Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Córka Martyny Wojciechowskiej jest utalentowaną artystką. Pokazuje swoje rysunki na Instagramie

116
Podziel się

11-letnia Marysia prowadzi profil, na którym dzieli się ze światem swoją twórczością. Stworzyła nawet kolaż z podobizną sławnej mamy.

Córka Martyny Wojciechowskiej jest utalentowaną artystką. Pokazuje swoje rysunki na Instagramie
(Instagram.com)
bCNKcWNx

Martyna Wojciechowska najbardziej znana jest jako podróżniczka i prowadząca programu Kobieta na krańcu świata, gdzie od lat przedstawia historie niezwykłych kobiet z najodleglejszych zakątków globu. Dziennikarka spełnia się jednak nie tylko zawodowo. Prywatnie jest szczęśliwą partnerką Przemka Kossakowskiego i mamą 11-letniej Marysi. W dodatku Wojciechowska troszczy się również o dwie adoptowane z Tanzanii nastolatki, Kabulę oraz Tatu.

Martyna od zawsze chętnie chwaliła się osiągnięciami swoich pociech. Niedawno z dumą ogłaszała światu, że Kabula odnosi sukcesy w nauce, a jeszcze wcześniej publicznie świętowała wygraną swojej biologicznej córki w zawodach sportowych.

bCNKcWNz

Córka Wojciechowskiej od zawsze żywo interesowała się sportem. Ponoć Marysia chętnie biega, jeździ na rolkach, a od niedawna ćwiczy również latanie w tunelu aerodynamicznym. Mogłoby się wydawać, że dziewczynka, podobnie jak jej mama, planuje związać przyszłość z podróżami. W jednym z wywiadów dziennikarka przyznała jednak, że jej pociechę niespecjalnie ekscytuje praca sławnej mamy.

bCNKcWNF

Okazuje się, że Marysia dużo bardziej interesuje się światem sztuki. Dziewczynka prowadzi na Instagramie specjalny profil, na którym publikuje wykonane przez siebie rysunki. 11-latka najczęściej tworzy ołówkowe szkice, a w jej pracach przeważają portrety oraz ilustracje ukazujące anatomię ludzkiego ciała. Kilka tygodni temu młoda artystka wykonała również kolaż, na którym umieściła podobiznę swojej mamy.

Zobaczcie prace córki Martyny Wojciechowskiej. Myślicie, że zwiąże swoją przyszłość ze sztuką?

bCNKcWNG
bCNKcWNH
bCNKcWOa
KOMENTARZE
(116)
dziewczyna
8 miesięcy temu
Piękna i zdolna dziewczynka! Powodzenia i dalszych sukcesów!
Iwa
8 miesięcy temu
Bardzo ładne jak na tak Młoda dziewczynke
Virve
8 miesięcy temu
Fajnie, że ma pasję
bCNKcWOb
Tiio
8 miesięcy temu
Jak się będzie uczyć rysunku to może zostanie ilustratorka
Kasia
8 miesięcy temu
Tez lubiłam rysować w jej wieku
Najnowsze komentarze (116)
anka
5 miesięcy temu
Śliczna i mądra dziewczynka.Ale mając tak fajną mamę nie może być inaczej.Szanuję Wojciechowską właśnie za to jakim jest człowiekiem.A oddanie całego dochodu na cele charytatywne, po wzięciu udziału w reklamie, tylko utwierdziło mnie w opinii o niej.Córka zresztą też miała w tym swój udział:) Fajne dziewczyny.Rzdkie to w naszym medialnym towarzystwie.
Człowiek
7 miesięcy temu
Szczerze nie jest to jakieś cudowne , przy drugim rysunku anatomia jest okropna Wiele osób ma wiele większy talent plastyczny w tym wieku. Wszyscy tą dziewczynę będą chwalić że jak cudownie i takie tam bo po prostu jest córką znanej osoby. Dobrze że ma pasję ale no po prostu poco oni tak ją promują jak rysunki są po prostu takie nijakie nawet niektóre są złe.
Taka prawda
8 miesięcy temu
Maryna i tak jej nie kochasz!!! Żadna kochająca matka nie porzucilaby niemowlaka na kilka mies!!!
Vjvbjm
8 miesięcy temu
Wg psychologii dziecko ZAWSZE będzie pamiętać porzucenie! Im mniejsze tym gorzej..A tu mamusia "musiała pasje rozwijac "- porzucają niemowlę na 4 mies!!!! Wielka mamuska od 7 bolesci
5555
8 miesięcy temu
Sliczna dziewczynka tak jak mama .pozdrawiam
Ola
8 miesięcy temu
Bardzo ładnie. Oby rozwijała swój talent.
Justi
8 miesięcy temu
Śliczna jest
dsfdfgnm
8 miesięcy temu
to pierwsze to niemożliwe, żeby ta sama osoba co te kolejne. za dojrzałe
bCNKcWNT
Antosia
8 miesięcy temu
Nic specjalnego jak na 11 latkę. Naprawdę, Pudel niepotrzebnie ma orgazm.
gosc
8 miesięcy temu
no i dobrze.......
xx33
8 miesięcy temu
Moja wnuczką ma 11 lat i zakaz wysyłania czegokolwiek w Internet. Oby kiedyś nie wysłała czegoś czego będzie żałować. Do czego dziecku ta jej strona?
Bonifacy
8 miesięcy temu
Ludzie którzy piszą źle o córce pani pani Martyny to są ludzie zatruci nienawiścią i zazdrością że ich pociechy nie mają żadnego talentu ,żal mi was , i jeszcze jedno jak by to wasze dziecko miało jakiś talent a wy kasę i sławę to ciekawe czy było by schowane przed swiatem
Joanna
8 miesięcy temu
Ściema jak wpisy Mamy... Niedaleko pada jabłko od jabłoni
Anna
8 miesięcy temu
Jest świetna! Taka młoda a już wyraźne widac wyrobioną kreskę, ma swój styl! Piszę to jako profesjonalny grafik! Super, tak trzymać, brawo Marysia!!!
...
Następna strona
bCNKcWOv