Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Deynn odpowiada na zarzuty prezesa firmy kosmetycznej: "Nigdy w życiu nie wydaliśmy ANI ZŁOTÓWKI na poprawę wizerunku"

168
Podziel się:

"Stanowczo (!) zaprzeczamy, jakoby ktokolwiek posiadał jakikolwiek wpływ na najpiękniejszy dzień naszego życia, jakim było zawarcie związku małżeńskiego" - tłumaczy para influencerów.

Deynn odpowiada na zarzuty prezesa firmy kosmetycznej: "Nigdy w życiu nie wydaliśmy ANI ZŁOTÓWKI na poprawę wizerunku"
Deynn i Majewski odpowiadają na słowa prezesa firmy kosmetycznej (Instagram)
bEEcVCmZ

Deynn i Majewski odnieśli się do słów prezesa firmy Skin79, Tomasza Masiarka, które opublikowaliśmy na łamach naszego serwisu. Para influencerów wydała obszerne oświadczenie, w którym skomentowała niektóre doniesienia zawarte w naszej publikacji.

Majewscy nie odparli najważniejszych zarzutów, dotyczących robienia interesów "na boku" m.in. z linią Emirates oraz domagania się podwyżki po otrzymaniu honorarium opiewającego ponoć na ponad milion złotych. Nie określili też, jaki był ich rzeczywisty wkład w tworzenie linii kosmetyków (rzekomo jedynie wybór koloru opakowań i zapachu) oraz czy Daniel Majewski złożył do Urzędu Patentowego wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego bez wiedzy firmy Skin79.

Warto podkreślić, że przed publikacją wypowiedzi Tomasza Masiarka, poprosiliśmy Deynn o skomentowanie tych konkretnych zagadnień. Otrzymaliśmy lakoniczną odpowiedź, w której celebrytka nie odniosła jednoznacznie się do wyżej wspomnianych kwestii.

bEEcVCnb

Chcielibyśmy zaznaczyć, że cała sytuacja jest daleka od naszych standardów, modelu pracy i zasad. Czujemy ogromne zażenowanie i ból nie tylko ze względu na sytuację, której nie potrafimy wytłumaczyć, ale także ze względu na fakt, że jest jawnym atakiem na nasze dobre imię i wizerunek, czego po kolejnych publikacjach nie jesteśmy w stanie dłużej lekceważyć - stwierdzili Deynn i Majewski.

Infulencerów najbardziej zabolały słowa prezesa firmy kosmetycznej odnoszące się do ślubu oraz wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Zdaniem Deynn i Majewskiego nikt nie zainspirował tego pomysłu i nie było to skalkulowane na poprawę ich wizerunku.

bEEcVCnh

Stanowczo (!) zaprzeczamy, jakoby ktokolwiek posiadał jakikolwiek wpływ na najpiękniejszy dzień naszego życia, jakim było zawarcie związku małżeńskiego - wyznali.

Stwierdzili też, że przed ich wyjazdem do USA żaden kontrakt ze Skin79 nie był podpisywany, co jest sprzeczne z tym, co twierdzi nasz rozmówca.

Deynn i Majewski odżegnują się też od zarzutów, że za poprawą ich wizerunku stoi sztab specjalistów opłaconych przez firmę kosmetyczną.

Nieprawdziwe są stwierdzenia jakoby za naszą wewnętrzną przemianą, zmianą publicznych działań, rozwoju oraz zachowań, które wcześniej pozostawiały wiele do życzenia, stała jakakolwiek agencja marketingowa czy eksperci! (...) Nigdy w życiu nie wydaliśmy ani złotówki na żadnego rodzaju działania marketingowe mające na celu poprawę wizerunku. (...) Nie wierzymy również, że jakakolwiek inna osoba zainwestowałaby grosz, a co dopiero "setki tysięcy" złotych na naprawę wizerunku osób, których zadaniem jest reklamowanie kosmetyków.

bEEcVCni

Celebryci wyjaśnili też skąd wynikają rzekome problemy z licznikiem na stronie ich fundacji, które wcześniej zostały wytknięte na przez firmę Skin79 na instagramowym profilu.

Delikatne sugestie o rzekomych nieprawidłowościach występujących w liczniku oraz prośba o wyjaśnienie niezaksięgowania w liczniku kwoty wysłanej na konto bankowe fundacji, w naszej opinii również powinny zostać dokładniej przemyślane. Prawdopodobnie marka Skin79 zapomniała o tym, że już kiedyś dokonywała wpłaty na konto fundacji, wiedząc, że wszelkie wpłaty dokonywane nie poprzez stronę internetową, a bezpośrednią wpłatę na konto bankowe, są księgowane w liczniku ręcznie - stwierdzili.

Deynn i Majewski przekonują, że to ostatnie oświadczenie, jakie wydają w związku ze współpracą z wyżej wspomnianą firmą kosmetyczną. Resztą mają zająć się prawnicy.

Komu wierzycie?

bEEcVCnj
bEEcVCnk
bEEcVCnC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(168)
pol
rok temu
Problem Marity jest taki że nie jest zbyt bystra. To nie hejt, po prostu taka jest. Nie potrafi się wysłowić, nie potrafi powiedzieć nic ciekawego, przekazać jakiejkolwiek wiedzy (o ile takową można przekazać w jej przypadku). Spotkała tego swojego Janusza biznesu ( kto pamięta jak przepraszała go w internecie, kiedy się rozstali) i jakoś tak się razem bujają znajdując jeleni sponsorujących ich dostatnie życie. Produkty Skin79 kupowałam kiedy ta pannica jeszcze nie istniała w social mediach, przestałam gdy została ich "największą ambasadorką". Mądry konsument nie wspiera patologii i tego nam wszystkim życzę.
Ggg
rok temu
Oni nie wydali. To pr i firma kosmetyczna się napracowali i wykosztowali inwestując w nich nie wiadomo czemu
Gryzak
rok temu
Jest w nich coś takiego patologicznego
bEEcVCnD
Mimi
rok temu
Dlaczego odpowiada ona a nie jej maż skoro on jest szeroko pojętym „właścicielem”?
aaw
rok temu
taaaaa jasne , nie wierzymy Ci kochana
Najnowsze komentarze (168)
maxmix
rok temu
co to za pacany?
123
rok temu
Pol Twój komentarz jest absolutnie wybitnie doskonaly
szary ludzik
rok temu
Na drugim zdjeciu po prawej Deynn uchylila nieco mocno poprawiony wizuerunek
ala
rok temu
Bo nie było żadnego wizerunku.
Xixo
rok temu
Mi sie wydaje że deynn to fajna dziewczyna niewierząca w siebie ale pełna pomysłów czy to kulinarnych czy makijzaowych. Spotkała Majewskiego który wyczuł na niej hajs i paradoksalnie ściąga ja w dół. Gdyby to ona sama bez niego była instagramerka to zaszła by dalej ale ona w to nie wierzy i myśli że za jej sukcesem stoi on.
Martin
rok temu
Przepalowcy
Drugie dno
rok temu
I prezes kłamie i oni Żadna firma nie jest tak głupia by odbudowywać czyjś wizerunek charytatywnie i ładując w to miliony. Tam chodzi o jakieś lewe interesy albo o jakaś przysługę co prezes wisiał majewskiemu wiec Deyn została twarzą firmy. W między czasie pokłócili się o kasę a firma się wybiela opowiadając o wspólnych wigiliach i milionach.
skąd?
rok temu
Zanim wyjaśnią na co wydawali złotówki, niech najpierw wyjaśnią skąd je brali (obojętne czy w portfelu czy na bankowym koncie)
bEEcVCnv
Prawda
rok temu
Najsmutniejsze jest to, że oświadczenie pisał mąż... Jak to w odcinku Abstrachuje na ich temat było "CZYTAJ", niby parodia a jednak rzeczywistość..
Pop
rok temu
Dajcie spokój co rok jakaś afera z nimi wychodzi no to trzeba w końcu przejrzeć na oczy. Nie mam do nich zaufania i oglądam ich profilu na insta i nie mam o nich dobrego zdania. Szukają jeleni żeby tylko kasę trzepać
Asik
rok temu
Ciekawe, tatuaże robili im za darmo ?
Haha
rok temu
Wszystko oczywiście pisał Daniel
fffff
rok temu
błagam, ten cały dramat jest śmieszny, ale jeszcze śmieszniejsze jest to, że ten cały niby prezes nie jest wymieniony z imienia i nazwiska, czyli ja też mogę napisać do pudelka jako prezes i naopowiadać co chce ? byle był rozgłos i zamieszanie ?
Janusz biz
rok temu
To kłamczucha, nastawiona tylko na robienie kasy... A tej jej zmiana to tylko chwyt marketingowy. Przykro, że takie osoby żerujące na naiwności ludzi cały czas funkcjonują w przestrzeni publicznej. Jak ona może spojrzeć w lustro?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEcVCoo
bEEcVCop
bEEcVCoq
bEEcVCor
bEEcVCos
bEEcVCnX