Źródło wideo: © pudelek.pl
Cleo, Blanka oraz Agnieszka Woźniak-Starak z Łukaszem Kadziewiczem stroją miny na ramówce TVP (WIDEO)
Agnieszka Woźniak-Starak, Maciej Musiał, Blanka i wiele innych gwiazd pojawiło się w siedzibie TVP. Kto zaprezentował się najlepiej?
Tradycyjnie w lutym stacje telewizyjne prezentują widzom wiosenną ramówkę. Za nami już huczne imprezy Polsatu i stacji TVN. 19 lutego przyszedł czas na Telewizję Polską.
Na czerwonym dywanie w siedzibie TVP pojawiło się kilkadziesiąt gwiazd. Jedną z najjaśniejszych z pewnością była Agnieszka Woźniak-Starak, która po 13 latach wróciła na Woronicza, odchodząc tym samym z TVN. Na ściance brylowała z Łukaszem Kadziewiczem, z którym prowadzi "Pytanie na Śniadanie".
Na ściance brylowała również Blanka, która zaprezentowała fotografom umięśniony brzuch. Kto jeszcze się pojawił? Zobaczcie nasze wideo!
Źródło artykułu: pudelek.pl