Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Daniel Olbrychski pochował wnuka. "Pożegnaliśmy Kubę. Teraz trzeba próbować nauczyć się żyć bez jego obecności"

66
Podziel się:

O kameralnej ceremonii poinformowała w mediach społecznościowych żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska.

Daniel Olbrychski pochował wnuka. "Pożegnaliśmy Kubę. Teraz trzeba próbować nauczyć się żyć bez jego obecności"
Daniel Olbrychski (East News)
bEJabwol

Rodzina Daniela Olbrychskiego przechodzi w ostatnim czasie szczególnie trudne chwile. W połowie marca na facebookowym profilu wnuka aktora, Antoniego, pojawił się poruszający wpis. Syn Rafała Olbrychskiego przekazał w nim smutną wiadomość o śmierci swojego brata, Jakuba.

W swoim wpisie Antoni ujawnił, że Jakub Olbrychski cierpiał na schizofrenię i w przeszłości zmagał się z myślami samobójczymi. Według Antoniego, 28-latek opuścił dom "w samej koszuli i bez dokumentów". Jego ciało zostało odnalezione w podwarszawskim lesie przez przypadkowego spacerowicza.

bEJabwon

Śmierć Jakuba była prawdziwym szokiem dla jego najbliższych. Daniel Olbrychski był ponoć bardzo zżyty z wnukiem. Smutku nie kryła również żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska.

Niedawno odbył się pogrzeb Jakuba Olbrychskiego. O kameralnej ceremonii w gronie najbliższej rodziny zmarłego kilka dni temu poinformowała w mediach społecznościowych Krystyna Demska-Olbrychska.

bEJabwot

We wtorek pożegnaliśmy Kubę. W maleńkim gronie najbliższych mu ludzi. Dziękujemy przyjaciołom, znajomym i setkom życzliwych ludzi, którzy w tych koszmarnie bolesnych dniach wysyłali nam serdeczne słowa. Teraz tylko trzeba próbować nauczyć się żyć bez Jego obecności - czytamy na jej facebookowym profilu.

Zobaczcie wpis żony Daniela Olbrychskiego.

bEJabwou
bEJabwoO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(66)
POLA
2 lata temu
Śmierć kogoś bliskiego jest straszną traumą, wiem bo straciłam oboje rodzice w jeszcze młodym wieku. Moje kondolencje.
Gugu
2 lata temu
Dajcie im przejść przez ten trudny czas w spokoju . Czytając Wasze komentarze odnoszę wrażenie, że nikt z Was nie stracił kogoś bliskiego, że Wy i Wasze rodziny to same ideały i dobro wcielone. Jeżeli nie potraficie współczuć i obdarzyć dobrym słowem, to jak macie trochę przyzwoitości, zamilczcie.
Mary
2 lata temu
Śmierć najbliższych to dla rodziny wielka trauma. Jeżeli możecie i stać was na to, prześlijcie wyrazy współczucia lub dobrą energię w stronę bliskich Jakuba. Nie wylewajcie swoich frustracji i nie oceniajcie jego rodziny, bo nikt nikomu nie dał takiego prawa. Pomyślcie o tym jak byście się czuli, gdyby ta tragedia zdarzyła się w waszej rodzinie
bEJabwoP
MaTyLdA
2 lata temu
Współczuje naprawdę, wiem co to znaczy stracenie kogoś bliskiego, ja straciłam brata bliźniaka który zmarł na wyrostek robaczkowy, w wieku 28 lat... Wiem, że to nie jest śmiertelne schorzenie, ale nie poszedł do lekarza i wyrostek pękł i cóż... Koniec, lekarze nie zdołali go uratować... Poszedł znacznie później, żeby go wyleczyć... Miną rok od tego zdarzenia ale ja wciąż nie mogę się pogodzić, tym bardziej, że miał wyjść za mąż... Ale życie toczy się dalej, mimo, że nie pogodziłam się ze śmiercią mojego brata, nie mogę za bardzo o tym myśleć, bo jestem w ciąży, która jest zagrożona... Dodatkowo siedzę w tych wszystkich wirusach, to tez powoduje stres... Nie mogę się zbytnio stresować... Droga przez mękę...
Gość
2 lata temu
Panie Danielu życzę toczy się dalej! Dużo wytrwałości! Życzę w tej okropnej sytuacji dużo zdrówka!
Najnowsze komentarze (66)
Alonzo
2 lata temu
Kiedy koniec tego serialu
Obserwator1
2 lata temu
Pamiętasz co mówiłeś w 2010 .... im nie dawałem spokoju
sssmaczek
2 lata temu
Przepraszam,z całym szacunkiem,ale to wnuk czy syn zmarł.Czytałem kilkukrotnie i nie mogę się połapać,a mie znam tematu.W tytule jest napisane że wnuk,natomiast z artykułu wynika że syn.
Jola
2 lata temu
To bardzo smutne
Ala
2 lata temu
Jutro pogrzeb mojego braciszka, nie wierzę że nie żyje no nie wierze:(:(:(
Luk
2 lata temu
Zycie
genowefa
2 lata temu
Co się dzieje z jego twarzą jakby się zapadła prawa strona.
Teresa
2 lata temu
Moje kondolencje. Życzę dobrego zdrowia , siły ducha i jego pogody mimo takich doświadczeń. Jakub wolny jest już od swoich utrapień i lęków , wierzę,ze blisko Boga.Ma spokój,jakiego tu nie mógłby nigdy mieć.
bEJabwoH
Gość
2 lata temu
Panie Danielu życzę toczy się dalej! Dużo wytrwałości! Życzę w tej okropnej sytuacji dużo zdrówka!
Oleńka
2 lata temu
szkoda chłopaka i szkoda dziadka.Głupi jak but, ale jako dziadek był ok
Betty
2 lata temu
Słowa współczucia to mało,w takich tragicznych momentach nic nie ukoi bólu.Moje kondolencje
Gość
2 lata temu
Na śmierć jest zawsze za wcześnie a zwłaszcza gdy młodsi odchodzą prędzej będą zawsze z nami gdy będziemy o nich pamiętać a serca nasze to najlepsze miejsce dla Nich
jan paweł II
2 lata temu
............ŻYCIE POTRAFI BYĆ BRUTALNIE !!!!!.....................................................
Gość
2 lata temu
A gdzie był ojciec i matka?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJabwpA
bEJabwpB
bEJabwpC
bEJabwpD
bEJabwpE
bEJabwpj