Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Dominika Tajner już zerwała z chłopakiem? "Stawał się coraz bardziej ZABORCZY I ZAZDROSNY, a ona jest typem wolnego ptaka"

97
Podziel się

Celebrytka podobno nie mogła znieść zazdrości partnera i postanowiła wrócić do bycia singielką.

Dominika Tajner już zerwała z chłopakiem? "Stawał się coraz bardziej ZABORCZY I ZAZDROSNY, a ona jest typem wolnego ptaka"
Tajner (East News, East News)
bCPijBPF

Dominika Tajner zyskała status celebrytki dzięki małżeństwu z kontrowersyjnym wokalistą "Ich Troje" - Michałem Wiśniewskim. W momencie, kiedy się poznali Michał miał już opinię kobieciarza, a na koncie kilka nieudanych, lecz medialnych związków.

Wydawało się, że wokalista znalazł wreszcie spokój i szczęście u boku "menadżerki gwiazd", ale niestety i ta relacja się rozpadła. Celebrytka w jednym z wywiadów zdradziła, że kryzys w ich związku trwał aż 3 lata. Problemy w życiu prywatnym przypłaciła depresją, z czym Michał podobno nie był w stanie sobie poradzić.

bCPijBPH

Byli partnerzy nie prali w mediach brudów i nie obrzucali się wyzwiskami, utrzymując, że wciąż są bliskimi przyjaciółmi. Oboje dość szybko znaleźli pocieszenie w ramionach nowych partnerów, a od jakiegoś czasu celebrytka chwaliła się związkiem z "biznesmenem z Warszawy".

Koronawirus w Polsce. Prof. Krzysztof Simon apeluje do Polaków w sprawie świąt Wielkiej Nocy

bCPijBPN

Okazuje się, że związek z przedsiębiorcą należy już do przeszłości. Para była już dość mocno zaangażowana - chłopak Dominiki zaczął z nią ponoć pomieszkiwać i poznał jej syna. Niestety na ich drodze stanęła zazdrość mężczyzny, która podobno coraz bardziej doskwierała celebrytce i w końcu nakłoniła ją do zerwania.

Z każdym tygodniem stawał się coraz bardziej zaborczy i zazdrosny, a Dominika jest typem wolnego ptaka. Lubi się spotykać z ludźmi, ma teraz wielu znajomych - zdradził informator Faktu. Po jednym z takich spotkań facet zrobił jej awanturę, nie wytrzymała i stwierdziła, że nie chce wchodzić w złą relację, tym bardziej że dopiero odbudowała się po rozwodzie z Michałem.

Myślicie, że Tajner wróci jeszcze do Wiśniewskiego?

bCPijBPO
bCPijBPP
bCPijBQi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(97)
Kaja
4 miesiące temu
Ja mam prawie 30 lat w każdym byłam nieszczęśliwa i czułam sie osaczona . Jak sie rozstalam z ostatnim myślałam , ze to koniec będę nieszczęśliwa samotna itp . Niedawno adoptowałam psa ze schroniska , wróciłam do dawnych pasji zmieniła prace na lepsza i przyznam ze nigdy nie byłam tak szczęśliwa . Zrozumiałam ze to życie z facetem mnie tak dołuje . A wiec chce być singielka i nawet nie rozważam bycia po raz kolejny w jakimkolwiek związku . To tylko ogranicza
Kutafą
4 miesiące temu
Mówił jej, że ma nie żyć ponad stan?
...
4 miesiące temu
widocznie słaby był zawodnik to go pogoniła !!! :D
bCPijBQj
Josh
4 miesiące temu
ciekawe na co przerobi tatuaż Michał :)
pixi
4 miesiące temu
Taa , wolny ptak po 2 małżeństwach hahaha .Wolne ptaki nie biorą ślubów . Ona raczej wygląda mi na osobę co nie potrafi być sama .
Najnowsze komentarze (97)
Ada
4 miesiące temu
Ciekawe czy długi już pospłacali?
Alla
4 miesiące temu
A ja rozstalam sie juz dawno temu z facetem. W tym momencie od niedawna znowu jestem w zwiazku ale tesknie za moim bylym. Zastanawiam sie czy to normalne i czy pomownie sie do niego odzywac
yxyyx
4 miesiące temu
przecież ona nadal kocha Michała, a ten biznesmen to miał być na pocieszenie po rozstaniu. a ona nie jest żadnym wolnym ptakiem, tylko lubi niedostępnych facetów.
sam
4 miesiące temu
Cała rodzina to patologia.
Dyzio
4 miesiące temu
Z wyglądu trochę do konia podobna
Gosc
4 miesiące temu
W tańcu z gwiazdami kleiła się do partnera który starał się być miły. Urody brak męska twarz wielkie to a co fisniewski widział góralskie dudki.... Piękny dom ziemi pełno nie zginie a banki poczekają........ Tatuś wszystko załatwi...
Barbara
4 miesiące temu
Ale to męska twarz napuchniety botoks w policzkach i te śmieszne usta w Dziubek do zdjęć. Na nic ta super medycyna estetyczna i włosy doczepy i że iska zmienione nic z natury a ojciec kiedyś był przystojny też ma cudaka tylko tyle że młoda a starsza żona dużo ładniejsza.....
Koniuszko
4 miesiące temu
Nie możliwe że niema jeszcze komentarzy...
bCPijBQb
Koniuszko
4 miesiące temu
Nie możliwe że niema jeszcze komentarzy...
Idiitka
4 miesiące temu
Chbaxwolnej durnej pis-dy
Jak
4 miesiące temu
Ona ma kile zarazil ja przecież jak wszystkie zony
Yola
4 miesiące temu
Szczerze mówiąc to ładniej wyglądała za Wiśniewskiego a teraz jak dziołcha.
Lech
4 miesiące temu
Pies ich trącał
Realista
4 miesiące temu
A kto to jest żeby o niej pisać ? Moja sąsiadka tez jest wolna no i ? Ta Tajner ani śpiewa, ani pisze, ani nawet w tandetnym serialu nie gra. Nie napisze ze brzydka bo uroda to rzecz gustu ale co ta Pani robi ze się o niej pisze ? Celebrytka ? Żart jakiś. Pompowany na sile produkt marketingowy którego nikt nie kupuje.
...
Następna strona
bCPijBQD