Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Dumna Agnieszka Radwańska chwali się dyplomem: "Dziś zostałam PANIĄ MAGISTER" (ZDJĘCIA)

158
Podziel się

Mimo zaawansowanej ciąży tenisistka znalazła czas na ukończenie studiów. Godne podziwu?

Dumna Agnieszka Radwańska chwali się dyplomem: "Dziś zostałam PANIĄ MAGISTER" (ZDJĘCIA)
Agnieszka Radwańska została magistrem (Instagram @aradwanska, ONS)
bDzEjqER

Agnieszka Radwańska bez wątpienia należy do grona największych gwiazd polskiego sportu. Mimo licznych sukcesów w swojej dyscyplinie, w 2018 roku tenisistka postanowiła zakończyć karierę i skupić się na życiu rodzinnym.

Już wkrótce Agnieszka Radwańska będzie miała okazję wykazać się w całkiem nowej roli. 31-latka i jej mąż Dawid Celt spodziewają się bowiem narodzin swojego pierwszego dziecka.

Od momentu publicznego ogłoszenia informacji o ciąży, Radwańska chętnie dzieli się ze światem szczegółami swojej codzienności. Gwiazda regularnie zamieszcza na swoim instagramowym profilu fotografie coraz większego brzuszka. Ostatnio zafundowała sobie nawet modną wśród celebrytów ciążową sesję.

bDzEjqET

Mimo zaawansowanej ciąży Radwańska nie zamierza spędzać pozostałych do porodu dni jedynie na błogim leniuchowaniu. Okazuje się, że "Isia" właśnie wspięła się na kolejny szczebel edukacji.

bDzEjqEZ

Po kilku wspaniałych latach na AWF Kraków dobrnęłam do końca. Dziś zostałam Panią Magister - ogłosiła na swoim Instagramie dumna tenisistka

Pod postem Agnieszki szybko pojawiły się gratulacje fanów.

Gratulacje. I wielki szacunek, że pomimo sukcesów na polu sportowym znalazłaś chęć i determinację, by skończyć studia wyższe (...) - zachwalała sukces Agnieszki jedna z internautek.

Haha, byłam pierwsza - żartowała siostra świeżo upieczonej pani magister, Ula Radwańska.

bDzEjqFa

Zobaczcie, jak ciężarna Agnieszka Radwańska z dumą chwali się obronioną magisterką. Godne podziwu?

bDzEjqFb
bDzEjqFc
bDzEjqFu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(158)
Anka
7 miesięcy temu
Aga jesteś naszą dumą ... i przykładem dla innych Polek ... nie bądzcie przeciętne, nie dajcie się kupić za 500 pln ... działajcie i myślcie samodzielnie
wróbelek
7 miesięcy temu
Dla ścisłości. Radwańska obroniła się na Wydziale Turystyki i Rekreacji AWF Kraków. Napisała pracę magisterską pt. "Aga Tenis Apartments jako atrakcja turystyczna Krakowa", czyli o własnej inwestycji. Wraz z siostrą jest twarzą uczelni od 2009 roku. To powszechnie dostępne informacje, więc nie rozumiem, dlaczego pudel je banuje. Nawet na fb AWF napisali tytuł jej pracy.
DDD
7 miesięcy temu
Te wszystkie tytuły naukowe już dawno powinny być zlikwidowane, pic na wodę. Relikt komunizmu i nadętych bufonów którzy myślą że poniżanie studenta zrobi z niego kogoś wartościowego. Śmieszny żałosny świat komuszków. Piszę to mając tytuł magistra i kilka dyplomów podyplomówek i jestem bezrobotny w tym kraju. Tak to wygląda.
bDzEjqFv
Alma
7 miesięcy temu
Dzisiaj w Polsce każdy średnio inteligentny może skończyć studia, a jak się dodatkowo ma stosowne nazwisko to nie ma co sie ekscytować, że mgr....teraz kolej na doktorat
Niki
7 miesięcy temu
Przykre to ale obecnie ukończenie studiów to nie żadne osiągniecie. To nie to co było 20 czy 30 lat temu gdzie na jedno miejsce było po parunastu chętnych a po dostaniu się na nie, dodatkowy odsiew bo wykładowcy nie musieli przepuszczac prawie wszystkich, żeby mieć etaty
Najnowsze komentarze (158)
Jabłko
7 miesięcy temu
Magister na dzisiejsze czasy to tak jakby zdać podstawówkę. Wręcz wstyd się przyznawać do tego tytułu... Przereklamowane, zdobyte za pieniądze a w warzywniaku magisterka po trzech dniach już do pracy nie przyszła. Problem z wydaniem reszty a kasa bez tej funkcji:) Bez znajomości roboty w biurze nie zdobyła. Nawet szansy jej nie dali. Brak wiary w magistrów? Hmm...
Kejti
7 miesięcy temu
co ona ma z twarzą???
Czapa
7 miesięcy temu
Żałosne to zdjęcie na tym białym pudle i powyginana jak po paraliżu.
Malwa
7 miesięcy temu
Jak Cie maz utrzymywal, albo rodzice to nie trudno. Pracuj i studiuj.
Lekareczka
7 miesięcy temu
Aja ukonczylam w ciazy kierunek lekarski i co?
gosc
7 miesięcy temu
praca magisterska pt.Aga co? ha ha ha
Zarek
7 miesięcy temu
podobnie jak Lewy napisała o sobie :)))) teraz czekam na doktora pt efekt radwańskiej i jego wpływ na rozwój tenisa na świecie w kontekście użycia piłek marki Wilson oraz jego echa w Afryce południowej .
kisiel
7 miesięcy temu
Przecież ciąża nie jest chorobą.
bDzEjqFn
Olaboga
7 miesięcy temu
A twarz już ukończona??
aga
7 miesięcy temu
rzeczywiscie osiągnięcie. juz teraz prawo koncza zaocznie to co tam awf
gość
7 miesięcy temu
ja mialam obronę pracy magisterskiej 3 tyg przed porodem. pracowałam i miałam w domu młodszą córkę. i nie uważam tego za coś nadzwyczajnego. Więc jej sytuacja jest tym bardziej "blada"
Jola
7 miesięcy temu
No co ty płaciłam karta czy gotowka
Lilek
7 miesięcy temu
Pisala prace o sobie tak jak Lewandowski
ala
7 miesięcy temu
jestes bardzo ambitna
...
Następna strona
bDzEjqFP