Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego przekonuje: "Każdy ma tę samą ścieżkę kariery, ale idzie nią INDYWIDUALNIE" (WIDEO)

36
Podziel się:

Kuba Zdrójkowski w rozmowie z Pudelkiem zapewnił, że cieszy się z każdego sukcesu brata i nie traktuje wykonywania tego samego zawodu jako rywalizacji.

Brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego przekonuje: "Każdy ma tę samą ścieżkę kariery, ale idzie nią INDYWIDUALNIE" (WIDEO)
Brat Adama Zdrójkowskiego przekonuje: "Każdy ma tę samą ścieżkę kariery, ale idzie nią INDYWIDUALNIE" (WIDEO) (Licencjodawca)

Kuba i Adam Zdrójkowscy razem zaczynali karierę, wspólnie występując w serialach i reklamach. Rozpoznawalności dodał im fakt, że są bliźniakami. Z czasem więcej serialowych propozycji otrzymywał Adam, który przez wiele lat występował w "Rodzince.pl". Rozgłos zapewnił mu również związek z Wiktorią Gąsiewską. Tymczasem kariera Kuby Zdrójkowskiego skupiała się głównie na rolach dubbingowych, sporadycznie można go było zobaczyć w epizodycznych rolach na ekranie. Dopiero niedawno Jakub zaczął budować mocną pozycję w mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jakub Zdrójkowski o tym, jak się czuje, będąc w cieniu sławnego brata

W rozmowie z Pudelkiem Kuba zdradził, czy czuje, że jego kariera rozwija się cieniu bardziej rozpoznawalnego brata. Aktor zapewnił, że bardzo cieszy się z sukcesów bliźniaka i nie traktuje kariery jako rywalizacji.

Każdy aktualnie ma tę samą ścieżkę kariery, ale idzie nią indywidualnie. (...) Możemy śmiało powiedzieć, że na ten moment jest dużo bardziej popularny. Absolutnie mi to nie umniejsza. Cieszę się z sukcesu brata. Nie uważam tego za rywalizację.

Kuba zdradził nam też, jakie ma relacje z Adamem i czy planuje z bratem jakieś wspólne projekty. Zobaczcie naszą rozmowę.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(36)
nagaprawda
rok temu
prosze was pudelek, zacznijcie pisac o zagranicznych gwiazdach, kogo interesuje jakis chlopaczek, czy brat chlopaczka...
Fajny
rok temu
Mniej popularny ,ale fajniejszy.Szczuplejszy,łagodniejsze rysy,brak przerysowanego uśmiechu jak u Adama.
Noo
rok temu
Straciłam do Adama sympatię po 16 l Vanessie..
Ann
rok temu
Obaj irytujący
arnold
rok temu
czyli kolejny nie ginekolog, nie filolog, nie neurochirurg, nie nauczyciel, same gwiazdy, same artysty, niesamowite co za potencjał.to chyba geny, litości dla czytelników.
Najnowsze komentarze (36)
Poszkodowany
rok temu
Jego "eszkere" w Dzień Dobry TVN już na zawsze będzie mnie prześladowało.
Aga
rok temu
Obaj TRAGEDIA!
Low
rok temu
Dwa dresiarze z Pragi
Śmiechu warte
rok temu
Hahaaaaa...aktorzy ...
Kulka
rok temu
Spoko chłopaki
Monikka
rok temu
Jacek Międlar nie odpowiada za historię Polski on tylko przypomina o niej jak wszyscy nasi historycy zamieszczający info w mediach lub opracowanych książkach, ci wszyscy historycy jak i sam Jacek opierają się na cytatach historycznych jak i wspomnieniach oraz innych zapiskach archiwalnych i nikt im pozwów nie zakłada. Jasno widać że Jacek Sutryk bardziej kieruje się prywatnymi pobudkami niż prawdą historyczną, będzie kłócił się o słowa które do Jacka nie należały a które można bez problemu znaleść w naszych polskich archiwach lub bibliotece, przecież to jest chore no chore inaczej takiego postępowania nie mogę nazwać. JACKU Sutryk w takim razie wszyscy historycy w Polsce też muszą otrzymać pozwy przecież oni w swoich książkach bazują na min. cytatach-obłęd i chora nienawiść.
Maja
rok temu
Dobrze, ze nie są identyczni. To ułatwi im karierę. Są takie aktorki bliźniaczki, które są identyczne i nigdy nie wiem która występuje w filmie.
Zuza
rok temu
Oni wygladaja jak dzieci mimo ze dorosli faceci.
Monikka
rok temu
Wywierali presję na Jacka Zejdlera niszcząc mu życie prywatne jak i zawodowe a teraz widzę że historia się powtarza z Jackiem Międlarem, no tak to nie może być i nie będzie!!!
Natalia
rok temu
Haha jeny to ich jest dwoch ? Raczej nie podobni, natomiast Adam b podobny do brata Wiktorii Heheheh jak blizniacy 😅🙏🏻
arnold
rok temu
rodzi się kolejna dynastia aktorska, po rodzie wieniawa i bohosiewicz, klękajcie narody....
Kebzon
rok temu
Ten chłopak jest bardzo utalentowany, nie wiem czy nie lepszy od Adama, w twojej twarzy wymiata!
Monikka
rok temu
Kto chce niech wejdzie sobie na profil Jacka Międlara tam poznacie sytuację dokładniej. Masakra a może jakiś bezpartyjny sędzia ze swoimi znajomymi zajmie się tym człowiekiem i dogłębnie sprawdzi jego pracę, czy nie ma jakiś uchybień???? mam duże wątpliwości🙂
Yuau
rok temu
Oni obaj są creepy.A ten udział w TTBZ nie rozumiem po co? Niedługo zaczną brać ludzi z ulicy