Trwa ładowanie...
Szumeralda
|
aktualizacja

Camila Cabello nie mogła oderwać rąk od NOWEGO CHŁOPAKA podczas pokazu Chanel. Fajna z nich para?

126
Podziel się:
126
Podziel się:

Camila Cabello pojawiła się na paryskim tygodniu mody. Zasiadła w pierwszym rzędzie razem z nowym chłopakiem. Wokalistka i Henry Junior Chalhoub nie mogli oderwać od siebie rąk podczas wydarzenia. Urocza parka?

1
 / 9
Camila Cabello nie mogła oderwać rąk od NOWEGO CHŁOPAKA podczas pokazu Chanel. Fajna z nich para?
Camila Cabello z nowym chłopakiem na pokazie Chanel
Camila Cabello z nowym chłopakiem na pokazie Chanel (FORUM)
0
0

Camila Cabello ma na swoim koncie wiele muzycznych sukcesów. Jej obecność w show-biznesie wiąże się także ze wzmożonym zainteresowaniem wokół jej życia prywatnego. W 2019 roku związała się z bożyszczem nastolatek Shawnem Mendesem, choć rozstali się dwa lata później, pozostając w przyjacielskich stosunkach. Ich relacja zbudzała dużo emocji i spekulacji o możliwych powrotach.

Teraz gwiazda nie komentuje publicznie swojego nowego związku, ale najwidoczniej znalazła miłość. Była widziana w towarzystwie libańskiego biznesmena po raz pierwszy w sierpniu 2024 roku, podczas imprezy na Ibizie. Mimo że mężczyzna nie jest bezpośrednio związany ze światem show-biznesu, to pochodzi z bardzo usytuowanego domu. Jego rodzina posiada bowiem firmę, która zajmuje się modą i współpracuje z takimi markami jak: Versace, Jimmy Choo czy Jacquemus. Marka reklamuje się jako "partner i twórca luksusowych doświadczeń na Bliskim Wschodzie". Znalazła się również na liście Forbesa Top 100 Arabskich Rodzinnych Biznesów.

Ostatnio pojawili się razem na afterparty po gali BAFTA, choć na ściance 28-latka brylowała sama. Teraz wpadli na pokaz mody, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

Camila Cabello we wtorek przyciągnęła uwagę podczas paryskiego tygodnia mody. Pojawiła się na pokazie Chanel ubrana w tweedowy komplet z wydekoltowaną marynarką, dzięki której wyeksponowała nieskrępowany bielizną biust.

Bardziej niż stylizacja w oczy rzucał się Henry Junior Chalhoub, który dopasował się kolorystycznie do ukochanej, zakładając czarne spodnie i marynarkę. Jego look był jednak bardziej codzienny, a wpatrzony w 28-latkę biznesman pozwolił jej błyszczeć.

Nie sposób nie zauważyć też kwitnącej miłości między nimi. Zakochani oglądali pokaz, siedząc blisko siebie i posyłając sobie czułe spojrzenia. Nie mogli od siebie oderwać nie tylko oczu, ale także dłoni. Na każdym ze wspólnych zdjęć trzymają się za ręce.

Urocza parka?

2
 / 9
Buziaczki dla publiczności
3
 / 9
Gołąbeczki podczas pokazu
4
 / 9
Gołąbeczki podczas pokazu
5
 / 9
Powitanie z publicznością
6
 / 9
Gołąbeczki podczas pokazu

Camila Cabello i jej nowy chłopak, Henry Junior Chalhoub, wybrali się na pokaz Chanel. Zasiedli w pierwszym rzędzie, nie mogąc oderwać od siebie rąk.

7
 / 9
Gołąbeczki podczas pokazu

Camila Cabello i Henry Junior Chalhoub podczas pokazu nie wstydzili się łączącego ich uczucia. Dłonie zakochanych cały czas były splecione.

8
 / 9
Buziaczki dla publiczności
9
 / 9
Powitanie z publicznością
KOMENTARZE
(126)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Iwona K.
7 miesięcy temu
swietny mistrz drugiego planu-ten na rozowo,sztos.
Piotr O.
7 miesięcy temu
Ładna dziewczyna ale właściwie kto to taki ?!
Tomasz M.
7 miesięcy temu
ładna i nawet w miarę naturalna
😆😆😆🫡🫡
7 miesięcy temu
Daje im 2 lata miłości później zmiana
oldie
7 miesięcy temu
pochodzi z bardzo usytuowanego domu.??? - z widokiem na ocean?
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Cccvv
7 miesięcy temu
Najlepszy jest ten w różowym ubranku
Aga
7 miesięcy temu
Śliczna, chłopak tez fajny
Hmm
7 miesięcy temu
Pieknie wygladaja . Facet mega przystojny
Takaprawda
7 miesięcy temu
Wygląda jak Jessica Alba w czarnych włosach. Chłopak o niebo przystojniejszy od Shawna
😁😁😁
7 miesięcy temu
😜😜😜Odmiana rzeczownika "chłopak" przerasta stopień wykształcenia "dziennikarzy" Pudelka?😜😜😜
NAJNOWSZE KOMENTARZE (126)
to_ja
7 miesięcy temu
ta azjatka z prawej ładniejsza
frania
7 miesięcy temu
Jaka piękna twarz kobiety z afro... wow
????
7 miesięcy temu
Ajajajajajajajaj!!! A kto to jest?
Andrzej T.
7 miesięcy temu
Kobieta piękna jak wiele ale zawsze jest z nimi problem, gdy coś mówią.
zdfgdzfg
7 miesięcy temu
ale przystojniak woow :)
dfdf
7 miesięcy temu
Wreszcie wygląda ładnie!
APARAT
7 miesięcy temu
Po to mlodzi sie pobieraja, zeby jedna pierzyna sie przykrywac.
Paulo
7 miesięcy temu
Widać że leci na kasę Zabawi się z nią parę razy Ona wygląda fajnie to i konar gotowy będzie. Później aut
bds
7 miesięcy temu
Piękna para życzę im długiej milości
tedu
7 miesięcy temu
Dobry jest ten w różowym w czapce. Wiadomo z jakiej opcji .
Highlander
7 miesięcy temu
Ozempic już wjechał ?
Alz
7 miesięcy temu
Piękna para, gratulacje
Casanova
7 miesięcy temu
Nie wiem kto ta Cabalio - ale dziewczyna z afro... cudowna
ISLAMISTA
7 miesięcy temu
Według prawa islamskiego kobiety opiekują się chłopcami do max 5 roku życia, później opiekę przejmuje ojciec !!! Dziewczynki wiadomo , matka ma dać przykład jak należy dbać o dom !!!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
9.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
8.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
7.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
6.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
5.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
4.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?
3.

Aleksander Sikora i Tomasz Karolak bawili się po "Tańcu z Gwiazdami" do trzeciej nad ranem. Kto jeszcze wpadł?

Aleksander Sikora po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" nie zdecydował się na angielskie wyjście. Prowadzący "Halo, tu Polsat" spotkał się po odcinku ze znajomymi, aby uczcić koniec przygody z programem. Humor ewidentnie dopisywał wszystkim. Sami zobaczcie.
2.

Sabrina Carpenter świeci stanikiem na ulicach Nowego Jorku. Tak świętowała kolejny sukces

Piosenkarka była gwiazdą kultowego show "Saturday Night Live", a jej występ spotkał się z entuzjastycznymi reakcjami. Po zakończeniu nagrań Sabrina Carpenter udała się na oficjalne after party, a paparazzi przyłapali ją w kreacji eksponującej stanik. Podoba wam sie jej seksowny wizerunek?
1.

TYLKO NA PUDELKU. Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz dokazywali nie tylko na parkiecie. Tak wyglądały kulisy "Tańca z Gwiazdami"

Za nami szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym emocji nie brakowało. Na miejscu nie zabrakło również Pudelka, który skrzętnie udokumentował dla was kulisy programu. Jak się okazuje, Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz nie szczędzili sobie czułości nie tylko przed kamerami. Czego jeszcze nie pokazano w telewizji?