Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Były mąż obecnej żony Jacka Kurskiego dostał pracę w TVP! Tomasz Klimek wyreżyserował koncert niepodległościowy

499
Podziel się:

Joanna Klimek, obecnie Kurska, doczekała się z Tomaszem dwójki dzieci. Nie ma jak rodzina?

Były mąż obecnej żony Jacka Kurskiego dostał pracę w TVP! Tomasz Klimek wyreżyserował koncert niepodległościowy
Joanna i Jacek Kurscy po ślubie kościelnym (East News)

Joanna Klimek w 2018 roku wzięła ślub cywilny z Jackiem Kurskim i od tamtej pory występuje oficjalnie jako Joanna Kurska. Państwo młodzi usankcjonowali jeszcze swój związek przez Bogiem, biorąc ślub kościelny. Uroczystość dwójki rozwodników odbyła się w sanktuarium w Łagiewnikach 18 lipca tego roku. Zarówno Joanna Klimek, jak i Jacek Kurski uzyskali tzw. rozwody kościelne, więc duchowni nie widzieli przeszkody do ponownego złożenia przysięgi przed ołtarzem. Nieco gorzej przyjęli to wszyscy inni, ale Jacek jakoś się tym nie przejął.

Zobacz także: Kontrola NIK w TVP. "Kurski osobą szczególnego zaufania Kaczyńskiego, nikt mu nie jest w stanie zaszkodzić"

Państwo Kurscy poznali się w 2015 roku na korytarzach TVP, gdzie Joanna pracowała jako dyrektor biura koordynacji programowej. Jacek Kurski nie był jeszcze Prezesem Telewizji Polskiej - awans otrzymał dopiero w marcu 2016 roku. Współpraca w TVP szybko przerodziła się w coś więcej.

Joanna Kurska, niegdyś Klimek, nie mówi nic o swoim byłym mężu i ojcu dwójki dzieci, Tomaszu Klimku. Okazuje się jednak, że i on jest związany ze środowiskiem medialnym. Tomasz Klimek pracował między innymi w Polsacie i właśnie w TVP. Najwidoczniej tam dobrze wspominają jego usługi, bo były mąż obecnej żony prezesa TVP... znów dostał pracę w telewizji publicznej.

Tomasz Klimek był scenarzystą i reżyserem niedawnego koncertu niepodległościowego, jaki TVP wyemitowała z okazji 11 listopada. W widowisku udział wzięli między innymi Maryla Rodowicz, Kamil "prawie milion złotych dotacji" Bednarek i Krzysztof Cugowski. Nazwisko Klimka pojawia się w napisach końcowych koncertu.

Tomasz Klimek i Joanna Klimek doczekali się dwójki dzieci. Mężczyzna pracował między innymi w agencji kreacji oprawy i reklamy TVP, poza tym jest instruktorem nurkowania. Jego firma ma profil na Facebooku, gdzie wciąż dostępne są zdjęcia z Joanną Klimek pozującą w firmowej koszulce. Można domniemywać, że małżonkowie zostali się w zgodzie, więc uzyskanie tzw. rozwodu kościelnego nie było problemem.

Zwróciliśmy się do Rzecznika TVP z prośbą o komentarz, jednak nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi w opisywanej sprawie.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(499)
Your nick
2 lata temu
Ale nepotyzm.
Xxxx
2 lata temu
Wszelkie komentarze tu są zbędne...
marcepan
2 lata temu
po co o tym pisać kiedyś było by to niemożliwe aby dwoje rozwodników z dziećmi brali ślub kościelny po raz drugi jak to się ma do wiary i tego co nas uczono na lekcjach religii że przysięgę przed Bogiem składamy tylko raz!!!!!!!!
Alicja
2 lata temu
W rodzinie nic nie ginie
Abc
2 lata temu
Ja ci panie Jacku nie zazdroszczę, tylko zastanawiam się jak trzeba było łgać przed sądem biskupim aby dostać unieważnienie małżeństwa po tylu latach pożycia i poczęciu kilku dzieciaków. Nie mieści mi się to w głowie. Bóg nas wszystkich osądzi sprawiedliwie, wszystkich bez wyjątku.
Najnowsze komentarze (499)
agatka75
rok temu
Wstyd mi to czytać, bo jestem wierząca i ... praktykująca. Nie życzę tym ludziom źle, ale tak przed Bogiem postępować nie można. To jest wykorzystywanie Kościoła do prywaty. Niech ta prywata będzie najlepszym rozwiązaniem ze wszystkich, ale to wciąż prywata. Cel nie uświęca środków. Niestety, wcześniej, czy później będzie z tego nieszczęście.
Nick quick
rok temu
Boga nie ma. Oto przykład.
Anka
2 lata temu
To jak to, Klimek już ponad dwa lata siedzi w tvp i nagle wyborcza i spółka robią z tego aferę.....bo co, nie udało się nakręcić hejtu na syna Kurskiego i szukają innego sposobu by mu zaszkodzić
Lewica
2 lata temu
Te wszystkie prymitywne "jęki zawiści","ani kroku wstecz","słychać wycie" itp. hasła -klucze w dyskusji prawdopodobnie wymyślił imć pan Rozwodnik Niepokalane Poczęcie w Duchu Anteny na Wizji ,Urzędnik Łagiewnicki...Konkubinat jest trwały,niepełnosprawne małżeństwo -ułomne- to osąd arcybiskupów unieważniających je.
Pawel
2 lata temu
fajny trojkacik
Józef
2 lata temu
Mokre szwagry.
Lech
2 lata temu
To prawie jak w rodzinie królewskiej tylko Kurski to nie Karol.
Pudelku
2 lata temu
Nie ma rozwodów kościelnych. Jest tylko unieważnienie małżeństwa.
Tommy
2 lata temu
Ale wstyd.co rodzina na to?
off black
2 lata temu
tym przy władzy więcej wolno
WIARA
2 lata temu
MŁODZI ,BISKUPI OD ROZWODÓW, KSIĄDZ ŁAGIEWNICKI WIERZĄ ZAPEWNE , ŻE WYKIWALI KOŚCIÓŁ I PANA BOGA . CZY WIERZĄ ??? TO NIE JEST PEWNE !!! CÓŻ . ZA PIENIĄDZE KSIĄDZ SIĘ MODLI . PATRZĄC NA TO MOŻNA STRACIĆ WIARĘ .
Remigiusz
2 lata temu
Klimek jest dobry i inne stacje też mają dla niego robotę. kurski mu nic nie musi pomagać. tylko się może cieszyć, że ma sensownego pracownika. Tu protekcji żadnej nie było. Raczej rozsądny wybór.
karolina
2 lata temu
Z tego co mi wiadomo, to już spory kawałek czasu tam pracuje. Ma wiedzę i doświadczenie, także chyba lepiej że dla tvp pracują specjaliści.
444
2 lata temu
A gdzie sa służby co sprawdza ile kasy już wyniesli tym ukladem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie