Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bogobojny Kanye West odpływa na mszy: "Jestem największym artystą, którego Bóg KIEDYKOLWIEK STWORZYŁ"

128
Podziel się:

Raper, który chce kandydować w przyszłorocznych wyborach prezydenckich, ma misję, aby "zbawić świat". Kim powinna zacząć się martwić?

Bogobojny Kanye West odpływa na mszy: "Jestem największym artystą, którego Bóg KIEDYKOLWIEK STWORZYŁ"
(East News, East News)
bECPITFN

Choć Kanye West niewątpliwie ma na koncie wiele udanych numerów, które zapewniły mu 21 (!) nagród Grammy, z biegiem lat u rapera można zaobserwować niepokojącą przemianę. Tuż po tym, jak jego żona Kim Kardashian została obrabowana w Paryżu, zachowanie amerykańskiego muzyka zaczęło stawać się coraz bardziej dziwaczne. Ostatecznie trudna do zniesienia presja i "wewnętrzne głosy" sprawiły, że raper z przerośniętym ego przeszedł poważne załamanie nerwowe, w wyniku którego zmuszony był poddać się leczeniu na oddziale zamkniętym. Choć dziś Kanye zapewnia, że czuje się "lepiej niż kiedykolwiek wcześniej", jego zachowanie wciąż może budzić pewne obawy: gwiazdor od jakiegoś czasu stawia się w roli mesjasza, który został zesłany przez Boga, by zbawić świat.

bECPITFP

W ramach głoszenia prawdy Bożej celebryta zgodził się wziąć udział w specjalnej mszy prowadzonej przez pastora Joela Osteena w Teksasie, podczas której opowiedział zebranym o swojej duchowej przemianie.

Wiem, że Bóg wzywał mnie od dawna, ale diabeł rozpraszał mnie przez wiele lat - wyznał West. Kiedy przeżywałem najgorsze momenty mojego życia Bóg był tam ze mną, wysyłał mi wizje i inspirował mnie. Pamiętam, jak siedziałem w szpitalu na UCLA po załamaniu nerwowym i narysowałem kościół, który chcę założyć w centrum Calabasas. To wszystko jest udokumentowane.

W dalszej części swojego przemówienia poruszony muzyk zapewnił, że po dawnym, nadętym Kanye-megalomanie nie ma ani śladu, zaznaczając przy tym, że... jest "największym artystą, którego Bóg kiedykolwiek stworzył".

Zniknęła ze mnie cała arogancja i zarozumiałość, teraz Bóg wykorzystuje te cechy w inny sposób - stwierdził. Ponieważ za każdym razem, gdy się budzę, mówię sobie: "Jestem tutaj w służbie Bogu i żadna broń skierowana w moją stronę nie będzie mi zagrażać" - powiedział. Jezus zwyciężył. Już mówiłem o mojej arogancji i zarozumiałości. Teraz największy artysta, którego Bóg kiedykolwiek stworzył, pracuje dla niego.

bECPITFV

Według źródła magazynu People, West zamierza poświęcić całe swoje życie pomaganiu innym, w czym wesprzeć ma go ponoć Kim oraz dwójka ich starszych dzieci, 6-letnia North i 3-letni Saint.

On i Kim koncentrują się na robieniu dobra i niesieniu pomocy ludziom mniej uprzywilejowanym - informuje People. Zwłaszcza, gdy zbliżają się święta, starają się zrobić jak najwięcej. Chcą także, aby ich dzieci wiedziały, że wiele osób cierpi i potrzebuje pomocy. Starsze dzieci również w tym roku wykonają pracę charytatywną.

Myślicie, że Kim powinna zacząć się martwić?

bECPITFW
bECPITGq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(128)
M.Q.2.0
2 lata temu
Brzmi jak jakiś chory sekciarz. Wszyscy psychopaci i założyciele sekt o sobie tak mówili. To pierwsze objawy jakiegoś szaleństwa... Megalomania i schizy
Sewald
2 lata temu
I tak skromnie. Dobrze, że nie powiedział, że to on jest Bogiem.
paulina
2 lata temu
Jeśli prawdą jest, że Kanye choruje na CHAD to takie zachowanie wygląda na typowe objawy manii. Mogę nie lubić Kim, ale walka z chorobą psychiczną i dla chorego i dla jego rodziny to ogromne wyzwanie - życzę jej dużo siły.
bECPITGr
Gfgg
2 lata temu
Ciekawe za ile go zlikwidują tak jak Jacksona. Wyłamał się z illimunati jak sam potwierdził wiec no cóż...będzie grubo
takzeten
2 lata temu
Jak się słyszy głosy to najczęściej jest to schizofrenia. Biedne dzieci...
Najnowsze komentarze (128)
Aga
rok temu
Kolejny manson
pasikonik.
rok temu
Jesli czyni dobro i wspomaga ludzi,ktorym jest ciezko zyc z roznych przyczyn bez wsparcia,a on ma duzo i chce pomoc, niech to robi, dlaczego za to go potepiacie.
Julez
2 lata temu
Niech skupią się także na krzywdzie zwierząt i przestaną nosić futra!
Nicniewiecie
2 lata temu
On wcale nie chce kandydować w 2020, a w 2024
Gggh
2 lata temu
Tylko MICHAEL JACKSON! Nikogo innego nie ma, nikt nawet nie zbliżył się do jego białych skarpet o innych miejscach już nie wspomnę. Kocham Cię aniołku
Hahaha
2 lata temu
Za parę lat ta rodzina zamieszka w białym domu.tak czy siak
Gosc
2 lata temu
Cóż..ego przerosło go
Tyk
2 lata temu
Pójdą zagłosować dla beki i wygra . Zobaczycie
bECPITGj
Ellie
2 lata temu
Wybiorą go na prezydenta żeby oglądać reality Kardashianów w Białym Domu :D
boss
2 lata temu
pomoc na pokaz się nie liczy dla Boga. po co mówią ze będą pomagać? niech pomagają bez zbędnych nawolan .fałszywa pomoc.
nick
2 lata temu
chce zbawiać świat? to niech zacznie od rozwodu z silikonowa panna której w głowie tylko makijaż. chyba ze jego celem jest zawładnięcie światem i ogłupianie ludzi takimi rzeczami jakimi zajmuje sie żona. wierzy w Boga a pokazuje same szatańskie zachowania.
Eeeeee
2 lata temu
I dobrze
paulina
2 lata temu
Jeśli prawdą jest, że Kanye choruje na CHAD to takie zachowanie wygląda na typowe objawy manii. Mogę nie lubić Kim, ale walka z chorobą psychiczną i dla chorego i dla jego rodziny to ogromne wyzwanie - życzę jej dużo siły.
Aaa
2 lata temu
Dajcie mi to co on bierze bo to jest dobre xd
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECPITHc
bECPITHd
bECPITHe
bECPITHf
bECPITHg
bECPITGL