Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Do sieci trafił filmik z DZIKIEJ imprezy premier Finlandii. Sonna Marin broni się: "OSOBIŚCIE nie brałam NARKOTYKÓW"

320
Podziel się:

Nie milkną echa po wycieku nagrań, na których premier Finlandii bawi się z influencerami na suto zakrapianej imprezie. W sieci nie brakuje głosów, że na przyjęciu goście raczyli się kokainą. Przeciwnicy Sonny Marin domagają się jej dymisji.

Do sieci trafił filmik z DZIKIEJ imprezy premier Finlandii. Sonna Marin broni się: "OSOBIŚCIE nie brałam NARKOTYKÓW"
Do sieci trafił filmik z DZIKIEJ imprezy premier Finlandii (Getty Images)

O tym, że elity potrafią bawić się, jakby jutra miało nie być, wiedzą chyba wszyscy. Mimo to osoby publiczne, a w szczególności politycy, za wszelką cenę usiłują chronić swoją prywatność. Dbają o to, by materiał z ich nocnych eskapad nie ujrzał światła dziennego i, co za tym idzie, nie zrujnował ich wizerunku w mediach.

Z konsekwencjami takiego "wycieku" mierzy się właśnie jedna z najważniejszych osób w fińskim rządzie, Sanna Marin. W czwartek do sieci trafiło nagranie z suto zakrapianej imprezy, w której uczestniczyła tamtejsza premier. Oprócz 36-latki na relacjach dostrzec można jeszcze kilka sławnych w Finlandii osób, w tym piosenkarkę Almę i jej siostrę Annę, prezenterkę radiową Tinni Wikstrom, influencerkę Janitę Auto, stylistkę Vesę Silver, czy posłankę socjaldemokratycznej partii Eduskunty, Ilmari Nurminen, której przewodniczącą jest właśnie Marin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy

Wnioskując po filmikach, kobieta bawiła się szampańsko: żywiołowo tańczyła i śpiewała z przyjaciółmi, wpatrując się w obiektyw telefonu nieprzytomnym wzrokiem. Na materiale można usłyszeć, jak jej znajomi mówią coś o kokainie, co więcej jeden z internautów uwiecznił moment z przygotowanym na blacie "towarem".

Wideo odbiło się szerokim echem i podzieliło Finów na dwa obozy: jedni uznali, że jako premier Sannie nie przystoi takie zachowanie i w konsekwencji powinna poddać się dymisji, inni zaś docenili fakt, że Marin potrafi się "zabawić". Ponadto fiński poseł Mikko Kärnä wezwał premier do poddania się testowi na obecność narkotyków i publicznego ujawnienia wyników.

Naród ma prawo oczekiwać tego również od swojego premiera - napisał na Twitterze.

Sonna już zdążyła odnieść się do zarzutów podczas konferencji prasowej zorganizowanej w czwartek rano. 36-latka zdecydowanie zaprzeczyła, jakoby zażywała na imprezie nielegalne substancje, zapewniając, że "nie ma nic do ukrycia".

Osobiście nie brałam narkotyków, ani nie spożywałam niczego innego niż alkohol. Tańczyłam, śpiewałam i imprezowałam - całkowicie legalne rzeczy. I nigdy nie byłam w sytuacji, w której widziałam lub wiedziałam o innych [że biorą narkotyki] - powiedziała.

Chcę pokazać, że na tych stanowiskach są zwykli ludzie ze zwykłym życiem. Mam życie rodzinne, mam życie zawodowe i mam wolny czas, który mogę spędzić z przyjaciółmi. Całkiem podobnie jak wiele osób w moim wieku - dodała.

Sonna twierdzi, że była świadoma, że jest filmowana, ale wierzyła, że nagrania pozostaną prywatne.

Ufałam, że skoro nagrania są prywatne i opublikowane na prywatnym wydarzeniu, to nie zostaną upublicznione - przyznała Marin. Czuję się źle, że tak się stało.

Myślicie, że w obliczu skandalu premier Finlandii faktycznie powinna pożegnać się ze sprawowana przez siebie funkcją?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(320)
Mikołaj
2 miesiące temu
Wolę, żeby Premier mojego kraju sobie czasami potańczył i popił, będąc przy tym dobrym Premierem niż, żeby był patologicznym kłamcą, z dwukrotnym wyrokiem sądu za publiczne kłmanie.
Bebe
2 miesiące temu
Jakby była facetem ludzie by inaczej na to patrzyli, jestem pewna. Facet, który pije korzysta z życia jest cool, kobita za takie samo zachowanie obrywa epitetami.
Www
2 miesiące temu
Zamienię naszego Pinokia na premier Finlandii ASAP.
Riina
2 miesiące temu
Młoda jest to się bawi, jak się jest premierem to już nie można imprezować? Czy można tylko jeśli się jest facetem?
Lusia
2 miesiące temu
Chciałabym mieć taką premier xd
Najnowsze komentarze (320)
no cóż.....
2 miesiące temu
tak samo na usługach globalistów i banksterów z wall street jak Pinokio Trudeau czy Macron
Babka
2 miesiące temu
Fajna babka. A nie jak u nas katolicki-knury"
Megg
2 miesiące temu
Niby wszystko spoko, ale nikt nie mówi, że jak ona imprezuje, przytulona w knajpie, mąż (wieloletni partner) siedzi w domu z 4 letnim dzieckiem. Jakby to była wasza koleżanka to byście suchej nitki na niej nie zostawili. A tak to premier, która przecież może być lekkomyślna, dawać się nagrywać (co za służby mają w tej Finlandii w obliczu wojny kraju granicznego, że pozwolili na wyciek) jest teraz bohaterką i rządzi krajem, który może być kolejnym celem Rosji. I niestety, można ją lubić, ale w dzisiejszej sytuacji politycznej rozsądny polityk i kobieta, która niestety musi zawsze bardziej udowadniać swoje kompetencje, bo taki mamy świat, pozwala sobie na rozpętanie się tak durnej afery.
fijo
2 miesiące temu
Stanowisko zobowiązuje, a takie rządzi się swoimi prawami. laska chce imprezować to niech zmieni posadę i związanie z nią niemałe dochody na lajtowe życie influencerki.
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍...
2 miesiące temu
Takie mamy czasy, calkowity upadek dobrych obyczajów, to jest premier kraju? „Osobiście nie brałam narkotyków”. 🤦‍♀️
Toja
2 miesiące temu
Ciekawe, że wyciekły akurat kiedy Finlandia postanowila ograniczyć wydwanie wiz Rosjanom. Ale tylko glupiec sie oburza. Taniec i zabawa maja sie nijak do przekrętów i machlojek ktorych jestesmy w Polsce świadkami.
...
2 miesiące temu
Wolę normalna osobę, z normalnym życiem poza robota, niż kłamczucha, który publicznie klepie paciorki
goscini26
2 miesiące temu
Sanna Marin, nie Sonna. LOL
Tri
2 miesiące temu
Poprosiłam znajoma z Helsinek o zdanie.Oto co powiedziała: Y loto teho yty a petelutu paru sasta Iinteste mekete lutuuutu ytu wetlutu kutypy!!!!!!!!seto otu ate ylupolu littre yte ige ate!!Perutukoltken: )
Twój fan
2 miesiące temu
Jarek zatańcz polkę
Lisek
2 miesiące temu
Ona ma na imię SANNA a nie Sonna. Byście chociaż sprawdzili dobrze zanim napiszecie.
Ada
2 miesiące temu
U nas premier też pije i śpiewa tylko przy ołtarzu ;)
Marta
2 miesiące temu
Normalna mloda kobieta, ktora ma prawo oddzielic zycie prywatne od zajmowanego stanowiska ! Jezeli prawidlowo pelni swoj urzad wszystko jest na miejscu !!!!!!!!!!
lady gaga
2 miesiące temu
ale afera bo ktos poszedl na impreze, jakby byla facetem nikr by nic nie mowil
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie