Trwa ładowanie...
Przejdź na

Borcuch o wywiadzie Lindy: "Co miał w głowie, ile miał we krwi?"

166
Podziel się

"To nonszalancja Bogusława, któremu się wydaje, że może powiedzieć wszystko. W świetle śmierci Wajdy to jest wyjątkowo słabe. To pierwszy poważny film Bogusława po wielu latach i powinien być wdzięczny, że miał szansę zagrać".

bCOiKEbp

Od wczoraj w polskich mediach jednym z najgłośniejszych tematów jest wywiad Bogusława Lindy dla amerykańskiego serwisu Deadline. Aktor po śmierci Andrzeja Wajdy jest główną osobą promującą jego ostatni film Powidoki. Linda stwierdził w wywiadzie, że scenariusz był "chujowy", a teraz on sam musi teraz jeździć "po całym jebanym świecie" i "świecić ryjem". Zobaczcie:Bogusław Linda ostro o "Powidokach" Wajdy: "Ten SCENARIUSZ BYŁ NAPRAWDĘ CH**OWY. Muszę teraz świecić ryjem"

Wypowiedź ta została skrytykowana przez wielu aktorów i reżyserów. Zarzucają Lindzie, że jednak zgodził się wystąpić w filmie, i nie przeszkadzał mu "chujowy" scenariusz. Ten i inne argumenty podniósł w #dzieńdobryPolsko w Telewizji WP reżyser Jacek Borcuch.

To Bogusław Linda, trudno powiedzieć, co miał na myśli i w głowie, ile miał w krwi. To tak słaba wypowiedź, że ciężko ją komentować. Aktorzy często są kontraktowani przy promocji filmów, ustawia się sposób opowiadania o filmie. Linda i świetlane gwiazdy nie mają takich kontraktów, ale mają rodzaj niepisanej umowy. Jeszcze tutaj Wajda, jego ostatni film... Słabe to jest. To jest niemożliwe, żeby to była taka forma promocji. To nonszalancja Bogusława, któremu się wydaje, że może powiedzieć wszystko. W świetle śmierci Wajdy to jest wyjątkowo słabe.

bCOiKEbr

Borcuch twierdzi również, że Linda jako aktor już dawno nie zagrał żadnej znaczącej roli i powinien być wdzięczny Wajdzie. Ten kontrakt może mu pomóc w reaktywacji kariery.

Andrzej umarł, ja muszę świecić ryjem - to manifestacja zblazowania, że mu się nie chce jeździć do Los Angeles, bo to takie najgorsze miejsce na świecie. Słabe na poziomie ludzkim. To pierwszy poważny film Bogusława po wielu latach i powinien być wdzięczny Wajdzie, że miał szansę zagrać. Ten film robi mu bardzo dużo. Aktor jest ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na temat scenariusza. To rodzaj hipokryzji, jeśli przyjmuje rolę, to daje tej produkcji twarz.

Linda naprawdę przesadził? A może wyjdzie to promocji filmu na dobre?

bCOiKEbx
bCOiKEby
bCOiKEbS
KOMENTARZE
(166)
gość
4 lata temu
''Zachował się jak leszcz'' mówi koleś który porzucił żonę dla młodszej
gość
4 lata temu
Co Ty ku..a wiesz o promowaniu! :D
gość
4 lata temu
prawdę powiedział Linda to pozostali "reżyserzy" z koziej wólki się poobrażały - o jaki żalik :)
bCOiKEbT
gość
4 lata temu
Jeszcze godzina na pudlu i koniec pracy.
Dom
4 lata temu
Ale wydaje mi się, że Linda skrytykował scenariusz. A dobry reżyser nawet ze słabego scenariusza potrafi zrobić dobry film.
Najnowsze komentarze (166)
gość
4 lata temu
to, że Wajda, pieszczoszek komuny, coś wyreżyserował, to nie znaczy, że od razu stworzył arcydzieło.
gość
4 lata temu
prymityw
gość
4 lata temu
Ten borcuch to cienias i ma kompleksy przy Lindzie.
gość
4 lata temu
linda dobrze powiedzial i jest przystojniak nie pcha sie wszedzie jak inne miernoty ok linda
Market Garden
4 lata temu
Nie wiem jaki on jest twardym zawodnikiem, chyba chodzi z ochraniarzem, bo jeżeli ten filmowy superman dostałby w ryj to zesrałby się jak niemowlak . Linda to p***a.
gość
4 lata temu
Zazdrosny borcuch, zone zostawiles frajer to ty jestes, Bogus ma jaja a ty nie lizidupo spadaj
Anna
4 lata temu
Sam jestes leszcz borcuchu autorytet pie×××lony
Gość
4 lata temu
Jednak Linda to parówa a ci co go popieraja to banda faszystowskich piSSowcow, slabi jesteście p******i.
bCOiKEbL
gość
4 lata temu
Cenie Linde bo jest prawdziwy .a nie udaje jak wiekszosc.kazdy film z jego udziałem jest b.dobry oczywiscie nie komedie.
gośćiuyuuuuuu
4 lata temu
Borcuch liże d**ę MISZCZOWI Wajdzie. He he he Za to Linda ma ich wszystkich w d***e. I dobrze. Brawo Bogusław
gość
4 lata temu
a kim ty Borcuch niby jesteś? Pierwszy raz o tobie dzisiaj usłyszałam i - od razu uprzedzę twoją odpowiedź - nie jestem zupełnym laikiem w temacie polskiego filmu. Tymczasem Linda jest jaki jest, przynajmniej jest prawdziwy i szczery i nie liże d**y nikomu, co myśli to i mówi i na pewno inaczej niż ty i podobni tobie bezjajcowcy nie sprzedałby swojej rodziny za opinię. No i jego nazwisko znają nawet trzylatki a twoje?
gość
4 lata temu
Linda nie owija w bawełnę wiec szacun dla niego
gość
4 lata temu
To byla bardzo fajna forma pokazania jak bardzo brakuje mu Wajdy i jaki zal do Niego ze odszedł... ..niestety widac ze borcuch i reszta nie bardzo zrozumieli o co Lindzie chodzilo..
gość
4 lata temu
Kim ty jesteś Borcuchu j****y (doceń prosze ze napisałem twoje nazwisko z dużych liter) by oceniać Bogusława? Chciałbym w PL otwartości, by możnabyło spuścić komuś w******l w słusznej sprawie i nikt by nie marudził.. Masz pojęcie jakie dostałbyś młócki debilu?
...
Następna strona
bCOiKEcn