Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Critics Choice Awards 2021: Anya Taylor-Joy, Zendaya, Phoebe Dynevor z "Bridgertonów", Emma Corrin... (ZDJĘCIA)

51
Podziel się:
51
Podziel się:
1
 / 17
Critics Choice Awards 2021: Anya Taylor-Joy, Zendaya, Phoebe Dynevor z "Bridgertonów", Emma Corrin... (ZDJĘCIA)
Critics Choice Awards 2021: Anya Taylor-Joy, Zendaya, Phoebe Dynevor z "Bridgertonów", Emma Corrin... (ZDJĘCIA)
(Instagram)
0
0

Choć z wiadomych względów gwiazdy musiały zostać w domach, celebrytki nie omieszkały pochwalić się widowiskowymi kreacjami na Instagramie. Kto wyglądał najlepiej?

Sezon na nagrody filmowe i serialowe powoli wchodzi w decydującą fazę. W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, które produkcje otrzymały Złote Globy, a teraz opinia publiczna poznała zwycięzców nagród Critics’ Choice Awards. Ceremonia odbyła się w niedzielę i podobnie jak w przypadku Globów, z nominowanymi łączono się za pośrednictwem wideoczatu, a laureaci "odbierali" nagrody wirtualnie, siedząc na kanapach.

Wyjątkowe okoliczności nie powstrzymały gwiazd przed ubraniem się w kreacje od najlepszych projektantów, które później z dumą zaprezentowały na swoich profilach instagramowych. Efektami ciężkiej pracy stylistów, fryzjerów i makijażystów pochwaliły się w sieci między innymi: Zendaya, Anya Talyor-Joy, znana z serialu "Bridgertonowie" Phoebe Dynevor, Emma Corrin, Kaley Cuoco, Amanda Seyfried, Gillian Anderson, Orlando Bloom, Chris Hemsworth, Gal Gadot, Angela Basset, Regina King czy Andra Day.

Najważniejsze nagrody powędrowały do Chadwicka Bosemana za najlepszą rolę męską (Ma Rainey: Matka bluesa), Carey Mulligan dla najlepszej aktorki (Obiecująca. Młoda. Kobieta), a także Emmy Corrin i Josha O'Connora dla najlepszych aktorów w serialu dramatycznym (The Crown).

Zobaczcie, jak wyglądały stylizacje gwiazd na Critics Choice Awards:

2
 / 17
Zendaya
3
 / 17
Anya Taylor-Joy
4
 / 17
Phoebe Dynevor
5
 / 17
Emma Corrin
6
 / 17
Kaley Cuoco
7
 / 17
Amanda Seyfried
8
 / 17
Gal Gadot
9
 / 17
Gillian Anderson
10
 / 17
Yara Shadidi
11
 / 17
Angela Basset
12
 / 17
Jurnee Smollett
13
 / 17
Orlando Bloom
14
 / 17
Regina King
15
 / 17
Andra Day
16
 / 17
Dylan McDermott
17
 / 17
Chris Hemsworth
KOMENTARZE
(51)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Zauroczona
4 lata temu
Chris Hemsworth jest nieziemsko przystojny 😍
Minx
5 lata temu
Kto ubiera Anne Taylor-Joy !?? Ta kiecka jest cudowna i ta poprzednia zielona tez zjawiskowa
Lana banana
5 lata temu
Anya Taylor Joy - cudowna uroda, wygląda jak elf
omg
4 lata temu
Orlando Bloom jak dziadział wygląda jak Bruno Mars i Banderas
Długopis
4 lata temu
Bez sensu taka pseudoizolacja skoro i tak całe sztaby ich stylizują i robią sesje.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (51)
Zclub
4 lata temu
Zendaya wygląda przepięknie ❤️❤️❤️ Ale myślę że każdy wygląda oszałamiająco🔥
Wiki
4 lata temu
Zendaya😘🥰😍
ONN_45_SL
4 lata temu
Ciekawe czy autor tego "dzieła dziennikarskiego" widział kiedys 1000 000 USD. Daje głowę że nie .
Katechetka
4 lata temu
Wszystkie babki super kreacje! I w ogóle wygląd. Faceci baaaardzo słabo - albo niechlujnie, albo starociowato ;)
Shhs
4 lata temu
Amanda, Gal i Gillian 🥰
gosc
4 lata temu
E. Corrin fajna fryzura i zadziorna stylizacja, trochę podobna do Jodie Foster, reszta się ubrała jak na wesele w Otwocku za stodołą.
omg
4 lata temu
Orlando Bloom jak dziadział wygląda jak Bruno Mars i Banderas
app
4 lata temu
Emma Corin super
Mini
4 lata temu
Gillian, Amanda i Gal piekne kobiety i dobre aktorki💪💪💪
Lola
4 lata temu
Amanda jest the best! Piekna i zdolna❤️
Zauroczona
4 lata temu
Chris Hemsworth jest nieziemsko przystojny 😍
Ale jaja
4 lata temu
Brzozowski reprezentuje Eurowizje🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢
Kobieta
4 lata temu
Gal gadot piękna kobieta
Tadi🌹🌹🌹🌹
4 lata temu
Ciekawe jaka kiecke dziś założy MRM??
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.