Trwa ładowanie...
Przejdź na
Maks
Maks
|

Dominika Chorosińska krzyczała do Szymona Hołowni "Masz talent". Marszałek Sejmu ODPOWIEDZIAŁ

561
Podziel się:

Do niecodziennej sytuacji doszło dziś w Sejmie, gdzie podczas przemówienia nowego marszałka Sejmu, Szymona Hołowni, Dominika Chorosińska, była gwiazda "M jak miłość", wykrzykiwała "Masz talent", nawiązując do byłej posady polityka w TVN. Posłanka PiS doczekała się odpowiedzi.

Dominika Chorosińska krzyczała do Szymona Hołowni "Masz talent". Marszałek Sejmu ODPOWIEDZIAŁ
Dominika Chorosińska krzyczała w stronę Hołowni (forum)

Podczas przemówienia Szymona Hołowni, który został wybrany na marszałka Sejmu, posłanka PiS Dominika Chorosińska zdecydowała się przekazać mu swoją opinię na temat jego umiejętności. W trakcie jego wystąpienia, w którym mówił m.in. o konieczności usunięcia barier policyjnych, Chorosińska krzyczała w jego kierunku "masz talent, nawiązując oczywiście do byłej posady Szymona w TVN... W rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski posłanka tłumaczyła, co miała na myśli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Daniel Martyniuk chce unieważnienia ślubu kościelnego z Eweliną. "Jest kilka przesłanek"

Szymon Hołownia odpowiedział Dominice Chorosińskiej

Szymon Hołownia nie był zaskoczony tym komentarzem i odpowiedział krótko, ale dosadnie: "Ja też oglądałem, droga pani poseł, bardzo ceniłem ten program".

W przerwie, dziennikarz Wirtualnej Polski zdecydował się zapytać posłankę o jej słowa. Chorosińska tłumaczyła, że jej komentarz był próbą podkreślenia, że Hołownia będzie musiał wykorzystać swój talent, aby przejść "z błogiej nieświadomości do wiedzy na czym polega praca marszałka".

Chorosińska zapewniała, że jej słowa nie były wyrazem pogardy.

Po prostu mówię, że musi użyć swojego talentu, bo z całą pewnością go ma - tłumaczyła posłanka.

Co ciekawe, Dominika Chorosińska sama ma na swoim koncie przygodę z show-biznesem. Kilka lat temu próbowała sił jako aktorka, występując w tasiemcu "M jak miłość".

Wierzycie w tłumaczenia Chorosińskiej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(561)
Haha
4 miesiące temu
Kobieta, która wielokrotnie przyprawiała rogi mężowi, ma nawet z kochankiem dziecko, teraz jest reprezentantką wartości rodzinnych i posłanką PiS xD. Grała do tego w „M jak miłość”. Ona ma czelność robić podśmiechujki z tego, że ktoś przyszedł z tv? Przynajmniej on nie ma wątpliwej moralności
Kometa
4 miesiące temu
Klasyczna hipokryzja pisu. Przyganiał kocioł garnkowi 🙄
Dosyc
4 miesiące temu
I kto tu prowokuje do kłótni ? Pisowcy trzymajcie odrobine godności.
Marta
4 miesiące temu
To Ty kobieto wracaj do seriali
marsHOŁEK
4 miesiące temu
Laleczka Chucky w okularach dla niepoznaki, achachachaaa
Najnowsze komentarze (561)
adi
3 miesiące temu
Laleczka Chucky marszałkiem sejmu , będzie strasznie , nie pamietam jak się jej pozbyli w filmie
Matka i Polka
3 miesiące temu
Pani Chorosińska za nasze podatki będzie opłacała opiekunki do dzieci z prawego i lewego łoża.A ekspertką od kultury i dziedzictwa jest zapewne przy udziale kompetencji po" M jak Miłość".Swoje umiejętności zaprezentowała w praktyce przyprawiając rogi męzowi.Do jakich standartów moralności nas PIS doprowadza jako naród,powierzając tekę ministra takiej personie...
BABLO
3 miesiące temu
Czy takie zachowanie Pani poseł jest oznaką głębokiej wiary......hipokryzja, w jakim kraju żyję....brak zwykłej, acz naturalnej godności i poszanowania wyborców. WSTYD!
szok
3 miesiące temu
podobnie jak w kościele zalęgło się rozpustne i rozwiązłe towarzystwo, tak i w rządzie mamy ten sam cyrk. Ktoś z taką rozpustną przeszłością śmie wypominać innym?
Emerytka
3 miesiące temu
kobieta, anty przykład dla młodych Polek. Krzyczy w ławie poselskiej. WSTYD
MAGDALENA
4 miesiące temu
Jestem wierzaca wstyd mi z Ciebie DONIU!!!!!!
Buka
4 miesiące temu
Przecież jak ją zapytali kiedy pierwszy raz kandydowała do Sejmu ilu jest posłów, ilu senatorów to nie potrafiła odpowiedzieć.
Maxi Nova
4 miesiące temu
Trudno uwierzyć że taka katoliczka,beztalęcie aktorskie zasiada jako posłanka PiS.Skoro ma taki talent to pewnie to stanowisko zdobyła właśnie nim gdzie trzeba było zrobić dobrze kilku starszym panom aby wspiąć się na drabinę funkcji w której obecnie jest. Jest to niezrozumiane dlaczego ktoś kto nie ma pojęcia o polityce zasiada w ławach Sejmu. Świat się kończy.
Jok
4 miesiące temu
Straganiara pustota najwyższych lotó
Nickname
4 miesiące temu
Robiła to specjalnie żeby wylądować na pudelku, oczywiste ;) zresztą sama jest trzeciorzędną aktorką, wielką obrończynią polskich rodzin, zdradzającą męża z nieślubnym dzieckiem… która nie wie ilu jest posłów w sejmie… Trzeba chyba pogratulować poziomu hipokryzji, zresztą to wspólny mianownik wszystkich pisowców.
Zoya
4 miesiące temu
to ta pseudo aktorka z m jak miłość i sztandarowa doopodajka PL - matka sześciorga dzieci, wielka katoliczka, która zdradzała notorycznie męża i urodziła dziecko innego a męża kłamała, że to jego??? Patologiczny mąż uznał dziecko za swoje i nie ma tematu - oto standardy katolicyzmu w Polsce
moje zdanie
4 miesiące temu
I to mówi osoba, która startowała w poprzednich wyborach do parlamentu, nie wiedząc ilu posłów jest w polskim sejmie. To dopiero trzeba mieć "talent".
Ajona
4 miesiące temu
SpÓjrz Kobieto w lustro!!!!!
Santon
4 miesiące temu
On ma talent ...a ona M jak miloscs do kchankow i zdrad
...
Następna strona