom po świecie z ukochanym u boku.

3
 / 15
Małgorzata Maier

Małgorzata Maier dziś odkrywa przed fanami artystyczną duszę i zajmuje się wyrabianiem ceramiki. Eliminacja z programu nie oznaczała jednak dla niej końca kariery telewizyjnej. Gosia, która zajmowała się aranżowaniem wnętrz, odnalazła się w roli prowadzącej program "Kto was tak urządził?". Po zakończeniu "Big Brothera" podobnie jak pozostali uczestnicy wystąpiła w filmie "Gulczas, a jak myślisz...".

4
 / 15
Grzegorz Mielec

Grzegorz Mielec zawrócił w głowie nie tylko fankom programu, ale również jednej z uczestniczek. Na planie programu mężczyzna romansował z Karoliną Pachniewicz. Poza kamerami ich relacja nie przetrwała jednak zbyt długo. Dziś Mielec na stałe mieszka w Brazylii, gdzie zajmuje się krzewieniem polskiej kultury. Uczestnik "Big Brothera" wystąpił również w brazylijskiej telenoweli w roli księdza. Mielec cały czas aktywnie działa w swoich social mediach.

5
 / 15
Karolina Pachniewicz

Karolina Pachniewicz zapadła w pamięć widzów przez swój młody wiek oraz bliską relację z innym uczestnikiem "Big Brothera". Niedługo po zakończeniu reality show Karolina wyjechała z Polski i na stałe osiedliła się Wielkiej Brytanii. Pachniewicz pracuje jako tłumaczka w szpitalu w Manchesterze.

6
 / 15
Monika Sewioło

Monika Sewioło należała do jednych z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu. Kobieta nie ukrywała swojego pociągu do show biznesu i starała się w nim zostać jak najdłużej. Sewioło wydała singiel "Urodziłam się, aby grać" oraz wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya". Dziś nie ma nic wspólnego z mediami.

7
 / 15
Alicja Walczak

Alicja Walczak obecnie całkowicie poświęca się malarstwu. W programie wzbudzała skrajne emocje widzów, którzy uważali ją za wyniosłą. Przez wiele lat Walczak zajmowała się również coachingiem.

8
 / 15
Piotr Gulczyński

Piotr Gulczyński dziś zawodowo zajmuje się reklamą. 21 lat temu wchodząc do Domu Wielkiego Brata narobił sporo zamieszania. Gulczas razem z Klaudiuszem Ševkoviciem i Sebastianem Florkiem stworzyli w programie trio o nazwie Sękocińscy DJ-e. Po zakończeniu programu Gulczas grywał w filmach oraz wystąpił w kilku innych reality show.

9
 / 15
Klaudiusz Sevković

Klaudiusz Sevković udział w programie wykorzystał do kontynuowania kariery w telewizji. Przyjaciel Gulczasa stał się gwiazdą i twarzą telezakupów. Prowadził w telewizji również swoje programy kulinarne, a także związał się z polityką. Przez kilka lat był radnym Chorzowa. Klaudiusz nadal mieszka na Śląsku, a jego największymi pasjami są golf oraz egzotyczne podróże.

10
 / 15
Piotr Lato

Piotr Lato był ulubieńcem widzów. Musiał jednak pożegnać się z programem z powodu złamania regulaminu show, wyjawiając na kogo zagłosował. Lato postanowił walczyć o swoją karierę muzyczną. Muzyk zgłosił się do czwartej edycji "Idola", gdzie wystąpił w finale. Można go było posłuchać również w 2015 roku, ponieważ pojawił się w programie "The Voice of Poland". Dwa lata temu ukazała się jego płyta, "Dust Bowl Desert - Night Fantasies".

11
 / 15
Sebastian Florek

Sebastian Florek postanowił swoją przyszłość związać z polityką. Został posłem z ramienia SLD, a w 2004 roku startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dziś zajmuje się agroturystyką.

12
 / 15
Janusz Dzięcioł

Janusz Dzięcioł był zwycięzcą pierwszej edycji programu. Komendant straży miejskiej w Świeciu po programie zagrał w filmie "Gulczas, a jak myślisz". Potem związał się z polityką. Przez osiem lat był posłem na Sejm VI i VII kadencji. Janusz Dzięcioł zginął tragicznie w wypadku samochodowym w 2019 roku.

13
 / 15
Anna Baranowska

Anna Baranowska została wyeliminowała z programu jako pierwsza . Nie wiązała jednak swojej przyszłości z mediami i po zakończeniu "Big Brothera" zniknęła z mediów. W 2007 roku zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach.

14
 / 15
Jarosław Ostaszkiewicz

Największą tajemnicą w programie była tożsamość Wielkiego Brata. Właściciel najsłynniejszego głosu w Polsce ujawnił się dopiero w trzeciej edycji programu. Choć wydawać się mogło, że ta decyzja zaszkodzi jego karierze, to momenty ujawnienia był prawdziwą trampoliną do sławy.

Jarosław Ostaszkiewicz na stałe związał się ze stacją TVN. Został prowadzącym program "Kłamca". Brał udział w produkcji wielu znanych programów, "Fabryka gwiazd", "Oko za oko", czy "Mamy cię". Został również producentem wskrzeszonego po latach formatu w telewizji TV4. Od niedawna jest związany z Telewizyjną Agencją Informacyjną, gdzie kieruje redakcją publicystyki i reportażu.

15
 / 15
Martyna Wojciechowska i Grzegorz Miecugow

Na koniec przypominamy, że prowadzącymi pierwszą edycję show była Martyna Wojciechowska i nieżyjący już Grzegorz Miecugow.

KOMENTARZE
(324)
Kkk
11 miesięcy temu
Pamietam list protestacyjny polskich elit, w tym intelektualnych, z apelem o niedopuszczenie do emisji tego programu. Przy dzisiejszej papce Big Brother był jak wizyta w Teatrze Narodowym.
Bee
11 miesięcy temu
Żyją a co mają robić,jedni lepiej drudzy gorzej,najlepsza edycja ze wszystkich.
sam
11 miesięcy temu
"Gulczas, a jak myślisz" to tekst Karoliny a nie Moniki!
zołza
11 miesięcy temu
No faktycznie była gwiazdą bo jako pierwsza pokazała się rozebrana do rosołu a to dobry powód do gwiazdorstwa.
mmm
11 miesięcy temu
ile razy o tym samym?
Najnowsze komentarze (324)
Zdziwiony
4 miesiące temu
O babciu
EWA
4 miesiące temu
TvN kłamie!
Ares
4 miesiące temu
O tym, że Gulczas siedzi to nie napisali
Kara
4 miesiące temu
nic lepszego ( oczywiście w kategorii programów tego typu) do dziś nie zrobiono. Pierwszy i zarazem ostatni, który oglądałam.
xcvbn
4 miesiące temu
Który raz w tym roku to samo?
der
4 miesiące temu
prawie wszyscy starsi, a tłumaczka w szpitalu to chyba nie w kontrakcie tylko w praktyce, oglądałem te głupoty bo coś nowego, druga seria to już były nudy i jakies wydarzenie, chyba september11 zmiótł to z pola widzenia, nie pamiętam, żebym oglądał to później
Taka prawda
4 miesiące temu
Cudowna edycja, świetnie dobrani uczestnicy! Ludzie się zmieniają, lata zleciały ile to już 22..? Najlepsi EVER:*
Ak71
4 miesiące temu
Same GWIAZDY 🥱🥱🥱
garbaty
4 miesiące temu
Emanuel ach co za słodziak.
sdfgsd
4 miesiące temu
nie wiem skąd ta nieznana reszta ale najfajniejsza z nich wszystkich była małgośka
Julek
4 miesiące temu
a który z nich siedział za przekręty ??
Emigrant
4 miesiące temu
Pan gulczas aresztowany obecnie jest
Darwin19
4 miesiące temu
Nikt na kowida nie umarł...? A taka straszna zarażą to była...;-)
Niewidz
4 miesiące temu
To był pierwszy prymitywny program w telewizji, potem już poszło i tak leci, ale telewizory mają jeszcze wyłączniki i to jest piękne, korzystajcie bo już niedługo i nie będzie można takiej głupoty wyłączyć
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak mieszka Marcin Mroczek z rodziną: jasna kuchnia, łazienka w szarościach i oryginalna tapeta w salonie (ZDJĘCIA)

Aktor Marcin Mroczek mieszka ze swoją rodziną w przestronnym domu na warszawskim Wawrze. Aktor regularnie dzieli się na swoim koncie na Instagramie zdjęciami ze swoich czterech ścian. Zobaczcie, jak urządził swój dom.
9.

Piotr Stramowski i jego ukochana jedzą śniadanie otuleni kocami. Romantycznie? (ZDJĘCIA)

Paparazzi znów napotkali Piotra Stramowskiego i Natalię Krakowską. Aktor oraz jego nowa ukochana zostali "przyłapani", gdy zmarznięci pałaszowali śniadanie i spacerowali warszawskimi ulicami. Ładna z nich para?
8.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki "przyłapani" na plaży. Nadmorskie swawole przerwało im wtargnięcie DZIKA (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie mogli oderwać od siebie wzroku podczas weekendu w Sopocie. Ich sportowym wyczynom na jednej z plaż postanowił przyjrzeć się nawet... dzik. To mogło skończyć się tragicznie!
7.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Helena Englert jak gwiazda disco polo, Sokołowska ryzykownie

Po dłuższej przerwie Pudelek wraca z cyklem modowym. Przejrzyjcie razem z nami najbardziej udane i te mniej fortunne stylizacje ostatnich dni. Kto zrobił na Was najlepsze wrażenie? Magdalena Cielecka, Katarzyna Sokołowska, czy może Magda Mołek?
6.

Finansowe ELITY dokazują na rozdaniu Nagród Polskiej Rady Biznesu: Agnieszka Woźniak-Starak, Zbigniew Niemczycki, Rafał Brzoska... (ZDJĘCIA)

Najbogatsi Polacy zebrali się pod jednym dachem, aby uczcić największe sukcesy ubiegłego roku podczas gali Polskiej Rady Biznesu. Sala aż pękała w szwach od nagromadzenia prezesów i prezesek największych polskich przedsiębiorstw. Imprezę poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak.
5.

Roksana Węgiel zaręczyła się "kilka miesięcy temu". Są DOWODY, kiedy Kevin Mglej mógł jej się oświadczyć (FOTO)

Roksana Węgiel i Kevin Mglej niedawno ogłosili, że są już po zaręczynach. W oświadczeniu 18-latka wspomniała, że doszło do nich "kilka miesięcy temu", jednak nie ujawniła szczegółów. Fani znaleźli pewne poszlaki, które wskazują, kiedy do tego doszło.
4.

Dominika Kulczyk pozuje z dziećmi na rozdaniu nagród Polskiej Rady Biznesu (ZDJĘCIA)

Dominika Kulczyk pojawiła się w poniedziałek na finale 12. edycji Nagród Polskiej Rady Biznesu. Najbogatsza Polka pozowała na ściance w towarzystwie dwójki pociech: 19-letniego Jeremiego oraz 15-letniej Weroniki. Fajna rodzinka?
3.

Edyta Górniak robi zakupy Allanowi, po czym wręcza mu pakunek z darami przed jego blokiem. Troskliwa? (ZDJĘCIA)

Edyta Górniak niejednokrotnie udowodniła, że jej syn Allan jest dla niej całym światem i najchętniej przychyliłaby mu nieba. Teraz okazuje się, że zdarza jej się także robić synowi zakupy.
2.

Gwiazdy na Gali Ekstraklasy: Kamil Grosicki z żoną, Anita Werner z partnerem (ZDJĘCIA)

Poniedziałkowa Gali Ekstraklasy przyciągnęła wiele gwiazd związanych ze światem sportu. Na ściance brylowali m.in. Kamil Grosicki wraz z żoną Dominiką, Anita Werner i Michał Kołodziejczyk, Fernando Santos, Mateusz Borek czy Katarzyna Zillman.
1.

Helena Englert u boku całej na biało Beaty Ścibakówny TONIE w gigantycznym garniturze. Modnisia? (ZDJĘCIA)

W poniedziałek na gali ShEO 2023 pojawiłą się cała rzesza polskich celebrytek. Wydarzenie swoją obecnością uświetniły Beata Ścibakówna i jej córka Helena Englert. Młoda aktorka postawiła na oryginalne wdzianko.