Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Blanka Lipińska chwali się sukcesem "365 dni": "Książki sprawiły, że jestem milionerką"

495
Podziel się

Zaskoczeni?

Blanka Lipińska chwali się sukcesem "365 dni": "Książki sprawiły, że jestem milionerką"
Blanka Lipińska (East News, pudelek)
bEhQOhIR

Dzięki powieści 365 dni Blanka Lipińska należy obecnie do grona najbardziej poczytnych polskich pisarek. Sukces naszej rodzimej wersji 50 twarzy Greya szybko zachęcił ambitną autorkę do przeniesienia historii romansu Laury i Massimo na wielki ekran.

bEhQOhIT

Podczas niedawnej ramówki Polsatu nasz reporter Michał Dziedzic postanowił dowiedzieć się, czy filmowa adaptacja powieści Blanki zdążyła już uczynić ją milionerką.

Książki to sprawiły - skomentowała wyraźnie zadowolona z siebie.

Lipińska zapewniła reportera Pudelka, że zawód przynosi dużo mniej dochodów, niż mogłoby się wydawać. Ona sama jednak najwyraźniej nie narzeka na słabą sprzedaż swojego "dzieła". Autorka przyznała, że od trzech lat pracuje nad kolejnym tomem 365 dni. Aktualnie jest jednak zbyt zajęta, żeby dokończyć powieść.

Fani chcą serial, film, Lipińską w telewizji, książkę. Jestem jedna, a dobra ma 24 godziny. Nie zamierzam korzystać z "gołsta". Albo piszę swoje książki, albo ich nie wydaje. Nie robię tego dla pieniędzy tylko dla "funu" albo żeby wsadzić kij w mrowisko polskiego show biznesu - zapewniła.

bEhQOhIZ

Zobaczcie rozmowę z Blanką Lipińską.

bEhQOhJa
bEhQOhJu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(495)
Hhhg
rok temu
Chodakowska, lewandowska, Lipińska..wszystkie dorobily się milionów na zakompleksionych smutnych babach, idealny target...tylko pozazdrościć
Trwoga
rok temu
Prawdziwi, zdolni, czasem genialni pisarze w grobach się przewracają.
Jaroki
rok temu
Wszystkie kobiety takie same. Atak klonów?
bEhQOhJv
Ann
rok temu
Idź w pyry
gość
rok temu
Z Pani która jest kosmetyczką i nie wiadomo nawet czy ma maturę zrobiono już wielką pisarkę po pożal się Boże 3 "bestsellerach" które wydała, dostała już swój program typu reality show w telewizji więc ino czekać jak wikipedia dopisze jej do zawodu pisarka, zawód dziennikarka a potem kariera aktorska zacznie się rozwijać bo zaproponują jej udział w jakimś kolejnym idiotycznym serialu i zostanie dodany zawód aktor. Więc pisarka, dziennikarka i później aktorka. Przykład jak ludzie bez jakiegokolwiek wykształcenia zostają "znawcami" w wielu dziedzinach bo udało im się zaistnieć dzięki tak naprawdę niczemu. Śmiechu warte jak to w dzisiejszych czasach z gó...na ...można zrobić "utalentowane" złoto.
Najnowsze komentarze (495)
Xixi
6 miesięcy temu
"Książki"??? Chyba gnioty, na których czytanie szkoda by mi było poświęcić 5 minut
Atwood
rok temu
Kupiłam audiobooka, żeby wyrobić sobie własną opinię na temat nowej gwiazdy „literatury”- na miejscu autorki wstydziłabym się pokazywać publicznie. Pomijam naiwną fabułę i brak wiarygodnych postaci, autorka ma ubogi zasób słów i nie potrafi sklecić trzech sensownych zdań. Rozumiem, że ludzie nie czytają nic poza postami w necie i SMS i mam wrażenie, że tak właśnie napisana jest ta książka. Dno i wodorosty. Zastanawiam się, kto po przeczytaniu pierwszej części, zdecydował się na kupno drugiej????? Dobrze, że prace nad trzecią spowolniły. Pani Blanki niech pani pomnaża miliony, ale proszę dać sobie spokój z pisaniem.
aga
rok temu
irytująca baba
12345
rok temu
Do 50 twarzy Greya to bardzo daleko, moim zdaniem uwłaczają autorce 50 twarzy Greya porównując te dwie powieści, niestety ta, którą napisała Pani Lipińska to pozbawiona dobrego smaku historia, nie wspominając o ekranizacji-porażka:(
GdzieWesele
rok temu
:OO GdzieWesele.pl
Maja
rok temu
Przykro mi to napisać, ale Blanka na Wasze komentarze ma wywalone niezależnie jakie epitety skierowane są w jej stronę. Ona piję szampana zagryzając kawiorem, a niektórym nam brakuje do pierwszego.
fg45
rok temu
Zarobiła miliony. I to jest najsmutniejsze. Mówi to bardzo dużo o niej i o jej czytelnikach, a w wyniku także i o naszym społeczeństwie.
alek
rok temu
„ambitna „autorka „ ha ha ha
bEhQOhJn
Blbi
rok temu
Niech sobie teraz jeszcze bardziej trójkątną brodę zrobi. Kobiety, czy wy nie widzicie jak to wypełnienie brody fatalnie wyglada? Blanka jest idealnym przykładem
Zxcv
rok temu
Młoda rocznikiem., a wygląda jak. Dobrze utrzymana 40+
ava
rok temu
I to jest właśnie żąłosne.
viv
rok temu
No cóż, podziwiam ją, bo wiedziała jak się dorobić. To jest umiejętność stworzyć towar, który się sprzeda. Oczywiście bardziej podziwiam Tokarczuk za talent i Nobla, ale jak widać, każdy może znaleźć swoją niszę.
gość
rok temu
przekaz dla młodych ludzi - na qrestwie można się szybko i dobrze dorobić :///
Ann
rok temu
Gratulacje, teraz może sobie Pani pozwolić na zakup słownika wyrazów bliskoznacznych i kilku książek. Tylko koniecznie proszę przeczytać, Pani zasób słownictwa jest tragiczny. I to nie jest hejt. Dobra rada.
...
Następna strona
bEhQOhJP