Trwa ładowanie...
Przejdź na
Neta
|
aktualizacja

Dlaczego Dagmara Kaźmierska NIE ODPADŁA z "Tańca z Gwiazdami"? Polsat wydał oświadczenie

170
Podziel się:

Dagmara Kaźmierska wciąż otrzymuje niskie noty od jurorów, a mimo to udaje jej się prześlizgnąć do kolejnych odcinków "Tańca z Gwiazdami". Ostatnio w sieci zawrzało, a wszystko ze względu na odpadnięcie Aleksa Mackiewicza. Polsat wydał oświadczenie.

Dlaczego Dagmara Kaźmierska NIE ODPADŁA z "Tańca z Gwiazdami"? Polsat wydał oświadczenie
To dlatego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Polsat wydał oświadczenie (AKPA)

Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" wywołuje ogromne emocje. Celebrytka w jednym z odcinków wystąpiła za różowymi kratami, co w związku z jej kryminalną przeszłością (została skazana za stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji) było dla widzów oburzające. Co więcej, mimo braku umiejętności i niskich not wciąż utrzymuje się w programie.

W ostatnim odcinku Dagmara Kaźmierska odcinku dostała od jury jedynie 19 punktów, a mimo to odpadli Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska z 38 punktami. Polsat zdradza, dlaczego tak się stało.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Conan Kaźmierski o występach Dagmary w "Tańcu z Gwiazdami": "Jest jej niezmiernie ciężko"

Dlaczego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z Tańca z Gwiazdami"?

Widzowie nie kryją oburzenia na fali wydarzeń z ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami". W związku z tym Polsat przesłał mediom oświadczenie, w którym przypomniał, że fani i jury mają równie ważne głosy w kwestii tego, kto odpadnie.

Zgodnie z regulaminem programu o awansie do następnego odcinka decydują w równym stopniu noty jurorów przyznawane oraz głosowanie widzów - poprzez sms-y i w aplikacji programu - przekazuje Polsat.

Oznacza to, że produkcja po zebraniu wszystkich punktów przygotowuje tabelę z tzw. "dużymi punktami". To na jej podstawie podejmują decyzję o tym, kto odpadnie.

W najbliższym odcinku występuje 6 par. Ta, która za swój taniec otrzyma od jurorów najwyższe noty, dostanie 6 tak zwanych punktów jurorskich. Ta, która otrzyma noty najniższe, dostanie tylko 1 punkt jurorski. Dokładnie tak samo jest z sms-ami i głosowaniem widzów w aplikacji. Para, na którą wpłynie najwięcej głosów, dostanie 6 tak zwanych punktów widzów. Natomiast ta z najmniejszą liczbą głosów dostanie 1 punkt widzów. Na koniec odcinka punkty jurorów i widzów są sumowane, a do kolejnego odcinka awansuje 5 pierwszych par zestawienia. W przypadku remisu decydują głosy widzów - czytamy.

W tabelce Polsat przedstawił również przykładowy rozkład głosów jury i widzów w przypadku, gdy w odcinku występują cztery pary.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
Night club
2 miesiące temu
Kto nie lubi tej Pani łapka do góry pokażmy ilu nas jest..
Dkl
2 miesiące temu
Niejedna matka płakała przez tą Dagmarę dziewczyny były zmuszane i ponizane przez nią a teraz bryluje tfu
Dddddd
2 miesiące temu
Nie wierzę w takie punktacje. Od początku wiadomo kto ma odpaść.
prawda?.
2 miesiące temu
Ściema i tyle ! .
FANTOMA$
2 miesiące temu
Królowa kiczu!
Najnowsze komentarze (170)
mężczyzna 42L...
miesiąc temu
Marcin jest beznadziejnym tancerzem robiącym wszystko pod siebie. Ja ściągam gacie i podskakuję, to mój członek ślicznie tańczy robiąc wiatraczki. Natomiast kobiety gdy podskakuj, to bimbały same tańczą. Nie jakieś wygibasy za pieniądze.
Honorata
miesiąc temu
po wysłaniu 1-go sms na daną parę zablokować telefon /czy to technicznie możliwe?/ wtedy się okaże kto naprawdę wysyła
Ana
miesiąc temu
Promowanie ludzi z kryminalną przeszłością, pokazuje jak Polsat liczy się z widzami. Tyle w temacie.
Pola 15
miesiąc temu
Niech ona już odpadnie, to jest żenujące a odpadają fajne pary . I niech zamknie te usta , i przestanie pokazywać zęby, bo mi się chce zwrócić obiad . Jak w ćwierćfinale znowu na koniec zostanie ona i jakaś fajną para , przejdzie ona i się odwróci do tyłu to kończę oglądanie TgZ
Wojtek11
miesiąc temu
Proponuje protest ,podczas pseudo popisu Pani D przełączyć kanał na dowolny
obiektyw
miesiąc temu
to już był błąd gdy zatrudniono ja w tym programie .polsat sam propaguje stręczycielstwo i sutenerstwo ???? zgroza
bibi
miesiąc temu
Babciu idż już wnuki bawić
Jolanta 1955
miesiąc temu
Polsat całkiem się zeszmacił Promuje stręczycielstwo i sutenerstwo. Wiadomo, za kasę ksiądz się modli, za kasę Polsat się spodlił. Ważna oglądalność.
anna26
miesiąc temu
Można kogoś lubić lub nie, ale osoby ,które odpadły włożyły dużo pracy i wyniki było widać na parkiecie. Pani Dagmara przeszła się, uśmiechnęła i to wszystko. Popieram zdanie Pani Iwony, to już jest nudne. To program rozrywkowy, zgoda ale szanujmy tych co ciężko pracują i widać to na parkiecie.
123abc
miesiąc temu
Ci którzy głosują na Dagmarę albo mają coś z głową nie tak albo szatan ich opętał. Od początku edycji ona nie pasuje do tego programu. Nie wiem czy to robią ze względu na kasę czy coś innego. Stoję murem za panią Iwoną , ponieważ wiedzę o tańcu ma bardzo mocną.
Ha, ha
miesiąc temu
Celebrytka
Krysia
miesiąc temu
Brawo ludzie głosujcie na Dagmarę i Marcina, fajni są i tyle, zawsze uśmiechnięci i prawdziwi w końcu to jest zabawa😍
Gość
miesiąc temu
Czego chcecie od pani Dagmary? Pani Dagmara sama się do programu nie zaprosiła, zaprosił ją Polsat i płaci jej za udział nazywając gwiazdą. Nie jestem za lansowaniem osób popełniających przestepstwa więc nie ogladam tego programu. Nie upoważnia to jednak pani Iwony do takich wypowiedzi w stosunku do pani Dagmary. Wystarczy jak oceni taniec i da temu wyraz w punktacji jak inni jurorzy. Im bardziej pani Iwona będzie krytykowala panią Dagmare tym bardziej jej fani będą na nią głosować. Proste.
mela
miesiąc temu
to już totalna żenada, tak Pani i jej synalek
...
Następna strona