Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Dramat Marietty z "Hotelu Paradise". ZERWAŁA Z CHŁOPAKIEM, zanim zdążyła pochwalić się nim na Instagramie

93
Podziel się

Pod koniec grudnia Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" publicznie ogłosiła, że już niedługo fani będą mieli okazję poznać nowego wybranka jej serca. Życie niestety prędko zweryfikowało ambitne plany celebrytki. Żałujecie?

Dramat Marietty z "Hotelu Paradise". ZERWAŁA Z CHŁOPAKIEM, zanim zdążyła pochwalić się nim na Instagramie
Marietta z "Hotelu Paradise" rozstała się z chłopakiem (fot. YouTube)
bDHZMdOZ

Pierwszy sezon Hotelu Paradise już daleko za nami, ale jego uczestnicy nadal nie przestają zaskakiwać. Niedawno zwycięzca programu Chris obwieścił światu, że wraz ze swoją partnerką, którą zapoznał ledwie kilka miesięcy temu, spodziewa się dziecka. Dla swoich fanów sporą niespodziankę szykowała również telewizyjna kochanka Chrisa - Marietta.

Pod koniec grudnia Marietta Witkowska - finalistka Hotelu Paradise - zapowiedziała, że nowy rok planuje rozpocząć, przedstawiając wszystkim na Instagramie swojego nowego partnera. Niestety nic z tego nie wyszło. Związek ostatecznie rozpadł się, zanim jeszcze zdążył na dobre zaistnieć w przestrzeni publicznej. O niespodziewanym zwrocie akcji aspirująca celebrytka poinformowała, a jakże, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

bDHZMdPb
Zobacz także: Klaudia El Dursi: o rozpadzie związku Marietty i Chrisa: "Tak się zdarza"

Powiedziałam A, muszę powiedzieć B... W styczniu miałam, z kim jestem w związku, miał być nawet super romantyczny wywiad. Stało się, jak się stało i z początkiem nowego roku zakończył się mój związek. Pisze o tym oficjalnie, ponieważ od tygodni zasypujecie mnie pytaniami tylko o ten temat - pisze nękana widmem nieudanej relacji Marietta.

bDHZMdPh

Jednocześnie weteranka Hotelu Paradise zapewnia, że mimo zaprzepaszczenia okazji na "super romantyczny wywiad" stara się być dobrej myśli. Zupełnie niczym uduchowiona Edyta Górniak, nawet w najgorszej sytuacji stara się odnaleźć jakieś pozytywy.

Nie martwcie się, wszystko u mnie dobrze. Jestem z tych, które walczą do końca, walczyłam i nie czuje porażki, wierze w to, że coś się kończy, coś się zaczyna, a wszystko dzieje się po coś. Często pytacie, jak radzę sobie z rozstaniami- skupiam się na sobie. Ten rok chce całkowicie poświecić na rozwój zawodowy oraz podróże. Do wszystkich singli: głowa do góry, dbajcie o siebie - instruuje niepoprawna romantyczka.

Wierzycie, że z kolejną sympatią Marietcie uda się w końcu przeprowadzić "super romantyczny wywiad"? Pudelek już trzyma kciuki.

bDHZMdPi
bDHZMdPj
bDHZMdPC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(93)
Precz z pis
2 miesiące temu
Z nia nikt nie wytrzyma szkoda czasu
Iga
2 miesiące temu
Ani to piękne ani mądre
adamkowal
2 miesiące temu
To mnie zabolało... Serio... Teraz nie będę mógł spać.
bDHZMdPD
Marlboro
2 miesiące temu
To nie dramat! To prawdziwa katastrofa, armagedon - rzeklabym...dawno tak się nie uśmialam tytułem! Chyba go opublikuję na Twitterze..
😂😂😂
2 miesiące temu
W sam raz na raz
Żenada
2 miesiące temu
Prysł za nim cię poznał
KłeszczynMark
2 miesiące temu
To straszne,nie zasnę.Jak do tego doszło było?
Rafał
2 miesiące temu
"pamiętaj jeśli piękna kobieta jest samotna... Jest też po......a" to jest prawda wymagania jak królowa Elżbieta
zuza
2 miesiące temu
Kogo to kurna obchodzi? Kto to w ogóle jest, poza tym że brała udział w jakimś prymitywnym programie?
ALE____JAJCA
2 miesiące temu
Dramat Marietty z "Hotelu Paradise". ZERWAŁA Z CHŁOPAKIEM, zanim zdążyła pochwalić się nim na Instagramie Dramat Marietty z "Hotelu Paradise". ZERWAŁA Z CHŁOPAKIEM, zanim zdążyła pochwalić się nim na Instagramie Dramat Marietty z "Hotelu Paradise". ZERWAŁA Z CHŁOPAKIEM, zanim zdążyła pochwalić się nim na Instagramie
Bobo
2 miesiące temu
10/10 w skali clickbaita🤣🤣🤣🤣🤣🤣
zatroskana
2 miesiące temu
mama małej Madzi i koniec!
lina
2 miesiące temu
Kolejna osoba która robi wszystko żeby być na fali a tak naprawdę jest zwykłą dziewczyną jakich miliony
bDHZMdPv
Warszawiak
2 miesiące temu
Straszy dramaet. Jak ktos jest Denny to wszystko jest dramatem
...
Następna strona
bDHZMdPX