Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Edyta Górniak naucza, jak WYJŚĆ Z TRAUMY po zdradzie: "Ja sobie robię takie ćwiczenia"

143
Podziel się

Podczas nocnej transmisji na żywo Edyta Górniak udzieliła też wskazówek dla osób, które "nie potrafią przytulić się do szczęścia".

Edyta Górniak naucza, jak WYJŚĆ Z TRAUMY po zdradzie: "Ja sobie robię takie ćwiczenia"
Edyta Górniak uczy fanów, jak radzić sobie z trudnościami (AKPA)
bDUhbURh

Jeszcze niedawno Edyta Górniak zapowiadała, że zamierza znacznie ograniczyć aktywność w mediach społecznościowych. Ostatecznie wokalistka nie spełniła swojego postanowienia i wciąż chętnie publikuje w sieci kolejne posty i organizuje instagramowe transmisje na żywo. Niedawno Edyta pozwoliła sobie na małe podsumowanie 2020 roku. Przy okazji wyznała fanom, że przeżyła szczególnie bolesną zdradę.

W nocy z wtorku na środę Edyta Górniak postanowiła po raz kolejny urządzić na swoim profilu tzw. "lajwa". Podczas transmisji 48-latka m.in. zdradziła fanom, co porabiała w Sylwestra oraz odniosła się do przykrych doświadczeń minionego roku.

bDUhbURj

Świat się bardzo zmienił, więc chyba nie ma w nim miejsca, żeby udawać, że się jest silniejszym, lepszym (...). Pomyślałam, że dam to swoje podsumowanie, może takie zaskakujące dla Was, bo nie wiedzieliście, że przeszłam taką traumę w zeszłym roku. No przeszłam ją i dostałam takie piękne słowa wsparcia, szczególnie od kobiet, że też były oszukane, zdradzone i wykorzystane - wspominała.

Górniak zapewniła swoich wielbicieli, że w obliczu nawet najbardziej skrajnych życiowych sytuacji, stara się przetrwać dzięki pewnemu ćwiczeniu.

Pytaliście mnie w ogóle, jak wyjść z takiej traumy. Nie mam mądrych rad w tej kwestii, jeśli chodzi o takie nadużycie zaufania, to jest to bardzo trudny proces. Ale ja sobie robię takie ćwiczenia i wam też polecam. Polega to na tym, że niezależnie od tego, w jak trudnej sytuacji się znajdujemy, to za wszelką cenę staram się dostrzegać dobrą stronę każdego wydarzenia. Bo każda sytuacja na świecie ma dwie strony. Każda. Nawet skrajne - tłumaczyła.

bDUhbURp

Edyta przekonywała, że pozytywy można odnaleźć nawet w tak trudnych doświadczeniach, jak na przykład choroba bliskiej nam osoby.

Róbcie sobie takie ćwiczenie, jak się z kimś pokłócicie, pogniewacie, rozstaniecie, ktoś coś powiedział za dużo nie w tej intencji, trzasnął drzwiami, cokolwiek. Nawet jeżeli ktoś bliski nam bardzo choruje, w tym jest także dobra strona. Kiedy ktoś bliski choruje i cierpi i my o tym wiemy, to dla nas jest to wielka nauka pokory, łagodności, cierpliwości i wzniesienia duszy. Nawet, jak są bardzo trudne momenty, to one też mają dobrą stronę, umacniają nas, uwrażliwiają i pomagają skupić się na tych najpiękniejszych wartościach istnienia. Nawet tak trudne doświadczenia jak czyjaś choroba czy rozstanie. Każda sytuacja, której doświadczamy, daje nam ciemną i jasną stronę i naszym zadaniem jest dostrzec obie te strony i wybrać tę, z którą mamy siłę się zmierzyć - wyjaśniła instagramowym fanom wokalistka.

Podczas transmisji na żywo Górniak nie zabrakło wskazówek dla osób, które "nie potrafią przytulić się do szczęścia".

bDUhbURq

Są osoby, które lubią, muszą albo po prostu przywykły przykleić się do takiej ciemniejszej strony wydarzenia, ponieważ znają cierpienie bardzo dobrze (...). Szczęście jest czasami dla ludzi obcym zjawiskiem i nie potrafią przytulić się do szczęścia czasami. My się musimy teraz tego nauczyć kochani. Mogliśmy sobie narzekać, żyć w różnych zmaganiach, smutkach. Czas się z tym pożegnać. Już smutek miał swój czas (...). A teraz uczymy się nowych rzeczy - przyjmować szczęście, cieszyć się szczęściem, odkrywać, doceniać najmniejsze krople szczęścia - "nauczała" Edyta.

Doceniacie jej porady?

bDUhbURr
bDUhbURs
bDUhbURK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(143)
Bobik
3 miesiące temu
Kiedyś śpiewała. Dzisiaj mówi i to jest tragedia
Vot
3 miesiące temu
Jaki partner zniesie te kosmiczne uniesienia,nawiedzenia przez białego gołębia i wysyłania światła?
jasnowidz
3 miesiące temu
Raczej straciła kontrakty bo powiedziała coś tam coś tam o corvidzie i pieniążków mało...tak to widzę....człowiek jak ma chore dziecko , na utrzymaniu osobę niepełnosprawną i jeszcze traci pracę to przestaje być filozofem...
bDUhbURL
Riki
3 miesiące temu
Od jakiegoś czasu się jej coś przestawiło w głowie
asssam
3 miesiące temu
Nie wytrzymałabym z taka osoba gdybym miała ja w swoim otoczeniu.
Najnowsze komentarze (143)
4fa543e3bc
2 miesiące temu
A ile osob ona zdradziła i zostawiła? Może o tym też warto wspomnieć?
Monia
3 miesiące temu
Bardzo mądre psychologiczne spostrzerzenia, nawet po zdradzie nie ma sensu się załamywać, bo zawsze jest ta jasna strona medalu.
niemiły
3 miesiące temu
zobacz siebie w lustrze... może ci odpowie kim jesteś, jak się zachowujesz i dlaczego facet cię zdradził!!! taki charakterek i te twoje wypowiedzi o szczepieniu ... każdy by dał ci od razu kosza!!! lecz się a na dobre ci to wyjdzie!!!
Jez
3 miesiące temu
Kobieto spadlas na dno idź do psychologa
KOla
3 miesiące temu
Z takim bagażem doświadczeń powinna zostać sex-edukatorką w specjalistycznym programie!
ELSA
3 miesiące temu
NIKT NIE JEST W STANIE Z NIĄ WYTRZYMAĆ --- EDZIA COŚ Z TOBĄ NIE TAK -- ODLATUJESZ WIĘC BĘDZIESZ SAMA CHYBA ŻE TRAFI SIĘ TAKI SAM NAWIEDZONY.....
gretka
3 miesiące temu
te jej teksty ...ja się nie dziwię,że ci faceci ją zostawiają...ja się zaczynam dziwić, że oni w ogóle chcieli z nią być.
Ania
3 miesiące temu
Edzia ty wez sie za nauke abys ukonczyla chodz ZSZ Masz juz wiek i urode tez ponizej sredniej i na starosc koniecznie chcesz byc dama /po co ci to /
bDUhbURD
zdzich
3 miesiące temu
Czy ktoś jeszcze we współczesnym, tzw. cywilizowanym świecie rozumie, pojęcie trauma? Traumę to można mieć jak ktoś zostanie oblany kwasem przez stalkera.
Kati
3 miesiące temu
Kobito...Ty się przytul do dobrego psychiatry.....żal mi ciebie...bez pomocy specjalisty skończysz jak Villas.....
Anna
3 miesiące temu
Ameryki nie odkryła.
Hagne
3 miesiące temu
Ale porady....belkot totalny...ciekawe jaka dobra strone ma gwalt???? Wedlug p.Gorniak kazda, nawet najtrudniejsza sytuacja ma dobre, jasne strony....czyli w gwalcie jaka moge odnalezc dobra strone???
Kolep
3 miesiące temu
Mam takie wrażenie że jej coś jeplo na głowę po tej zdradzie.Moze Baron ja zdradził bo wiadomo że latał do jej mieszkania.
QWERTYZ
3 miesiące temu
Ma rację. Ludzie nie potrafią być szczęśliwi.
...
Następna strona
bDUhbUSf