Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Daria podejrzliwie o Eurowizji: "Nie do końca wierzę w te wyniki. Przykro mi, ale ja WIERZĘ W BIZNES"

Podziel się:

Główna konkurentka Krystiana Ochmana podczas polskich preselekcji do Eurowizji 2022 postanowiła ocenić jego konkursowy występ. Daria jest z niego bardzo zadowolona, w przeciwieństwie do całokształtu konkursu.

Daria podejrzliwie o Eurowizji: "Nie do końca wierzę w te wyniki. Przykro mi, ale ja WIERZĘ W BIZNES"
Daria ocenia występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022 (AKPA, Getty Images, Daniele Venturelli, Piętka Mieszko)

Choć od finału 66. Konkursu Piosenki Eurowizji minęło już ładnych parę dni, w rodzimych mediach wciąż budzi on spore emocje. Przypomnijmy, że decyzją jurorów oraz widzów zwycięstwo w konkursie przypadło reprezentującej Ukrainę formacji Kalush Orchestra. Krystian Ochman i jego utwór "River" zajęli zaś dwunaste miejsce. Wyniki Eurowizji 2022 bez wątpienia zapoczątkowały w mediach gorącą dyskusję. Od kilku dni głośno mówi się na przykład o braku punktów dla Polski od ukraińskiego jury, jak również o skandalu wokół głosowania, w który ma być zamieszany także nasz kraj. Wciąż pojawiają się także kolejne komentarze odnośnie eurowizyjnego występu Ochmana - nie brakuje bowiem głosów, że muzyk powinien zająć w konkursie wyższą lokatę.

Po kilku dniach finału trzy grosze do eurowizyjnej dyskusji postanowiła dorzucić niedoszła reprezentantka Polski na Eurowizji 2022, Daria Marx. Przypomnijmy, że podczas krajowych preselekcji do tegorocznego konkursu wokalistka i z utworem "Paranoia" była uważana za jedną z faworytów. Ostatecznie Daria zdobyła 39 procent głosów widzów, przegrywając tym samym z Krystianem Ochmanem, który zgarnął ich 51 procent.

Daria pojawiła się ostatnio na konferencji w sopockiej Operze Leśnej - wokalistka już wkrótce wystąpi tam bowiem jako jedna z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal. W rozmowie z Pomponikiem artystka pozwoliła sobie ocenić popisy Krystiana Ochmana w Turynie. Daria przyznała, że mimo "słabego wyniku" reprezentant Polski na eurowizyjnej scenie trzymał poziom.

Mamy być z czego dumni. Pomimo słabego wyniku, uważam, że naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Występ wypadł bardzo dobrze. Szkoda jednak z tą Ukrainą, jakby nie wiadomo do końca, o co chodzi - powiedziała w wywiadzie, przy okazji odnosząc się do zamieszania wokół braku punktów dla Polski od ukraińskiego jury.

Zobacz także: Daria: "Pogratulowałam Krystianowi Ochmanowi. Eurowizji nie oglądałam, bo grałam koncert"

Niedoszła reprezentantka Polski na Eurowizji w rozmowie z Pomponikiem przyznała, że wyniki konkursowego głosowania budzą u niej nieco wątpliwości. Jej zdaniem Eurowizja jest bowiem tworem czysto biznesowym.

Ja też nie do końca wierzę w te wyniki. Przykro mi, ale ja wierzę w biznes. A każdy konkurs jest biznesem, więc nie wiem, czy wierzyć w takie głosowanie - oceniła.

Daria w wywiadzie powróciła jeszcze pamięcią do eurowizyjnego występu Ochmana. Zdaniem wokalistki Krystian w Turynie wypadł znacznie lepiej niż podczas preselekcji. Darię w szczególności ujęły jednak popisy towarzyszących mu na scenie "demonicznych" tancerek, których popisy według niej idealnie kontrastowały z utworem "River".

Występ Krystiana był lepszy niż na preselekcjach. Tancerki były bardzo ciekawe, takie w maskach. Naprawdę był to taki fajny kontrast. Z jednej strony była to ballada, a z drugiej działo się na scenie coś ciekawego - stwierdziła.

Także w rozmowie z Pudelkiem wokalistka oceniła, że "w końcu mamy być z czego dumni". Daria przyznała, że myślała, jak wypadnie na wielkiej scenie w Turynie, ale rozumie wyniki konkursu:

Oczywiście, że sobie to wizualizowałam, ale każdy ma swoje miejsce, niczego nie zazdroszczę. Dobrze bawiłam się na swoim koncercie, a myślę, że Eurowizja to byłby też dla mnie jakiś poziom stresu - oceniła.

Daria nie wyklucza jednak ostatecznie, że już nigdy nie wystąpi na Eurowizji. Mówi, że dla niej to dodatek do kariery i regularnego spotykania się z fanami.

Wiem, że ludzie mnie do tego zachęcają, ale z drugiej strony - wybraliście, więc... Oczywiście nie mam żalu, to był konkurs, a ja chcę się skupiać na muzyce, a nie przepychankach - zakończyła.

Myślicie, że mogłaby coś nagrać z Ochmanem?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl