Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Dom Tadeusza Müllera SPŁONĄŁ W POŻARZE: "Jestem zdruzgotany"

188
Podziel się:

Syn Magdy Gessler przed dwoma laty wszedł w posiadanie farmy na Podlasiu, gdzie otworzył kolejny biznes. To właśnie tam Tadeusz Müller i jego narzeczona planowali urządzić w tym roku huczne wesele. "Na miejsce przybyło aż 11 wozów strażackich."

Dom Tadeusza Müllera SPŁONĄŁ W POŻARZE: "Jestem zdruzgotany"
Dom Tadeusza Müllera spłonął w pożarze (AKPA, Instagram)

Przez wiele lat Tadeusz Müller trzymał się z dala od mediów i mało kto zdawał sobie sprawę, że oprócz Lary Gessler, znana restauratorka ma jeszcze jedno dziecko. Z czasem działający w branży gastronomicznej syn Magdy zrozumiał, że medialny rozgłos potrafi ogromnie pomóc w biznesach i od tamtej pory nie odmawia sobie publicznych występów i bywania "na salonach". Sama gwiazda "Kuchennych rewolucji" namiętnie opowiada o 39-latku w wywiadach, nie szczędząc przy tym krępujących dla Müllera szczegółów z życia.

W zeszłym roku Müller wszedł w posiadanie farmy na Podlasiu, gdzie uprawiał ekologiczne warzywa i owoce, które potem wykorzystywał w swojej pracy. To właśnie w podlaskim domu Tadeusz planował urządzić w tym roku huczne wesele. Syn restauratorki planuje bowiem ślub z wieloletnią partnerką, Małgorzatą Downar.

Zobacz także: Magda Gessler zapisuje kolejme karty swojej autobiagrafii: "Robiłam menu dla przeróżnych królowych"

Niestety, plany te będą musiały ulec zminie. W rozmowie z Super Expressem restaurator wyjawił, że jego dom w Wysokiem Mazowieckim, który kupił zaledwie dwa lata temu, niemal doszczętnie spłonął w pożarze.

Tak, to prawda... - przyznał syn Magdy Gessler. Jeszcze tam nie pojechałem, bo jestem zdruzgotany tym, co się stało. Ciężko będzie mi na miejscu oglądać to, co przez ostatnie dwa lata stworzyłem.

Według ustaleń tabloidu ogień gasiło 11 wozów strażackich.

Wymarzony dom kucharza i restauratora we wsi Radziszewo-Króle na Podlasiu spłonął w pożarze - czytamy. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 17 stycznia w godzinach popołudniowych. Gdy ogień rozpanoszył się po drewnianym domu, pożar było widać w całej okolicy. Na miejsce przybyło aż 11 wozów strażackich.

Szczegóły przykrego zajścia zdradził st. kpt. Wojciech Sokołowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem:

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 18:08. W zgłoszeniu podano, że pali się budynek jednorodzinny. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono rozwinięty pożar poddasza oraz parteru w budynku drewnianym krytym blachą. W pierwszej fazie akcji działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu dwóch prądów wody w natarciu. Wraz z przybyciem kolejnych sił i środków na miejsce, konsekwentnie wdrażano je do akcji, podając kolejne prądy wody. Na miejscu pojawiło się 11 zastępów straży pożarnej. Przystąpiono do dogaszania i częściowej rozbiórki nadpalonej konstrukcji, by dogasić tlące się elementy – zrelacjonował Super Expressowi Sokołowski.

Co udało się uratować z pożaru? Niestety niewiele. Konstrukcja główna została, ale w znacznej części jest nadpalona.

Zobacz także: Raper denerwuje Polaków i niekończące się wakacje Wendzikowskiej
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(188)
Ann
4 miesiące temu
Po ludzku, przykre 😢
Gość
4 miesiące temu
Przykre, fajny z niego gość
Ggg
4 miesiące temu
Ciekawe czy nie podpalenie z zawiści...
Anika
4 miesiące temu
Biedny ! Bardzo przykre 😒
Renis
4 miesiące temu
Widziałam. Przykro :/
Najnowsze komentarze (188)
meggi
2 miesiące temu
Mamusia kupi mu drugi
coś tam
4 miesiące temu
źle przeremontowali tą starą ruderę - to się często zdarza- pożar po remoncie, , dobrze, że nikomu nic się nie, teraz ma drugą szansę, lepiej przypilnuje...
Kicia
4 miesiące temu
Jakos mnie to nie obchodzi
tom
4 miesiące temu
Czy mógłbym sie dowiedzieć-- co nas to obchodzi ?????Dalszy(nie do strawienia-) ciag sagi, brzydkiej rodziny Geslerów !!!!!--Dobrze, że kucharze nie spłonęli !!!
Nonika
4 miesiące temu
Tak jak Magda Gessler która w młodości jedynie imprezowała i zmieniała partnerów jak rękawiczki a ułożyła sobie życie za pieniądze bogatych rodziców tak teraz synkowi pomoże.
Sąsiad
4 miesiące temu
Nie pojechał jeszcze bo czeka aż ludzie zatrą ślady , mogłoby za dozo wyjsc
OMG!
4 miesiące temu
Pudlu!!! Powiedz mi, czy dom mógł spłonąć w innych okolicznościach? Np. w powodzi?
Xxxxx
4 miesiące temu
Przykre. Ale …. Mamusia pomoże i taka jest prawda . Ludziom płonął domy w których mieszkają i musza na to robić zbiórki itp .. i nie maja się gdzie podziać . A on podejrzewam ma jakaś nieruchomość w której mieszka .
osoba
4 miesiące temu
jednego nie rozumiem ,tam zgliszcza a on nie pojedzie nawet zobaczyć /nostalgia /?bzdura .jest inny powód o którym on tylko wie
mba
4 miesiące temu
"Spłoną w pożarze", dobrze, że nie spłoną w powodzi. Kto pisze te artykuły?!
Ewa
4 miesiące temu
Mamcia podniesie ceny i pomoże małemu synkowi.
Anna M
4 miesiące temu
Spłonął w pożarze? A w czym miał spłonąć? Masło maślane 🤦🏼‍♀️
Rea
4 miesiące temu
Matka zarabia 4 mln rocznie to da jakoś mi go nie xal
ona
4 miesiące temu
Romantyczzny ale zmurszaly nienadajacy sie do remontu budynek, latwiej i taniej jest postawic nowy, moze faktycznie mial dobre ubezpieczenie, sasiedzi w wiosce tez potrafia byc zawistni...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie