Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Były senator PiS CIĄGNĄŁ PSA za autem! "Kocham zwierzęta, chciałem doprowadzić go do domu"

403
Podziel się:

Waldemar B. przywiązał psa do haka samochodu i ruszył. Całe zdarzenie zarejestrował jeden z kierowców. Mężczyźnie grozi pięć lat więzienia.

Były senator PiS CIĄGNĄŁ PSA za autem! "Kocham zwierzęta, chciałem doprowadzić go do domu"
Były senator PiS-u CIĄGNAŁ PSA za autem! "Kocham zwierzęta, chciałem doprowadzić go do domu"
bESEtrWZ

Kilka dni temu Tomasz Rzymkowski, wiceminister edukacji i nauki, dostrzegł w podręcznikach dla klas 1-3 przejawy ideologizacji. Zapowiedział usunięcie treści dotyczących praw zwierząt, ponieważ jego zdaniem, to pojęcie "nie występuje w naukach prawnych". Jak widać, słowa wiceministra wziął sobie szczególnie do serca były senator PiS.

Wstrząsające nagranie otrzymała policja w Kościerzynie. Jeden z kierowców przesłał film, na którym widać, jak kierowca pojazdu osobowego jedzie z psem przywiązanym do haka holowniczego. Szybko udało się ustalić, że za kierownicą siedział Waldemar B.

bESEtrXb

Były senator PiS został zatrzymany pierwszego kwietnia w sprawie znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Waldemar B. postanowił udzielić komentarza w tej sprawie i wyjaśnić swoje zachowanie. Przekazał, że... kocha zwierzęta i chciał tylko odprowadzić czworonoga do domu.

Jest to absurd po prostu. Pies wydostał się poza ogrodzenie, szukałem go, odnalazłem i po prostu doprowadziłem go na swoją posesję. Pies biegł, krokiem sobie szedł. Absurdy ludzie piszą, że znęcam się nad psem. Mam zwierzęta od 40 lat, kocham zwierzęta, nawet w adopcję koty wziąłem. Tak jak ja się psami opiekuję, to mało kto. Żeby stawiać zarzut znęcania, to jest jakiś absurd. Zahaczyłem go na smyczy o hak, oczywiście. Tylko tyle. Żeby doprowadzić go do domu. Pies się przewrócił, to natychmiast się zatrzymałem i go odpiąłem. Tyle mogę powiedzieć, nie mogę rozmawiać, bo jestem na policji na przesłuchaniu - powiedział Interii Waldemar B.

Byłemu senatorowi PiS za "miłość do zwierząt" grozi pięć lat więzienia.

bESEtrXh
bESEtrXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(403)
NATI
8 miesięcy temu
Chętnie tego pana odprowadzę do jego domu w ten sam sposób , zaczepiony na smyczy do haka przy moim aucie . Same plusy , spacer na świeżym powietrzu , szybkim krokiem .
polka
8 miesięcy temu
Pies którego okazał jako tego ciagniętego trafił do schroniska, schronisko stwierdziło, że to nie jest ten sam pies, bo nie posiada żadnych okaleczeń. Zabił psa i myślał że ujdzie mu to płazem, bo miał ich kilka. Niech mu lepiej przekopią ogródek, skoro ma zwierzęta od 20 lat.
Wow
8 miesięcy temu
Proponuje taka sama karę dla tego Pana
bESEtrXD
Kobieta
8 miesięcy temu
Kochani ale czego się spodziewacie po ludziach z pisu? Jesteście zaskoczeni? Znoszenie kochanek do aborcji, kochanki i kochankowie (!) na boku, kradziona WASZA kasa. Znęcanie się nad dziećmi, zwierzętami. Polskość ku@wa! Prawdziwi Polacy patrioci. KATOLICY! Ten Kaszub w każda niedziele był w kościele. Czy coś mu zrobią? Wątpię. Ewentualnie awans dostanie do państwowej spółki. Przecież w bibli napisali, ze zwierzątka są nam poddane. No to o co chodzi?
ludzie
8 miesięcy temu
"doprowadzić" psa wlokąc go za samochodem? kto tak robi??? k. jakie żałosne "tłumaczenia"
Najnowsze komentarze (403)
Ala
8 miesięcy temu
I tak wszystko będzie na lewaków i Tuska. Niech Bóg odpłaci temu senatorowi oprawcy i sprawiedliwie go osądzi!
Zebra
8 miesięcy temu
Panie Rzymkowski, czuję się osobiście obrażony/a Pana wypowiedziami w kwestii praw zwierząt i opowiadaniem bzdur w kwestii ideologizacji, jeśli ktoś się wstawia za naszą krzywdą. Powiem więcej, jeśli kogokolwiek można nazwać największym szkodnikiem i niszczycielem na ziemi, to z pewnością człowieka. A Pana mam nadzieję kiedyś ktoś nazwie „ideologią” bez nazwy i w imię tej pana ideologii będzie robił to, co Pan uważa za ok i spoko. Tzn: zamknie w klatce metr na metr, obdzierał ze skóry, przez okrągły rok powiesi ciasno łańcuch na szyi, który odpowiednio przypiecze w 40 stopni na plusie i odpowiednio schłodzi przy - 30. Nie da pić i jeść, będzie tłukł do nieprzytomności, podpalał, łamał kości, wsadzi do laboratoryjnej klatki i wpompuje tonę leków i kosmetyków. A na koniec powie to, co Pan. Bóg Stwórca widzi. Na szczęście. I jak to mówią - może nierychliwy ale sprawiedliwy. Zawsze. Pozdrawiamy Zwierzęta
SPRAWIEDLIWOŚ...
8 miesięcy temu
Powinien stanąć przed sądem!
MarcinW.
8 miesięcy temu
Jeśli pies stracił życie w wyniku tego incydentu, człowiek ten powinien po pierwsze stanąć przed sądem, dostać najwyższy wyrok do tego przymusowa rezygnacja ze stanowiska w polskim rządzie. Ciekawe jak zadziała tutaj wymiar sprawiedliwości ?
Gosia
8 miesięcy temu
Czy piesek żyje?
Gość
8 miesięcy temu
Skończcie go bronić, jego własna rodzina się go bała, znęcał się nad bliskimi, nie przekrzyczycie faktów.
Wanda
8 miesięcy temu
Przyczepil psa do haku auta, żeby ten mu nie uciekł, następnie poszedł się odlać po czym wsiadł do auta i pojechał, jak sobie przypomniał o psie było za późno, taki smutny wypadek przez roztargnienie
Pajacu pisows...
8 miesięcy temu
Co za kurwa nie człowiek
bESEtrXv
kjhjh
8 miesięcy temu
Gdyby go kochał wsadziłby go do auta. Chciał psa ukarać że uciekł, nie chce osądzać ale dziwnie to wyglada.
GGGG
8 miesięcy temu
Tak skończy naród polski jak ten pies pod rządami pisu
UniVersall
8 miesięcy temu
Podobno teraz jego mają tak ciągać po ulicach w Kielcach
Bbbj
8 miesięcy temu
Przepraszam pana Biedronia nie powinienem pisac takich komentarzy
Po co
8 miesięcy temu
Co ma PiS do tego typa... NIC
Piotr
8 miesięcy temu
Cóż za przekaz, były senator PiS.... Pudel wszystko podkreśla na niekorzyść PiS. Był złym człowiekiem i został wyrzucony przez Jaro tak??? Kilka lat temu to po co piszą tak aby wzbudzić nienawiść specjalnie do PISu. Zresztą jak zawsze jest tu komentowane dlatego zachęcam do nie wchodzenia na stronę pudełka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESEtrYo
bESEtrYp
bESEtrYq
bESEtrYr
bESEtrYs
bESEtrXX