Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Dagmara Kaźmierska refleksyjnie o odsiadce za kratami: "Gdyby nie więzienie, NIE TRAFIŁABYM DO TELEWIZJI"

123
Podziel się:

"Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też ronić teraz krokodylich łez. One nie zmażą tego, co było" - pisze na stronicach pierwszej książki swojego autorstwa Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia". Jesteście ciekawi, co jeszcze wyjawi nam na temat życia za kratami?

Dagmara Kaźmierska refleksyjnie o odsiadce za kratami: "Gdyby nie więzienie, NIE TRAFIŁABYM DO TELEWIZJI"
Dagmara Kaźmierska pisze o pobycie w więzieniu w autobiografii (fot. Instagram, fot. AKPA)
bETLgcGd

Nie jest tajemnicą, że największa gwiazda telewizji TTV - Dagmara Kaźmierska - ma za sobą dość mroczną przeszłość. Sama zainteresowana nigdy specjalnie się z tym faktem nie kryła. Wygląda na to, że wkrótce będzie nam dane dowiedzieć się jeszcze więcej o kilkunastu miesiącach, które "Królowa Życia" spędziła w zakładzie karnym.

Kaźmierska właśnie pracuje nad swoją szumnie zapowiadaną autobiografią. Z fragmentu tekstu opublikowanego właśnie w sieci możemy śmiało wywnioskować, że co najmniej kilka rozdziałów poświęcone zostanie romansowi celebrytki z kryminałem i jego późniejszym skutkom.

bETLgcGf
Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o relacji w Pudelkiem

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też ronić teraz krokodylich łez. One nie zmażą tego, co było - wali prosto z mostu Daga.

"Królowa" zaznacza przy tym, że wcale nie łudziła się, iż uda jej się uniknąć konsekwencji swoich czynów. Z perspektywy czasu ocenia jednak, że odsiadka dobrze jej zrobiła, bo to właśnie dzięki niej trafiła na ekrany telewizorów w całym kraju.

bETLgcGl

Zdawałam sobie sprawę, że igram z prawem. Wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała za to zapłacić. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - gdyby nie więzienie, nie trafiłabym do telewizji i nie doceniłabym też wielu innych rzeczy, nad którymi się wcześniej nie pochylałam. Teraz zna mnie cała Polska - stwierdza "skromnie" gwiazda TTV.

Pudelek już czeka na premierę, żywiąc jednocześnie nadzieję, że aspirujący celebryci nie będą brali przykładu z drogi Kaźmierskiej po sławę.

Chcecie wiedzieć, dlaczego jesteśmy jednocześnie najlepszym i najgorszym portalem plotkarskim w Polsce oraz gdzie podziały się Grycanki. Posłuchajcie najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bETLgcGm
bETLgcGn
bETLgcGG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(123)
_easy_onme
2 miesiące temu
dlaczego promujecie margines? ludzi ktorzy niczego nie osiagneli?
Qwert
2 miesiące temu
Namawialaś do prostytucji i czerpałaś z tego korzyści
Norka
2 miesiące temu
Nie rozumiem jak można lansować taką osobę. Co za przykre czasy😔
bETLgcGH
Zatoka
2 miesiące temu
A Blanka L kiedy trafi do więzienia ?
olo
2 miesiące temu
Pudel kogo ty promujesz????
Najnowsze komentarze (123)
Tomasz
2 miesiące temu
Chwilą, to wygląda jakby dziękować, że znalazła się w więzieniu bo teraz ma dalej szmal i jest rozpoznawalna/jakoś tam sławna, a nie, że buła w więzieniu, robiła źle I przez to się tam znalazła i powinna przeprosić. Co za dno. Zresztą, wszystkie te królowe życia to zenujacy format.
Wirus
2 miesiące temu
W tym kraju jest wszystko możliwe,burdel mama jest królową życia , uniewinnienie przed wydaniem wyroku itp.
Zoja
2 miesiące temu
Uwielbiam ta kobietę.Jest otwarta szczera.Do tego jest bardzo ładna kobieta.Brawo Pani Dagmaro.
Świat się koń...
2 miesiące temu
Promowanie osób o takiej reputacji to totalna kompromitacja stacji! Dno i wodorosty!
Mirka
2 miesiące temu
Wpiszcie Irena Gierszewska list gończy to Wam prawda o Dagmarze wyjdzie.
Anna Q
2 miesiące temu
Pudelek książkę zakupił?
Hiob
2 miesiące temu
Ludzki charakter nie zmienia się tak bardzo. Namawianie młodych, nieletnich kelnerek do prostytucji, wciąganie w to całego personelu nie zrobiło z niej królewej życia. To dziwna telewizja i świat który pedzi ku upadkowi promuje takie osoby. Myślenie że zmiana imienia i nazwiska zmarze winy jest bardzo infantylne. Ale nie nam osądzać.
Tasama
2 miesiące temu
Ona chce się wybielić. Do telewizji zrobi i powie wszystko żeby to dobrze wyglądalo. Ale przeszłość bedzie się za nią ciągnąć. I to słownictwo to przesada. Rozumiem że może się wymsknac ale co drugie słowo na k. Naprawdę nie ma ludzi bardziej zasłużonych.
bETLgcGz
KATARZYNKA
2 miesiące temu
Czy wy "ludzie" macie oleju trochę w głowie?!?!?!?! Przecież to człowiek, który się przyznaje do wszystkiego, to raz, dwa, że nie ukrywa nic(jaj większość celebrytow), trzy to jest gwiazda większą niż wy, zawistni, wszyscy razem wzięci... Kocham Dagmarę, jej sposób bycia, uśmiech i chęć do życia!!!!!! Daga pozdrawiam Cię!!!!! 😘😘😘😘😘😘
Sisi
2 miesiące temu
Przynajmniej trochę uśmiechu i normalności wnosi w ten program.
Toi a
2 miesiące temu
Ta kobieta powinna do końca życia pracować na oddziale paliatywnym i dziecięcym w szpitalu. Społecznie.
...
2 miesiące temu
Starsznie czasy, gdzie przestępca staje się celebrytą :(
Ja ja
2 miesiące temu
Trzeba kraść prostytuować się mordować robić przekręty i jest się królową albo królem.
A....
2 miesiące temu
Zastanawiam się z kad ona ma pieniądze, bo w programie to ona nic nie robi jak dla mnie bezrobotna osoba
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLgcHs
bETLgcHt
bETLgcHu
bETLgcHv
bETLgcHw
bETLgcHb