Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Caroline Derpienski ZABIERA GŁOS po ujawnieniu tożsamości jej partnera-milionera: "W moich oczach jest przystojny"

826
Podziel się:

O tym, jakoby tajemniczym "Jackiem" Caroline Derpienski był Polak, mówiło się już od jakiegoś czasu. Pudelek postanowił więc poruszyć ten temat, a teraz "dolarsowa" celebrytka odniosła się do sprawy w serii nagrań. W trakcie insta-relacji mówiła między innymi o... właścicielu swojej "muszli".

Caroline Derpienski ZABIERA GŁOS po ujawnieniu tożsamości jej partnera-milionera: "W moich oczach jest przystojny"
Caroline Derpienski rozprawia o doniesieniach na temat jej partnera. Nie kryła emocji (Instagram.com)

O tym, kim jest tajemniczy ukochany Caroline Derpienski, szeptało się w kuluarach już od jakiegoś czasu. Internauci stopniowo zdobywali "dowody" na to, jakoby partnerem-milionerem "dolarsowej" celebrytki był Krzysztof Porowski, niegdyś jeden z najbogatszych Polaków. Taką wersję przedstawiła też nemezis Caroline, Aneta Glam. W końcu sprawie postanowił przyjrzeć się Pudelek.

Caroline Derpienski zabrała głos po tekście Pudelka. W tle wywód o... "muszli"

Jest akcja Pudelka, więc musi być i reakcja Caroline. W serii nagrań na Instastories Derpienski zabrała głos, tłumacząc już na starcie, że w sumie to i tak nie musi się nikomu tłumaczyć. Jak twierdzi, wyjaśniać nieścisłości może tylko przed osobami, które płacą jej rachunki, a więc wyłącznie samą sobą. Zapewnia natomiast, że nikogo w niczym nie oszukała.

O matko! "Czy to oznacza, że Caroline nie ma tych dolarsów w Miami, że ona nie ma bogatego partnera-milionera? Ona nas oszukała". Nie kochani, w niczym Was nie oszukałam. Jedyne, co mogłam podkręcić, to że codziennie jeżdżę Bugatti. No nikt normalny takim autem codziennie nie jeździ, szczególnie że jestem normalnym człowiekiem, który ubiera się w dresy. (...) Jestem normalnym człowiekiem, który wychował się na kartoflach - zapewnia.

Potem poruszyła kwestię istotniejszą, czyli doniesień na temat jej majętnego (i dużo starszego) ukochanego. Derpienski nie zaprzeczyła wprost medialnym doniesieniom, natomiast sporo powiedziała na temat tego, że to ona wybiera, z kim się spotyka i nikomu nic do tego. Tak oto powstał wywód "dolarsowej" celebrytki na temat... jej "muszli".

Dużo osób jest oczywiście zazdrosnych, dużo osób boli sukces innych, dlatego hejtują. To też powód, dla którego nie pokażę partnera. Po pierwsze, moja "muszla", jest moją "muszlą" i ja moją "muszlę" będę "muszlować" komu tylko sobie życzę, a do mojej "muszli" ma dostęp jedynie osoba, którą wybrałam na życie, czyli mój partner. Ja nie będę tłumaczyć się nikomu, komu ja daję moją "muszlę", tak? Ja nie będę się tłumaczyć, kto jest właścicielem mojej "muszli".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Caroline Derpienski skromnie o sobie: "Jestem polską Paris Hilton"

Derpienski zabrała głos w sprawie partnera. Już tego nie ukrywa

Derpienski na medialne doniesienia machnęła ręką, twierdząc, że "hejterzy i pismaki" mogą sobie robić, co chcą. Zapewniła natomiast o szczerości uczuć i intencji wobec bogatego partnera.

Nikt tak naprawdę nie wie, kto jest właścicielem mojej "muszli". To jest nasza prywatna sprawa, tak? Kolejna rzecz - dlaczego ja mam pokazywać ludziom, którzy są zazdrośni i nie płacą moich rachunków, kto jest właścicielem mojej "muszli"? Dla mnie to horror, snujcie sobie teorie, jakie chcecie, każdy ma prawo robić jakieś historyjki. (...) "Muszlę" daję z miłości. Jak wiecie, w Polsce ja wcale nie robiłam z siebie debila, tylko śmiałam się z "tutek", które dla torebusi i pieniędzy zrobiłyby wszystko. Ja taką osobą nie jestem.

Na koniec Caroline kolejny raz potwierdziła, że nie zamierza chwalić się ukochanym w sieci. Jeżeli natomiast byliście ciekawi, co w nim ceni, to tu lista jest wyjątkowo długa.

Jeszcze jedna rzecz - dlaczego nie pokażę partnera? Ponieważ ja kocham starszych facetów. Nie obchodzą mnie młodzi chłopcy, którzy mogą zaimponować jedynie mięśniami i sześciopakiem, a tak naprawdę chodzą i zdradzają z młodymi d*pami. Nie są w stanie zaoferować nic intelektualnie, finansowo, życiowo. Nie interesuje mnie to. (...) Do sedna - jestem ze starszym partnerem nie ze względu na stan jego portfela, chociaż jest bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo zasobny. Jestem z moim partnerem, ponieważ w moich oczach jest przystojny, bo dobrze mnie traktuje, bo jest odpowiedzialny, bo zna życie, bo jest wspaniałym mówcą, bo ma prezencję, ma klasę, ma to wychowanie, czego brakuje młodym chłopakom z mięśniami i sześciopakiem.

Przekonała Was?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Caroline Derpienski prowadzi wywód o swoej "muszli": Nie będę tłumaczyć się nikomu, komu ja daję
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(826)
Kmk
4 tyg. temu
Ja pier!@#€ dlaczego ja to w ogóle czytam...
Hy hy hy
4 tyg. temu
Karolino, dla Twojej wiadomości, istnieją również bardzo, bardzo, a nawet baardzo bogaci mężczyźni przed 60! Ba, są nawet inteligentni, wykształceni i kulturalni, a także przystojni, więc ludziom nie wmawiaj, że tylko dziadek jest w stanie sprostać Twoim wygórowanym wymaganiom. Zamieniłabyś go na młodszy model bez wahania, tylko chętnych brak.
qwerty
4 tyg. temu
Hipokrytko, gdybyś się nie wstydziła właściciela swojej "muszli", chwaliłabyś się nim na prawo i lewo jak normalna zakochana nastolatka.
Marta
4 tyg. temu
,,W moich oczach jest przystojny.." 🤔chyba mówi o jego wypchanym portfelu😂😂😂
Gigi
4 tyg. temu
Jaaasne
Najnowsze komentarze (826)
Aneta
3 tyg. temu
To jest rodzaj prostytucji !!!!!!!!!!!!! Przepraszam nie rodzaj - to jest prostytucja !!!!
Jan
3 tyg. temu
Gołodupce udające milionerów w mediach społecznościowych. Teraz już nawet nie trzeba zmyślać kariery w Bollywood, wystarczy być znanym z tego, że jest się znanym.
Gosia
3 tyg. temu
Ten twoj milioner niech odda pieniadze ktore jest winien kobiecie ktora opiekowala sie jego obloznie chora matka
Kowalska
3 tyg. temu
Ja...dziękuję a kto to jest?
Ja 🦎🦎🦎🦎
3 tyg. temu
To ten sam przez którego płakała że torebki nie są warte poniżeń?
Alex
3 tyg. temu
Jedyny raz w życiu można zazdrościć niewidomy, że nie mogli tego przeczytac - dla swojej zdrowotności.
gosc
4 tyg. temu
Tia... To jak ją "dobrze" traktuje to mieliśmy okazje się dowiedzieć z pierwszego niusa o niej na pudelku. Przypomnij pudel jak to leciało. Tam były płacze i jakaś lista żali do utrzymanka. Zresztą można kliknąć w okienko Derpieński i tam jest archiwum niusów o niej. Także dziewczyna łże w żywe oczy co jej ślina na język przyniesie w zależności od sytuacji i potrzeb.
gosc
4 tyg. temu
Tia... To jak ją "dobrze" traktuje to mieliśmy okazje się dowiedzieć z pierwszego niusa o niej na pudelku. Przypomnij pudel jak to leciało. Tam były płacze i jakaś lista żali do utrzymanka. Zresztą można kliknąć w okienko Derpieński i tam jest archiwum niusów o niej. Także dziewczyna łże w żywe oczy co jej ślina na język przyniesie w zależności od sytuacji i potrzeb.
johnny777
4 tyg. temu
Gdyby odkleic te rzeski do pol czolki mi spuscic kwas z ostrzykanych war zostaloby naprawde niewiele tej "urody"..
immaque
4 tyg. temu
Cwaniara, wiedząc że jej się już grunt pali pod nogami, już od jakiegoś czasu zaczęła zamieszczać nagle te filmiki nie ze ścianek zrobiona, tylko w dresie i z bałaganem w mieszkaniu i opowiadać, jak to jest jednak zwykła i normalna ;))))))))
To prawda
4 tyg. temu
Do jej muszli robi się jedynkę i dwójkę.
Aaaa
4 tyg. temu
Dlaczego te dziewczyny tak się oszpecają. Może kiedyś była z niej niezła laska, ale teraz to tragedia.
Gosc
4 tyg. temu
Przystojna dla ciebie dziewico to jego kasa a nie on ,słaba jesteś jak nie masz alergii na stechlizne
Bhhh
4 tyg. temu
Krzysiu to Polaczek, Amerykanka by na niego nie poleciała
...
Następna strona