Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Ezoteryczna Edyta Górniak straszy CUKREM podczas kolejnego live'a: "To potężny NARKOTYK! Butelkowana woda jest UŚMIERCONA"

273
Podziel się

Uduchowiona gwiazda połączyła się ze swoimi ukochanymi fanami, chcąc ostrzec ich przed "zachodzącymi w naszej galaktyce zmianami energetycznymi". Zdaniem Edyty Górniak najbardziej pomóc mogą nam częste drzemki i picie ze strumienia.

Ezoteryczna Edyta Górniak straszy CUKREM podczas kolejnego live'a: "To potężny NARKOTYK! Butelkowana woda jest UŚMIERCONA"
Edyta Górniak ostrzega fanów przed cukrem (fot. Instagram, @edytagorniak)
bDRYmgKZ

Choć przy okazji swego sławetnego live'a, który trwał ponad trzy godziny, Edyta Górniak deklarowała, że planuje odciąć się od internetu, to i tak trwanie w abstynencji wychodzi jej ostatnio wyjątkowo miernie. Chcąc uciec od zgiełku dużego miasta, piosenkarka zaszyła się na chwilę obecną w zaśnieżonych, polskich górach, skąd połączyła się ponownie ze swoimi fanami w czwartkowy wieczór.

Pod osłoną nocy Edyta Górniak opuściła zacisze swojego domostwa, aby rozsiąść się na śniegu i oparta o majestatyczne drzewo podziękować fanom, za "telepatyczną bliskość", którą z nimi nawiązała.

bDRYmgLb
Zobacz także: Uwierzyła nie tylko Edyta Górniak. 5 teorii spiskowych na temat koronawirusa

To już nie jest Instagram, który ma followersów. To jest bliskość telepatyczna. To jest rodzinność. Wyczuwanie siebie. Jesteście częścią mnie i być może ja jestem częścią was. Staliście mi się bliscy inaczej, niż znałam to uczucie dotąd. Bardzo to jest piękne, głębokie i szczere. Chciałabym was nakłonić do odwagi oczyszczenia swojego życia, swojej aury, swojej głowy. Zbliża się koniec roku, cały ten rok jest rokiem oczyszczenia. Ten porządek ustanawiają różne przestrzenie - ostrzega wyczulona gwiazda estrady.

Zdaniem Edyty najbardziej newralgiczny okres czeka nas do 21. grudnia. Szczególnie wtedy, zdaniem gwiazdy, powinniśmy postarać się żyć bliżej natury i wprowadzić zasadnicze zmiany w codziennej diecie.

bDRYmgLh

Jeśli nie można się napić wody ze strumienia, z górskich potoków, to nie ma już tej cennej flory bakteryjnej, ta butelkowana woda zawsze musi być uśmiercona w dużym stopniu. Starajcie się przepłukać organizm. (...) Starajcie się odmawiać sobie cukru, który jest jednym z najpotężniejszych narkotyków, który uzależnia od pierwszego gryza.

Zdaniem Górniak jednak nie tylko cukier stanowi na chwilę obecną zagrożenie. Równie niebezpieczne okazują się mięso, alkohol, a nawet ryby.

Być może wielu z was zaobserwowało troszeczkę gorsze samopoczucie w sensie fizycznym, czyli na przykład zawroty głowy albo bóle głowy, bóle kręgosłupa. Trochę gorszy poziom trawienia, snu. To wszystko jest powiązane bezpośrednio z tym, co się dzieje w tej chwili na naszej planecie i też w galaktyce - informuje niedoszła absolwentka technikum pszczelarskiego. To przebiegunowanie ma ogromny wpływ na to, jak się czujemy. Czują wszystkie istnienia, które żyją w centrum tej galaktyki.

Jeśli nasz organizm będzie oczyszczony, nie będziemy spożywali potraw gęstych w substancji m.in. mięsa, a będziemy mieli dużo wody w organizmie, to dużo łatwiej będziemy przyjmować i znosić te różne zmiany, które mają się dokonać i już się dokonują w naszej części galaktyki - możemy usłyszeć na zamieszczonym na profilu gwiazdy nagraniu.

bDRYmgLi

Edyta Górniak nie ograniczyła się jednak wyłącznie do wydumanych porad dotyczących tak górnolotnych spraw jak pola energetyczne i przebiegunowanie galaktyki. Gwiazda przygotowała również szereg bardziej praktycznych wskazówek, które niewątpliwie chcielibyśmy wszyscy zastosować w naszej codzienności - na szczycie listy plasuje się zdecydowanie zachęta do ucinania sobie drzemki, gdy tylko przyjdzie na to ochota.

Jeżeli organizm przywołuje chęć snu, pozwólcie mu spać. Nie zmuszajcie go do wysiłku. (...) Jeżeli organizm woła o sen, dajcie mu pospać - instruuje Edyta.

Ponad półgodzinny monolog piosenkarka zdecydowała się podsumować krótkim wywodem o przebaczeniu. Szczerze przyznała, że jedynie dwóm osobom w swoim życiu nie udało jej się jeszcze zapomnieć wszystkich popełnionych przewinień.

bDRYmgLj

Wybaczyłam prawie wszystkim ludziom, którzy kiedykolwiek mnie zranili. Może jakaś jedna czy dwie osoby jeszcze zostały, ale myślę, że patrząc szeroko, udało mi się wybaczyć większości. (...) Życzę wam, żebyście mieli pięknie ustabilizowaną wibrację miłości bezwarunkowej, bo z tych cząsteczek powstaliśmy. Fajnie, żeby to przebudzić i wibrować z wszechświatem.

Jesteście ciekawi, które dwie osoby nie zasługują na przebaczenie Edyty?

bDRYmgLk
bDRYmgLC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(273)
Abc
4 miesiące temu
Tak cukier to narkotyk. Chyba wiadome id dawna.
Eriso
4 miesiące temu
Akurat co do cukru ma rację. Rodzice już malutkie dzieci powinni odzwyczajać od cukru (a w żłobku i przedszkolu zakazać karmienia słodyczami), czyli żadnych ciastek, placków i cukierków. Oczywiście to nie znaczy że nie mogą jeść słodkich rzeczy, gdyż wybór i tak jest ogromny. Mnóstwo słodkich i zdrowych owoców, a do tego są zdrowe zamienniki słodyczy, szczególnie te ekologiczne. Jeśli podawać cukier dla dziecka, to ewentualnie ten kokosowy, lub trzcinowy ekologiczny. Nigdy biały, rafinowany cukier.
Kiki
4 miesiące temu
Odleciala... Ale spoko, przyjma ja jak swoja, bo nawet wyglada jak kosmitka
bDRYmgLD
Eho
4 miesiące temu
Niech ktoś w końcu odłączy jej Internet dla jej własnego dobra. Strach pomyśleć co by było gdyby faktycznie zrobiła światową karierę po tej Eurowizji
Pfff
4 miesiące temu
Nie powiedziała nic z czego można by było się naśmiewać. Pudel ma ostatnio fazę na Edytę i tyle.
Najnowsze komentarze (273)
SANDRA
4 miesiące temu
KOCHAM RYBE TO I LOVE YOU RYBA
SANDRA
4 miesiące temu
NIE ZROBIE TAK JAK EDYTA MOWI JA BEDE JADLA RYBE BO JĄ LUBIE I LIKE RYBA
Tomasz
4 miesiące temu
Jakąś dziwna propagandę ktoś na siłę prowadzi przeciwko tej pani czemu komuś nie na rączkę ? Teraz Trampa tez będą smarować gnojem. Ale jako jedyny prezydent który nie rozpoczął żadnej wojny i jeszcze wycofał kupę wojska z zagranicy . I postawił się Chinom. Ale w mediach jaki on zły jest itd. Może jego styl mowy nie był Perfect ale wiedział co robi .
Ania
4 miesiące temu
Czytam te komentarze o wydaje nie się że jedna osoba je wszystkie pisze ? Czy wy też to widzicie haha
Osuch
4 miesiące temu
Radzę nie douczonym ludziom sprawdzić jakie problemy zdrowotne są związane z córkami . Nie mówię o cukrzycy ale i raku. Problemy z jelitami itd nawet niektórzy nie zdają sobie sprawy co piszą . Lepiej pisać głupoty na necie s brakiem jakiejkolwiek wiedzy o tym co się pisze ;(
Nena
4 miesiące temu
Pani Edyto każdy żyje zgodnie z własnymi poglądami, przekonaniami. Nie można ludziom narzucać swojego stylu życia i ograniczen.Prosze z tym skończyć każdy wie co jest dla niego dobre, ale chętnie posłucham pani trpertuaru
KIM
4 miesiące temu
Szczerze, pisz teksty i muzykę o ile potrafisz.
Irys
4 miesiące temu
Edyto błagam przestań. 👎👎
bDRYmgLv
Ecik
4 miesiące temu
Redaktorzy pudla czy kockerspaniela. Dajcie sobie spokój z tą propagandą. Zostawcie Edytę w spokoju. Zainteresujcie się sobą raczej niż kimś innym. Piszecie "STOP HEJT!" w nagłówku a wasz artykuł jest samym wielkim hejtem! To obśmiewanie ludzi którzy dostrzegają iluzję systemu już dawno przestało być śmieszne! Dlaczego śmiejecie się z ludzi którzy chcą zdrowo żyć? A nie śmiejecie się z pajaca ministra który wychodzi na konferencję prasową i zaprzecza temu co powiedział na tej samej konferencji 2 dni temu?
Cóż...
4 miesiące temu
Tu nawet npajlepsi specjaliści nie pomogą, a zawsze wierzyłam w terapię.
viv
4 miesiące temu
Myślę, że nie powinna wybaczyć dentyście, który zepsuł jej naturalne zęby i wstawił królicze jedynki.
edek
4 miesiące temu
Ona skończy jak Violetta Villas. Szkoda.
Jaro
4 miesiące temu
Edzia jesteś zafsze fajna podnieś cycki a nawet powiększ resztę masz lux i wes się za żeńska ta danka to poraszka i będzie fajna para życzę 100 lat
Pitupitu
4 miesiące temu
I właśnie dlatego w garderobie musi mieć butelkowanego trupa wody FIJI, która zanim do niej trafi, zostawia ślad węglowy większy niż usta Edzi...
...
Następna strona
bDRYmgLX