Bojarska-Ferenc broni występu Lewandowskiej: "Jest skromna i zna swoje miejsce. Jest Lewy i długo, długo nic!"

78
Podziel się

"Wojewódzki to profesjonalista. Trudno przy nim dobrze wypaść" - przekonuje. Ania chyba nie ucieszy się z takiej… obrony.

Jesienny sezon swojego programu Kuba Wojewódzki postanowił zakończyć z przytupem i do studia zaprosił Annę i Roberta Lewandowskich. Jej występ jak się można było spodziewać wywołał mieszane uczucia. Kolejny raz pojawiły się zarzuty, że tak naprawdę niewiele osiągnęła w życiu i gdyby nie Robert, to nikt w Polsce by o niej nie słyszał. Wesprzeć koleżankę postanowiła Mariola Bojarska-Ferenc. W rozmowie z www.przeAmbtini.pl stwierdziła, że Lewandowska zna swoje miejsce i ma świadomość tego, że jest Lewy i długo, długo nic. Ania chyba nie ucieszy się z takiej… obrony.

KOMENTARZE
(78)
gość
2 lata temu
Mam wrażenie,że ta Pani aż za bardzo chce wejść Lewandowskim w d...
gość
2 lata temu
W Polsce państwo Lewandowscy to pół bogowie. To jest chore, ludzie ! Jest tyle zasłużonych ludzi, którzy robią większe i lepsze rzeczy dla ludzi, a nikt ich tak nie czci
gość
2 lata temu
całkiem niedawno na stronie Anny Lewandowskiej była prosba o zwrot batonow danych smakow ponieważ nie spełniały wymogów.to nie kłamstwo,kazdy kto wszedł na strone widział.
gość
2 lata temu
Niech ta kobieta już się nie odzywa
gość
2 lata temu
Ale poleciała Bojarska 😨 Anna jest skromna 😉
Najnowsze komentarze (78)
gość
2 lata temu
Boże widzisz i nie grzmisz sad ostateczny
gość
2 lata temu
Wczoraj oglądałam mecz bayern - psg i załamałam się. Panie Robercie proszę szybko wracać do swojego naturalnego koloru włosów:) wygląda Pan rasowo, a nie jak jakiś podlotek w tlenionych włosach w odcieniu gołębim.
gość
2 lata temu
Mariola podlizuje sie Lewandowskim bo Ania to rywalka znienawidzonej Chodakowskiej.
gość
2 lata temu
Ale się Bojarska podlizuje , żmija.
gość
2 lata temu
Ta baba to g****a krowa. Jej kariera juz dawno sie skonczyla, nie moze sie z tym pogodzic i tetaz ma gula.!! Jestes juz za stara! ROZUMIESZ!!!?
go
2 lata temu
...zastanawia mnie ...o co chodzi ,tak na prawde ,pani M.B. ......odkad pamietam caly czas masli p.Lewandowskim...ma jakis cel konkretny...czy tak sobie ,bo np. nie lubi swojej powaznej konkurentki p.A.Ch. ......
gość
2 lata temu
No wiadoma będzie jej wychwalać pod niebiosa, bo nienawidzi Ewki, ale kto pytam kto liczy się ze zdaniem tej baby
gość
2 lata temu
Hehe ale ta starsza pani jest irytująca a tak wogole to hehe dobrze powiedziane lewy i długo ugo nic..bo to b****o jego żona ma w sobie coś irytującego niczym bojarska
wujek
2 lata temu
g****a pusta dziewucha której forsa padła na mózg
gość
2 lata temu
Nie moge znieść ze pakuje sie tyle kasy w takich debili a lekarze ,profesorowie i inne mądre głowy nie maja kasy od państwa a tak wiele mogliby zrobic dla swiata. Chore czasy. Zastanawianie sie jak Lewa wypadła u Kuby? No jak? Kurde no laska zdania zbudować nie umie,trzepie kase bo mąż za kopanie piłki i kretyńskie miny na murawie dostaje miliony. Przykre po prostu.
gość
2 lata temu
Skromna naczelna edukatorka Polakow
gość
2 lata temu
co za prostacka uroda
gość
2 lata temu
marna obrona z ust plotkary, u której broda przechodzi w szyję
gość
2 lata temu
dlaczego ludzie podlizują sie Lewandwoskim????? Bojarska przykłądem ale nie pierwsza. WHY? R****m na takich dupowłazów
...
Następna strona