Chylińska zniknie z mediów jak Edyta Bartosiewicz? "Powinna być na terapii"

112 reakcji
0
0
112
Podziel się

"Pokazała, co to znaczy szczery wywiad. To nauka dla mediów".

Agnieszka Chylińska przy okazji promocji najnowszej płyty Pink Punk postanowiła opublikować rozmowę, którą przeprowadziła z Kubą Wojewódzkim, Edwardem Miszczakiem oraz Marcinem Prokopem. Zobacz: Chylińska szczera jak nigdy dotąd: "Boga proszę głównie o to, żeby przeżyć dzień". Słowa piosenkarki wywołały dyskusję na temat problemów, z jakimi celebrytka zmaga się od lat. Agnieszka ujawniła, że od zawsze próbowała spełniać czyjeś oczekiwania, stawiając siebie na ostatnim miejscu. Artystka wspominała również początki w O.N.A., gdy brutalny świat dorosłych mężczyzn odarł ją z dziewczęcej niewinności i naiwności.

112
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(112)
gość
rok temu
A ja jednak myśle . Ze ten ekshibicjonizm w wywiadach pogarsza sprawę . Powinna to omawiać z terapeutą a nie pozwalać by ludzie komentowali jej traumy
gość
rok temu
Pani Agnieszko pewne sprawy trzeba przerobić w duchowy sposób. Wybaczyć, zapomnieć, błogosławić i do przodu. A czasem wybaczyć sobie. Pozdrawiam :)
gość
rok temu
Pozytywna osoba ale pogubiona.Trzymam kciuki,musi być dobrze,jest dla kogo.Wszystkiego najlepszego Pani Agnieszko!
gość
rok temu
Szczera dziewczyna, nie barwi świata na siłę. Mówi jak jest. Szacunek dla niej.
gość
rok temu
Żeby przed Miszczakiem ,Prokopem i Wojewódzkim się spowiadać?
Najnowsze komentarze (112)
gość
rok temu
A ten żółty po co tam siedzi
gość
rok temu
głupota i anoreksja zrobiła swoje
kazik l
rok temu
Help !! pies mi uciekl z domu !! wlaczylem radio a tam ta szkaradna baba darla ryja..podkulil ogon i w nogi...a Was to juz te telefoniki calkirm pojebaly ?? nr 1 to byla ta Kora,ta,ta zdechla czas na druga bez rozumu..chocby leb na wszystkie kolory teczy wymalowala..ani glosu,ani talentu ani rozumu od tego nie dostanie...a zecsama o sobie mowi ROZ........NA..to fakt.tak tylka ochoczo dawala ze teraz kon dla niej jest za maly!,wloz dwie rece i klasnij !! nie moge !! widzisz ? jeszcze ciasna !!!
gość
rok temu
A moze właśnie to jest pomocne nie tylko jej samej. Jest wiele kobiet borykających się z takimi problemami. Dlaczego nie mówić o tym otwarcie? Jesteśmy ludźmi, mamy uczucia, nie musimy być idealni. Nie musimy zamykać się z terapeutą w pokoju i szeptać na ucho co nas boli. To jest życie. Nie film, nie teatr.
2234
rok temu
kto zna Bartosiewicz, i sam ma jest uzależniony do benzodiazepin - zrozumie o czym jest płyta SEN - to cud, że wydała jeszcze kilka następnych płyt. A Chylińska to kłamczucha, udaje nawet chorobę w świetle jupiterów. A najgorsze, i wkurwiające są osoby której jej wierzą.
gość
rok temu
Czas najwyższy ordynarna kobieta
gość
rok temu
Prawie każdy z nas miał jakieś traumy z dzueciñstwa a to ojciec alkoholik i awanturnik a to matka despotka albo obojętna całkiem na los dzieci.Poniżanie w szkole itd.Trzeba iść dalej i nie pielęgnować tych demonów na tym polega dojrzałość.
gość
rok temu
Ma anoreksje
gość
rok temu
Jak ktoś ma czelność oceniać, że druga osoba ma iść na terapię? Bo co, bo ma problemy? Każdy je ma. A kiedyś było ich jeszcze więcej, głód, wojny i co, jakoś nikt nie latał po terapeutach. Teraz nie daj Boże powiedzieć na głos, że jest się nieszczęśliwym, bo zaraz jakiś życzliwiec doradza terapeutę. Rzygać się chce, jak społeczeństwo ogłupiało.
gość
rok temu
Niech zmieni dila
gość me
rok temu
Co Ci ludzie wypisuja? Przeciez to zaplanowane z TVN te chore wywiady z Chylinska. Wszystko dla kasy, a tu jak chwycila przyneta.... hahaha.... takie chwyty byly stosowane w amerykanskiej TV 20 lat temu.....
gość
rok temu
Jest mi pani zwyczajnie żal, bo jest pani DDD. Nie zaznała pani miłości od rodziców i brata. To straszne, że takich rodzin są miliony. Mój mąż ma ten sam problem i też o to samo prosi Boga:(((( Nie wiem po co niektórzy ludzie mają dzieci. Ci nieodpowiedzialni, nieprzygotowani do życia dorosłego, popaprani, wyprani z uczuć, z rodzin dysfunkcyjnych i patologicznych. Mogą mieć dzieci po terapii. A najczęściej umierają w samotności skrzywdziwszy wszystkich wokół siebie. Potem tacy DDA, DDD krzywdzą swoje rodziny, które założą. Nie wiem pi co Bóg na to pozwala:(((
gość niedziel...
rok temu
Chcialabym zrozumieć intencję napisania powyższego artykułu. Chodzi o to,żeby komuś d*********c, bo jest człowiekiem? CHODZI Panstwu o to, ze ktos jest prawdziwy? I nie jest kolejną popkulturową, plastikową postacią mediów? Dlaczego żyjemy w społeczeństwie, w którym nie ma miejsca dla indywidualności - w tym dla ludzi wybitnych? Dlaczego nasze społeczeństwo nie chce wiedzieć, jaką cenę płaci się za sławę? Co Chylinska złego powiedziała? Czy osoby znane z mediow, to klauny na usługach społecznych? Nie mają prawa do własnych wyborów,własnej drogi, religii czy błędów? Dziękuję Pani Agnieszko. Dziękuję, bo nie pochodzi Pani z tego łatwego świata typu "kopiuj-wklej".
gość
rok temu
matka nauczycielka to czego się spodziewać
...
Następna strona