Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Córka Martyny Wojciechowskiej jest utalentowaną artystką. Pokazuje swoje rysunki na Instagramie

116
Podziel się

11-letnia Marysia prowadzi profil, na którym dzieli się ze światem swoją twórczością. Stworzyła nawet kolaż z podobizną sławnej mamy.

Córka Martyny Wojciechowskiej jest utalentowaną artystką. Pokazuje swoje rysunki na Instagramie
(Instagram.com)
bDYefjsR

Martyna Wojciechowska najbardziej znana jest jako podróżniczka i prowadząca programu Kobieta na krańcu świata, gdzie od lat przedstawia historie niezwykłych kobiet z najodleglejszych zakątków globu. Dziennikarka spełnia się jednak nie tylko zawodowo. Prywatnie jest szczęśliwą partnerką Przemka Kossakowskiego i mamą 11-letniej Marysi. W dodatku Wojciechowska troszczy się również o dwie adoptowane z Tanzanii nastolatki, Kabulę oraz Tatu.

Martyna od zawsze chętnie chwaliła się osiągnięciami swoich pociech. Niedawno z dumą ogłaszała światu, że Kabula odnosi sukcesy w nauce, a jeszcze wcześniej publicznie świętowała wygraną swojej biologicznej córki w zawodach sportowych.

bDYefjsT

Córka Wojciechowskiej od zawsze żywo interesowała się sportem. Ponoć Marysia chętnie biega, jeździ na rolkach, a od niedawna ćwiczy również latanie w tunelu aerodynamicznym. Mogłoby się wydawać, że dziewczynka, podobnie jak jej mama, planuje związać przyszłość z podróżami. W jednym z wywiadów dziennikarka przyznała jednak, że jej pociechę niespecjalnie ekscytuje praca sławnej mamy.

bDYefjsZ

Okazuje się, że Marysia dużo bardziej interesuje się światem sztuki. Dziewczynka prowadzi na Instagramie specjalny profil, na którym publikuje wykonane przez siebie rysunki. 11-latka najczęściej tworzy ołówkowe szkice, a w jej pracach przeważają portrety oraz ilustracje ukazujące anatomię ludzkiego ciała. Kilka tygodni temu młoda artystka wykonała również kolaż, na którym umieściła podobiznę swojej mamy.

Zobaczcie prace córki Martyny Wojciechowskiej. Myślicie, że zwiąże swoją przyszłość ze sztuką?

bDYefjta
bDYefjtb
bDYefjtu
KOMENTARZE
(116)
dziewczyna
rok temu
Piękna i zdolna dziewczynka! Powodzenia i dalszych sukcesów!
Iwa
rok temu
Bardzo ładne jak na tak Młoda dziewczynke
Virve
rok temu
Fajnie, że ma pasję
bDYefjtv
Tiio
rok temu
Jak się będzie uczyć rysunku to może zostanie ilustratorka
Kasia
rok temu
Tez lubiłam rysować w jej wieku
Najnowsze komentarze (116)
anka
rok temu
Śliczna i mądra dziewczynka.Ale mając tak fajną mamę nie może być inaczej.Szanuję Wojciechowską właśnie za to jakim jest człowiekiem.A oddanie całego dochodu na cele charytatywne, po wzięciu udziału w reklamie, tylko utwierdziło mnie w opinii o niej.Córka zresztą też miała w tym swój udział:) Fajne dziewczyny.Rzdkie to w naszym medialnym towarzystwie.
Człowiek
rok temu
Szczerze nie jest to jakieś cudowne , przy drugim rysunku anatomia jest okropna Wiele osób ma wiele większy talent plastyczny w tym wieku. Wszyscy tą dziewczynę będą chwalić że jak cudownie i takie tam bo po prostu jest córką znanej osoby. Dobrze że ma pasję ale no po prostu poco oni tak ją promują jak rysunki są po prostu takie nijakie nawet niektóre są złe.
Taka prawda
rok temu
Maryna i tak jej nie kochasz!!! Żadna kochająca matka nie porzucilaby niemowlaka na kilka mies!!!
Vjvbjm
rok temu
Wg psychologii dziecko ZAWSZE będzie pamiętać porzucenie! Im mniejsze tym gorzej..A tu mamusia "musiała pasje rozwijac "- porzucają niemowlę na 4 mies!!!! Wielka mamuska od 7 bolesci
5555
rok temu
Sliczna dziewczynka tak jak mama .pozdrawiam
Ola
rok temu
Bardzo ładnie. Oby rozwijała swój talent.
Justi
rok temu
Śliczna jest
dsfdfgnm
rok temu
to pierwsze to niemożliwe, żeby ta sama osoba co te kolejne. za dojrzałe
bDYefjtn
Antosia
rok temu
Nic specjalnego jak na 11 latkę. Naprawdę, Pudel niepotrzebnie ma orgazm.
gosc
rok temu
no i dobrze.......
xx33
rok temu
Moja wnuczką ma 11 lat i zakaz wysyłania czegokolwiek w Internet. Oby kiedyś nie wysłała czegoś czego będzie żałować. Do czego dziecku ta jej strona?
Bonifacy
rok temu
Ludzie którzy piszą źle o córce pani pani Martyny to są ludzie zatruci nienawiścią i zazdrością że ich pociechy nie mają żadnego talentu ,żal mi was , i jeszcze jedno jak by to wasze dziecko miało jakiś talent a wy kasę i sławę to ciekawe czy było by schowane przed swiatem
Joanna
rok temu
Ściema jak wpisy Mamy... Niedaleko pada jabłko od jabłoni
Anna
rok temu
Jest świetna! Taka młoda a już wyraźne widac wyrobioną kreskę, ma swój styl! Piszę to jako profesjonalny grafik! Super, tak trzymać, brawo Marysia!!!
...
Następna strona
bDYefjtP