Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Daria Ładocha wspomina pracę z Edytą Górniak: "Musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz, BO MIAŁY CHIPY"

303
Podziel się

W programie Rafała Paczesia Daria Ładocha ujawniła, że Edyta Górniak była przekonana, iż "chipy łączą się z kosmosem i przez to wszyscy ją namierzają".

Daria Ładocha wspomina pracę z Edytą Górniak: "Musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz, BO MIAŁY CHIPY"
Daria Ładocha wspomina pracę z Edytą Górniak (AKPA, East News)
bDHZAKIB

Edyta Górniak zawsze była nieco ekscentryczna, ale naprawdę szeroki wachlarz swoich możliwości pokazała dopiero w pandemii, gdy zaczęła szerzyć koronasceptyczne teorie.

Piosenkarka zasłynęła m.in. wypowiedzią o tym, że Bill Gates chce szczepić ludzi, by przeprowadzić selekcję ludzkości, a "w szpitalach leżą statyści". Ponadto jej zdaniem szczepionka na koronawirusa... może spowodować śmierć.

bDHZAKID
Zobacz także: Prof. Andrzej Matyja o postawie Edyty Górniak: "Jej wiedza zatrzymała się na poziomie starożytności"

Okazuje się, że Górniak boi się nie tylko szczepionek, ale również tego, że... jest "namierzana". Tak przynajmniej twierdzi Daria Ładocha, która w show Rafała Paczesia ujawniła nietypowe wymagania Edyty za kulisami programów, w których miała okazję współpracować z diwą.

Pracowałam długo z Edytą, więc mam parę anegdot do opowiedzenia. Jak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta - zdradziła Ładocha.

bDHZAKIJ

Na Instagramie Daria, zapowiadając Pacześ show ze swoim udziałem, na wszelki wypadek zamieściła przeprosiny.

Przepraszam wszystkich, których niechcący obraziłam - napisała.

Myślicie, że za ujawnienie tych informacji Ładocha trafi na listę wrogów Edyty?

bDHZAKIK
bDHZAKIL
bDHZAKJe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(303)
Jaga
miesiąc temu
Tłuczek miał zniknąć z sieci, a nadal bredzi
Jaga
miesiąc temu
Tłuczek miał zniknąć z sieci , a nadal bredzi
dudu
miesiąc temu
kto to jest ta pani Ladocha? Czym sie zajmuje? Artystka?
bDHZAKJf
jaga
miesiąc temu
ładocha czy jak ci tam,czy wiesz co robiono w czasie wojny z kapownikami?poznaj historie
Piotr
miesiąc temu
Kiedy przestaniecie promować to nic czyli Górniak? Zero dorobku, zero intelektu i zero sukcesów.... Bo chyba 2 miejsce w podrzędnym festiwalu bez prestiżu, 30 lat temu to nie sukces. Ta kobieta jest żałosna.... Głos... Ma wielki ale ego jeszcze większe....Dno
buba
miesiąc temu
Patenciara... nic dodać, nic ująć.
Światło
miesiąc temu
Edyta Górniak to istota światła. Kultura i szacunek w każdym słowie. Pani Ładocha to raczej dno mentalne,emocjonalne, duchowe.
Ics
miesiąc temu
Wy jesteście obydwoje dobre
Gość
miesiąc temu
Wszyscy na Ladoche ale ona zdrowa i powiedziala szczera prawde o walnietej Edzi 😬
Fankaedyty
miesiąc temu
Edyta jest mądrzejsza od pudla i wszystkich tych , którzy z radością niebawem pójdą na szczepionkowa rzeź fundowana przez Państwo .Ludzie idzie wielki reset .Niedługo obudzimy się w komunie, ograbieni z oszczędności i zatruwani szczepionkami z powodu kolejnych pandemii .Idą czasy Orwella, idą czasy dehumanizacji , depopulacji , zepsucia i modyfikacji człowieka .Ci którzy przeżyją będą już tylko robotami
Nick
miesiąc temu
Istnieje bo istnieje Edzia jakie to żałosne
Jana
miesiąc temu
Ach te osobowości medialne. I ich image niczym widowni z "Igrzysk śmierci". A do tego super problemy, byle tylko byli wspomniani...
Dorcis
miesiąc temu
Wiadomo od wieków, że jak chcesz zaatakować tego, który mówi prawdę to nie rozmawiasz z nim na argumenty bo ich nie masz ale wtedy trzeba pokazać go jako chorego, zaburzonego itp. Kiedyś było z tym trudniej. Naród teraz tak głupi, że nic nie widzi.
bDHZAKIX
Dzioba
miesiąc temu
Ładocha mało interesująca? Ne sądzę. Natomiast obgadywanie pracodawców jest jak najbardziej ok, szczególnie jak się trafi taki oryginał.
...
Następna strona
bDHZAKJz