Perła
|
aktualizacja

Chodakowska WYMYŚLIŁA SOBIE, że ktoś "włamał się" na jej konto?!

42
Podziel się

Jak się okazuje, wcale nie tak trudno zostać hakerem.

Chodakowska WYMYŚLIŁA SOBIE, że ktoś "włamał się" na jej konto?!
Ewa Chodakowska (East News, ONS, ONS, East News)

Opera mydlana z udziałem Ewy Chodakowskiej oraz jej "bezpośredniej konkurencji" nadal trwa. W ostatnim poście na Instagramie wzburzona Ewa stwierdziła wprost, że jej konto zostało zhakowane (!).

W piątek ktoś włamał mi się na mój fanpage "Ewa Chodakowska" po to, żeby zdyskredytować moją pracę - ta osoba miała dostęp do wszystkiego! Posty, wiadomości, wszystkie szczegóły! Jedyne, co "na mnie znalazła", to 12 osób, które widnieją wśród reklamodawców i administratorów - grzmiała.

Ewę być może zdziwi fakt, że zamieszczone przez Pudelka dane nie pochodzą z dark webu ani Pentagonu... Każdy z was może sprawdzić liczbę administratorów strony Chodakowskiej klikając w (uwaga, podchwytliwe) zakładkę "Transparentność strony". Później naszym oczom ukazuje się liczba adminów. Na chwilę obecną jest ich 9, w tym jedna osoba z Ukrainy. Voilà.

Jeżeli ktoś rzeczywiście włamał się na stronę Chody i kopiował jej wiadomości - sugerujemy zgłosić sprawę do odpowiednich organów. Jednak w przypadku teorii spiskowej o nikczemnych hakerach, którzy wysyłają ogólnie dostępne dane do Pudelka, sugerujemy udać się do innych specjalistów...

Redakcja Pudelka dzwoniła wczoraj do menadżerki Ewy Chodakowskiej z prośbą o komentarz w tej sprawie. Ta jednak nabrała wody w usta i przekierowała nas na drogę mailową. Jak możecie się spodziewać, nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi.

No cóż... Grzejemy popcorn i czekamy na więcej.

KOMENTARZE
(42)
Lol
4 tyg. temu
Odlajkowałam wczoraj Chodakowską bo już po malutku zaciąga fanatyzmem
Ffdeee
4 tyg. temu
Ta kobieta jest chora. Typowa socjopatka i manipulatorka. Nastawiona tylko na zysk i na zarobek. Nie dajcie się omamić. Ona nie ma nawet odpowiednich szkół skończonych by być trenerem personalnym. Poza tym jest niemiła, złośliwa i traktuje innych z góry, gdy tylko kamery są wyłączone.
koń
4 tyg. temu
koń jaki jest każdy widzi ...
Mimimimi
4 tyg. temu
Za bardzo się stara, a wystarczyło nie reagować
Gość
4 tyg. temu
Ktoś powinien zjeść Snickersa...
Najnowsze komentarze (42)
Magda
3 dni temu
Afera jak się patrzy! Trzeba powołać komisję śledczą w celu wyjaśnienia tej bulwersującej sprawy..... A tak na marginesie to co w niej takiego pięknego że ktoś chce wyglądać jak ona? Zero kobiecości, zero seksu twarde żylaste ciało brrrrr. Gruby pasztet i nawet gdyby był cień szansy żeby tak wyglądać to podziękuję ale wolę moje sadło.
aga
2 tyg. temu
kto tu kasuje komentarze?
Bombonierka
3 tyg. temu
W książce "Naciągnięte" Elżbiety Turlej jest opisana trenerka, która ma kilka redaktorek, i sama nie czyta ani jednego maila od fanek. :)))
j23
4 tyg. temu
ludzie nie produkujące się z tymi wpisami komentarzami za puźno! ten koń już was wydymał teraz to tylko rży z radości
iga
4 tyg. temu
Z ciekawości sprawdziłam, że Lewandowska ma 16 osób zarządzającymi jej stroną.
Kolo
4 tyg. temu
Nie lubi Ewki od dawna, bo jej odbiło, ale nie zdziwiłabym się, gdyby te i formacje podesłano z teamu Anki. To samo pomyślałam kiedy parę lat temu ktoś doniósł w prostacki sposób, że w batoniku Ewki znalazł robaka. Może z wiedzą Anki, moze nie, ale i inspiracja jest od niej
haas
4 tyg. temu
To nie przypadek co sie stało z Chodą. Na bank miała włamanie na konto ,ale znaleźli tylko to , nie mieli innych haków i to legalnie , przeciez transparentnosc kazdy może sprawdzić. Anka od dłuzszego czasu szczuje na Chode, a po wpisach, ktore zdyskredytowały nielubianą Ann (że wszyscy za nią wszystko robią)- bo to sama prawda- musiała sie jakos bronić- Ann wymajeła ludzi ,ktorzy sie tym zajeli.
Vdjud
4 tyg. temu
Anka ogarnij sie, sloma Ci z butow wychodzi
jupii
4 tyg. temu
To nie przypadek co sie stało z Chodą. Na bank miała włamanie na konto ,ale znaleźli tylko to , nie mieli innych haków i to legalnie , przeciez transparentnosc kazdy może sprawdzić. Anka od dłuzszego czasu szczuje na Chode, a po wpisach, ktore zdyskredytowały nielubianą Ann (że wszyscy za nią wszystko robią- bo to sama prawda- musiała sie jakos bronić- Ann wymajeła ludzi ,ktorzy sie tym zajeli.
Rut
4 tyg. temu
Zakompleksiony paszczur lewandowska oplaca dalej artykuly na pudlu?? Nie wstyd Ci? W krotce matka dwojki dzieci, a poziom Kultury ponizej zera :/
Aga
4 tyg. temu
Pudel ma rację. 10 osób zarządza strona
janko
4 tyg. temu
Ewucha klamczucha
A0A
4 tyg. temu
To jest poprostu PIASKOWNICA! Dziecinada...
wmm
4 tyg. temu
Odwalcie się już od niej bo jesteście żałośni! Może dla odmiany czymś bardziej produktywnym się zajmiecie żałosne pismaki?!