Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

Danuta Holecka ODCHODZI z TVP?! "Dokumenty zostały już podpisane"

115
Podziel się:

Jak podaje jeden z portali, dwa niezależne źródła z TVP donoszą, że wkrótce Danuta Holecka ma pożegnać się z posadą w Telewizji Polskiej. Jesteście zaskoczeni?

Danuta Holecka ODCHODZI z TVP?! "Dokumenty zostały już podpisane"
Danuta Holecka ODCHODZI z TVP?! (AKPA)

Niedawne wybory parlamentarne całkowicie zmieniły układ sił na polskiej scenie politycznej. Choć najwyższy jednostkowy wynik osiągnęło Prawo i Sprawiedliwość, w rzeczywistości to demokratyczna opozycja zyskała większość potrzebną do rządzenia państwem.

Wszystko wskazuje na to, że za dwa tygodnie powstanie rząd z Donaldem Tuskiem na czele, który zacznie realizować wyborcze obietnice. Jedną z nich było "uzdrowienie" Telewizji Polskiej, która w ostatnich latach zajmowała się głównie wychwalaniem władzy i tępieniem opozycji. Po ogłoszeniu wyniku wyborów na pracowników TVP padł blady strach i ponoć nie wiedzieli, jak mają się zachować.

Uzasadnione obawy o przyszłość mogą mieć zwłaszcza ci, którzy byli najbardziej zaangażowani w nagonkę na opozycję. Mowa m.in. o Danucie Holeckiej, która od 2019 roku spełniała się w roli kierownik redakcji "Wiadomości", a także pojawiała się na antenie w roli prezenterki. Za kulisami mówiło się, że jej pensja mogła wynosić nawet 50 tysięcy złotych miesięcznie.

To koniec kariery Holeckiej w TVP?

Jak podaje portal "naTemat", "tłuste lata" Holeckiej mogą się wkrótce skończyć, bo ponoć orędowniczka "dobrej zmiany" ma pożegnać się z posadą. Dwa niezależne źródła z TVP miały potwierdzić, że decyzja została już podjęta.

Dokumenty zostały już podpisane. Ma odejść 12 grudnia za porozumieniem stron z rocznym okresem wypowiedzenia - czytamy.

W trakcie okresu wypowiedzenia Danuta miałaby nadal otrzymywać spore wynagrodzenie. Poproszona o komentarz Holecka w pierwszych słowach powiedziała ponoć, że to "bzdura", a potem, że nie chce komentować sprawy. "naTemat" donosi, że była zdenerwowana i stwierdziła, że "nie ma obowiązku komukolwiek się tłumaczyć".

Spodziewaliście się tego?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(115)
mirka
3 miesiące temu
Szkoda. Chętnie bym zobaczyła, jak musi czytać wiadomości krytykujące PiS
Rene
3 miesiące temu
Powinna przez cały okres wypowiedzenia pracować i czytac treści redagowane przez nową władzę. Np.peany na czesc KO czy Trzeciej Drogi albo kazac jej czytac notki krytykujące PIS i obnażające ich przekręty. A jeśli odmowi to zwolnić dyscyplinarnie.
Alex
3 miesiące temu
Jeżeli tyle zarabiała to zarobiła grubo ponad 2mln zł roczna odprawa to kolejne 600tys. Każdy normalnie żyjący Kowalski z takimi dochodami mógłby nie pracować nigdzie j życ z%
Ann
3 miesiące temu
To jest coś takiego jak .....roczny okres wypowiedzenia ??????😱🤔
adam
3 miesiące temu
Wywieźć wszystkich propagandystów na taczkach. Precz z komuną!
Najnowsze komentarze (115)
Kemot0
3 miesiące temu
Jak widzę tą Panią to widzę 1981r. Kasa jej nie zbawi, fizycznie nie istnieje. Jeżeli ma trochę sumienia, to sama się w końończy.
Realista
3 miesiące temu
Pani Danuto, warto być przyzwoitym.
Worowo7
3 miesiące temu
Spokojnie jest dobrze 👍. Pani Danusi Holeckiej, sie należy
mmm
3 miesiące temu
Bogu dzięki . Teraz może prać skarpety i zmieniać pieluchy na Żoliborzu
Gosc
3 miesiące temu
niech wypala jak najszybciej
Wrrrry
3 miesiące temu
Nie zwalniać, niech czyta dalej będzie bardziej wiarygodne, ludzie starsi są do niej przyzwyczajeni wszak często bywała w ich domach
Zzz
3 miesiące temu
Wraz ze spadkiem cen akcji Orlenu i strata 5,5mld przez Orlen po zapowiadanych przez Nowy sejm zmianach w prawie dotyczących spółki, spadła wartość funduszy emerytalnych w OFE.to dotyczy Was lemingi ,co glosowaliscie na Po i .Holownie gratuluje madrosci ,emerytur to wy mieć nie będziecie,pracować będziecie do smierci
Aga
3 miesiące temu
ROCZNY okres wypowiedzenia????
Lili
3 miesiące temu
Prosze sie lepiej wypowiedziec o ustawie wiatrakowej.Co PO juz nam zaczyna fundowac.
Renia
3 miesiące temu
Tak się ekscytujecie ,cieszcie,że Holecka wg Was musi odejść.ona sobie poradzi drogie lemingi.a wy?zobaczycie jak wam będzie dobrze pod rządami waszego guru.wasi rodzicie to przeszli,brak pracy,biede,wyjazdy na szparagi,a Was to czeka ,nawet studia wam niepotrzebne,bo pracy w swoim kraju o ile będzie i tak mieć nie będziecie,o mieszkaniach to tylko możecie marzyć,ale pracy u bauera nie zabraknie. Poparliscie tych,którym na Polsce nie zależy,tak Was zindoktrynowali,że tylko potraficie mówić,odsunąć PiS od władzy,a dlaczego to już nie wiecie
Olka
3 miesiące temu
Taka z niej milionerka? Lis za swój program zarobił 28 152 000 łącznie za 306 docinków. Program, który leciał raz w tygodniu. A Danusia prowadzi wiadomości prawie codziennie, do tego też inne programy, jest na świeczniku, jest osobą publiczną. I za to płaci bardzo wysoką cenę, za to jak połowa z was się z niej naśmiewa, drwi i szydzi. Taka to solidarność kobieca nasza. Żadna.
123
3 miesiące temu
To pokazuje jakie osoby rządzą Polską. Pierwsze najważniejsze to przejąć tubę propagandową tak robi każdy rząd.
Fff
3 miesiące temu
Pudelek widać kto Was finansuje. Bardzo SZCZUJECIE... Wstyd
Iza
3 miesiące temu
Demokratyczna opozycja :) czy to znaczy że rząd nie jest demokratyczny
...
Następna strona