Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Dawna współpracownica o Szymonie Hołowni: "Stał się WYNIOSŁY i HUMORZASTY". Opinią na temat marszałka zaskoczył też Tomasz Lis

326
Podziel się:

Medialne osobistości pokusiły się o nieprzychylne komentarze wobec Szymona Hołowni, piastującego nowe stanowisko. Głos w sprawie zabrali m.in. Tomasz Lis, Marcin Prokop oraz dawna współpracownica.

Dawna współpracownica o Szymonie Hołowni: "Stał się WYNIOSŁY i HUMORZASTY". Opinią na temat marszałka zaskoczył też Tomasz Lis
Medialne osobistości krytykują Szymona Hołownię (KAPiF)

Minęły dwa miesiące, od kiedy Szymon Hołownia został marszałkiem Sejmu X kadencji. Za sprawą objęcia przez niego nowej funkcji posiedzenia na Wiejskiej zyskały ogromną popularność, o czym może świadczyć niezwykle wysoka liczba wyświetleń na YouTube. Choć zdania na temat poczynań polityka są zróżnicowane, to koledzy z dawnej stacji oraz osobistości medialne - niesympatyzujące z PiS - przeważnie wyrażały się o marszałku w pochlebny sposób. Aż do teraz...

O nieprzychylny komentarz wobec polityka na nowym stanowisku pokusiła się jego była współpracownica, która twierdzi, że od kiedy Szymon został marszałkiem, jego usposobienie uległo diametralnej zmianie. Podobno Hołownia stał się "wyniosły i humorzasty".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Hołownia show. Top 10 ripost marszałka Sejmu

Medialne osobistości krytykują Szymona Hołownię: "Skupił wokół siebie grupę fanatycznych wyznawców"

Od kiedy zyskał status gwiazdy, stał się wyniosły i humorzasty. Skupił wokół siebie grupę fanatycznych wyznawców. Rękę podaje tylko niektórym - powiedziała dawna współpracownica dla "Press".

Głos w sprawie zabrał również Tomasz Lis. Dziennikarz w swojej ocenie stronił od skrajności i pokusił się o przytoczenie oryginalnego porównania.

Hołownia nie był nigdy tak zły, jak niektórzy kiedyś sądzili, ani nie jest tak fantastyczny, jak uważają teraz. Hołownia jest zagadką, jest jak pudełko czekoladek Forresta Gumpa, poznamy jeszcze niejedno jego oblicze - skomentował Lis.

Marcin Prokop o początkach kariery Szymona Hołowni

O nieco bardziej przychylną ocenę pokusił się były partner zawodowy polityka. Marcin Prokop stwierdził, że choć początkowo Hołownia nie wypadał w "Mam talent!" zbyt dobrze, to z czasem zaczął zauważać korzyści z bardziej swobodnego zachowania, co pomogło mu w późniejszej karierze.

Jego początki w programie były drewniane. Dopiero gdy okazało się, że popularność wyniesiona z 'Mam talent!' nie tylko nie sabotuje jego dziennikarskiej kariery, ale wręcz ją nakręca, przekładając się m.in. na sprzedaż książek czy zaproszenia do prowadzenia wykładów, Szymon nabrał telewizyjnej pewności siebie i z każdą kolejną edycją coraz lepiej rozgrywał swoją rolę - przekazał Prokop dla "Press".

Spodziewaliście się takich ocen?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(326)
😉😉😉
3 miesiące temu
Czyżby zaczęła się nagonka kolegów po fachu? Polityk nie powinien być zły ani fantastyczny, ale uczciwy, wierny swoim wyborcom.
Nick
3 miesiące temu
Kogoś to dziwi? Nie rozumiem tych zachwytów nad nim. O co mu chodziło widać teraz jak na dłoni. Wielki polityk, ludzie dali mu szansę, a on się konferansjerką zadowolił. Typowy narcyz, osoba która musi być w centrum uwagi.
Gosik😬😬😬😬...
3 miesiące temu
Trzecia noga jeszcze pokaże na co go stać... dopiero się rozkręca
POLKA
3 miesiące temu
Przydałoby się skończenie chociaż studiów I stopnia z administracji.
Masakra
3 miesiące temu
Skończcie już z pokityka
Najnowsze komentarze (326)
Gość 2
2 miesiące temu
Ciekawe ile Hołownia zna języków !!!!
Polka emerytk...
3 miesiące temu
Jak się ma taką "sztukę" przed sobą to trudno zachować kulturę, a Hołownia i cały rząd daje radę i oby jak najdłużej.
Emerytka
3 miesiące temu
Bardzo mądry i porządny jestem zachwycona
aaaaa
3 miesiące temu
To charakteryzuje ludzi niewykształconych którzy na polu osiągnięć prywatnych nie osiągnęli nic i nagle jak przytrafia się taka okazja to ich ego jest pompowane nad wymiar. Pokazują nad wyraz że cos znaczą, Ale nie jak się jest zwykłym słupem i trzecią drogą, okazało się że to trzecia NOGA :) PO
Ewa
3 miesiące temu
Nie jest taki na jakiego wygląda
Ania
3 miesiące temu
On mi działa na nerwy
Ania
3 miesiące temu
Nie jestem wierząca, ale zauważam pewna prawidłowość.. bezpieczniejsi dla innych są ludzie, którzy utożsamiają się z kościołem. Hołownia niby się utożsamia, ale nie czuję tego jakoś zbytnio
Gosc
3 miesiące temu
Tak ! Odkładajcie jeszcze więcej ! Wstyd !!!! Zastanówcie się komu potrzebne wasze opinie ….
czytelnik
3 miesiące temu
średnie udaje profesora na tle woluminów, ale go ośmieszył umiejętnie fotograf
bleh
3 miesiące temu
Pudelku...co się stało? Hołowni skończył się "pozytywny" abonament, czy co?
xxxx
3 miesiące temu
To widać , że władza uderzyła do głowy.
Popo
3 miesiące temu
Filutek jakby ministra z tego pancia
Miki
3 miesiące temu
Lis ma rację. Tym jest śliski. Cały czas gra. Fajnie gra, bawi tłumy, ale.. jednak gra
Lech Nikolski
3 miesiące temu
Chucky zakochał się w samym sobie,
...
Następna strona