Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|

"Codzienni" Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy urządzają sobie wiosenną przechadzkę po lesie (ZDJĘCIA)

498
Podziel się:
498
Podziel się:
1
 / 8
"Codzienni" Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy urządzają sobie wiosenną przechadzkę po lesie (ZDJĘCIA)
"Codzienni" Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy urządzają sobie wiosenną przechadzkę po lesie (ZDJĘCIA)
(Pudelek Exclusive)
0
0

Wygląda na to, że Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy wrócili już do pełnego zdrowia po zakażeniu koronawirusem. W tym roku były prezydent będzie obchodził 67. urodziny.

Przez dwie kadencje prezydentury Aleksandrowi Kwaśniewskiemu udało się zdobyć uznanie wielu Polaków. Mimo kilku wizerukowych wpadek ojciec Oli Kwaśniewskiej zapisał się na kartach historii jako jedna z najbardziej lubianych głów państwa. W ostatnim czasie były prezydent wycofał się z głównego nurtu polityki i wspólnie z żoną Jolantą prowadzi życie z dala od świateł jupiterów, od czasu do czasu pojawiając się w mediach w roli statecznego i zdystansowanego komentatora.

Początek roku dał się Kwaśniewskim mocno we znaki - para zachorowała bowiem na COVID-19. Nie dość, że oboje musieli borykać się z podwyższoną temperaturą i męczącym kaszlem, to jeszcze po wyjściu z choroby czekał ich żmudny okres rehabilitacji.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że Kwaśniewscy wrócili już do pełnego zdrowia, o czym mogą świadczyć ich najnowsze zdjęcia z romantycznej przechadzki po lesie. 66-latek i jego o rok młodsza ukochana zostali przyłapani przez paparazzi, gdy oddawali się aktywności fizycznej, maszerując pośród drzew. Na widok fotografów Joli spadły z wrażenia okulary przeciwsłoneczne, które czym prędzej podniosła z ziemi. Aleksander z kolei nie krył swojego niezadowolenia obecnością intruzów i pogroził im palcem.

Zobaczcie, jak prezentują się dziś Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Dobrze się trzymają?

2
 / 8
Sympatyczna para

Na przestrzeni lat Jolancie i Aleksandrowi Kwaśniewskim udało się zaskarbić sympatię Polaków, którą podtrzymują do dziś.

3
 / 8
Przechadzka

Wolny czas była para prezydencka lubi przeznaczać na aktywności fizyczne. Kilka dni temu Olek i Jola byli widziani w lesie, gdy w najlepsze spacerowali pośród drzew.

4
 / 8
Okulary

Widok fotografów sprawił, że Jolancie spadły z nosa okulary przeciwsłoneczne.

5
 / 8
Podniesione ciśnienie

66-latek z kolei pogroził fotografom palcem.

6
 / 8
Stylizacje

Zarówno Aleksander jak i Jolanta wybrali na spacer niewymuszone stylizacje. Mimo to prezentowali się wyjątkowo elegancko.

7
 / 8
Wigor

Trzeba przyznać, że od byłej pary prezydenckiej wciąż bije młodzieńczy wigor. W tym roku Aleksander skończy 67 lat, z kolei Jolanta - 66.

8
 / 8
Dobrze się prezentują?
KOMENTARZE
(498)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Ana
4 lata temu
Kwachu wygląda lepiej niż za czasów prezydentury. Jolanta to była prezydentowa z klasą i taka pozostanie.
Porek
4 lata temu
Pani Jolanta najlepsza Pani prezydentowa. Zawsze piękna z klasą i gracją. Taktem . Nie było i nie ma takiej drugiej.
Ukk
4 lata temu
Dobrze wyglądają
Można
4 lata temu
I mozna bez borowikow i 100 milicjantow?
Nick
4 lata temu
Dobrze się trzyma! Still better prezydent than Duda
NAJNOWSZE KOMENTARZE (498)
Gość
4 lata temu
Fajnie wyglądają. Zdrowia życzę obojgu. Zrobili dobra robotę dla Polski.....!!!
Jola
4 lata temu
Bardzo się cieszę ,ze powrocili w pelni do zdrowia.Wczoraj czytalam, ze nie moga powrocic do zdrowia , że skutki choroby dalej sa duze i utrudniaja funkcjonowanie.Pismaki porazka pisanie dla pisania.
Beata
4 lata temu
Wyglądają rewelacyjnie!
Monika
4 lata temu
Piękni i z klasą bez względu na wiek ,chce się tak prezentować w ich wieku!!!!
Ela
4 lata temu
Nawet nie można iść spokojnie na spacer. Wszędzie się czają. Okropne.
Ahat
4 lata temu
Prezydent ma dożywotnio ochronę więc nie piszcie bzdur!
MARZENA WŁOCZ...
4 lata temu
Są cudowną parą ❤️
M.K.
4 lata temu
Bardzo fajna,pozytywna para prezydencka ,zawsze z ciekawością słucham ich wypowiedzi.
Ewa
4 lata temu
Brawo życzę Państwu wszystkiego dobrego
Doris
4 lata temu
Super para, zazdroszczę, że są razem tak długo. Ich córka Olka ze swoim mężem też będą razem do końca. Rodzice dają przykład, że można się kochać do późnej starości.
Hela
4 lata temu
Pani prezydentowa ma klasę. Piekna zadbana elegancka kobieta. Mąż - nie zachwycam sie
domecek
4 lata temu
Zawsze z klasą.To była najlepsza para prezydencka.Super.
2123
4 lata temu
Najlepsza para prezydencka .Z klasą.
Marek
4 lata temu
Obecna prezydentowa szkoda gadać i patrzeć Jolka super kobieta
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak Kim Kardashian świętowała 45. urodziny: biust ściśnięty gorsetem i zabawa w klubie ze striptizem

Najsłynniejsza celebrytka świata spędziła urodziny w pracy, a później udała się na szaloną imprezę. Kim Kardashian świętowała 45. urodziny w Paryżu i postanowiła zabalować w słynnym klubie ze striptizem. Znane koleżanki zafundowały jej też bardzo oryginalny tort.
9.

Karol Nawrocki i Marta Nawrocka zjawili się na gali wręczenia nagród konkursu chopinowskiego

Prezydent RP Karol Nawrocki z żoną Martą pojawił się na uroczystej gali wręczenia nagród i koncercie laureatów XIX Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Para prezydencka postawiła tego wieczoru na eleganckie, czarne stylizacje.
8.

36-letnia Agnieszka Radwańska pochwaliła się kadrami z hiszpańskich wakacji. Emerytura jej służy?

Agnieszka Radwańska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem 36-letnia tenisistka-emerytka pochwaliła się serią zdjęć z wczasów w Hiszpanii. Internauci nie szczędzili jej komplementów.
7.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
6.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
5.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
4.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
3.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
2.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
1.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.