Ivy
|

Dumny Kamil Stoch wspiera żonę na wernisażu jej fotografii. "Moja artystka" (ZDJĘCIA)

212
Podziel się

Wśród gości pojawił się między innymi Dawid Kubacki z żoną Martą.

Dumny Kamil Stoch wspiera żonę na wernisażu jej fotografii. "Moja artystka" (ZDJĘCIA)
(east news, instagram)

Od czasu niebywałych sukcesów Adama Małysza skoki narciarskie stały się niemal polskim "sportem narodowym". Małysz doczekał się godnych następców. Jednym z nich jest Kamil Stoch - trzykrotny mistrz olimpijski i zdobywca dwóch Kryształowych Kul.

Kamil od dziesięciu lat jest żonaty z Ewą Bilan-Stoch. Ewa jest z wykształcenia pedagogiem, ale zawodowo zajmuje się fotografią i właśnie odniosła na tym polu wielki sukces.

W czwartek w Teatrze Witkacego w Zakopanem odbył się wernisaż jej zdjęć. Żona Kamila, we współpracy z 30 najlepszymi skoczkami narciarskimi z ostatnich lat, stworzyła cykl fotografii przedstawiających 57 medali olimpijskich i 192 z mistrzostw świata. Medale są ułożone w formie "bukietów".

Na wernisażu pojawili się bliscy Ewy, w tym oczywiście Kami Stoch, oraz gwiazdy skoków narciarskich z całego świata, m.in. Peter Prevc, Gregor Schlierenzauer i Simon Ammann. Wśród gości był też Dawid Kubacki z żoną Martą.

Pomysł na wystawę zrodził się, gdy Ewa sfotografowała medale swojego męża. Zdjęcia umieściła w mediach społecznościowych. Niedługo potem podobną fotografię wysłał jej niemiecki skoczek, Andreas Wanke. Kobieta pomyślała, że świetnym pomysłem byłoby sfotografowanie medali innych mistrzów.

Postawiłam na spryt. Zaczęłam od tych, których przekonać było mi najłatwiej. Pierwsze zdjęcie zrobiłam Robertowi Kranjcowi. Dalej był Gregor Schlierenzauer, Stefan Kraft i Peter Prevc. Potem już poszło - mówi Bilan-Stoch.

Ewa przebyła długą drogę, aby zrealizować swoją wizję. Łącznie w projekcie pomagało ponad 150 osób.

Przemierzyłam 12 tysięcy kilometrów, żeby wykonać wszystkie fotografie. Jeden z zawodników przesłał jednak swoje medale przez trenera fińskiej kadry. W Klingenthal otrzymałam kopertę zaadresowaną na moje nazwisko z całym dorobkiem medalowym Mattiego Hautamaekiego! - opowiada.

Zdjęciem z wernisażu dumny Kamil pochwalił się na Instagramie.

Perpetui flores / wystawa fotografii, moja artystka - napisał.

Od 14 lutego wystawę będzie można podziwiać w pawilonie Wielkiej Krokwi.

KOMENTARZE
(212)
jhfbsh
miesiąc temu
kobieta wie czego chce , jest ogarnięta
Kejli
miesiąc temu
W końcu coś innego niż eko fit i kosmetyki
Artystka
miesiąc temu
Bardzo podoba mi się ten pomysł. A Ci, ktorzy mają malutkie bukiety wzruszają mnie najbardziej :) ps. kazdy bukiet to inna historia, inne medale, roczniki - wcale nie jest to wszystko takie samo, ale wymaga żeby się wczytac w obraz.
Aga
miesiąc temu
Jak widać nie każda żona sportowca musi być trenerką 😉
Gość
miesiąc temu
Pokażcie mi galerie, które wystawią takie przaśne prace, jeśli nie ma się "pleców".
Najnowsze komentarze (212)
J34
4 tyg. temu
Dwie żony dwuch dobrych skoczków jedna skromna, nie pcha się do tabloidów i ma pasję, a druga Pustak, kompromitowala się w TzG, teraz jej celem zrobić sobie cycki i karpiowate usta, o żonach i konkubinatorkach kopaczy noznych nie pisze, bo to dopiero gazobetony
Aga
4 tyg. temu
Bardzo fajny pomysł ;) żona sportowca jak widać nie musi być tylko fit coachem , blogerką modową lub kulinarną, czy inną modelka z Instagrama
jij
4 tyg. temu
troche to bez sensu. Czemu ma to sluzyc. To nie jest sztuka.
Magda
4 tyg. temu
Cudowna kobieta i normalna
kaja
4 tyg. temu
Fajna babka
Anika80
4 tyg. temu
Piękna para. Gratuluję 🥰
Gosc
4 tyg. temu
Fajny pomysł, a przy tym skromność, skromność i jeszcze raz skromność.
Elka
4 tyg. temu
Mądra kobietka.brawo.
Abc
4 tyg. temu
Brawo!
Rad
4 tyg. temu
Dobry pomysł. Super, ze zadziałało 👍😀
Ewa
4 tyg. temu
Super pomysł .Brawo
ŁUKI
4 tyg. temu
Lewa powinna brac przykład z Pani Ewy...Subtelna inteligentna,fajna dziewczyna..Lewej tylko w głowie parcie na szkło-powierzchowna kobieta...
Śruba
4 tyg. temu
Superhttps://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.050fd6aa2c297815d7aafcd039e57690&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.giphy.com%2fmedia%2f3i7zenReaUuI0%2fgiphy.gif&ehk=HKP1dx0%2bI8kk54H1I5YZjBAA%2bnf5u8suwNJgVCIrVuE%3d https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.050fd6aa2c297815d7aafcd039e57690&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.giphy.com%2fmedia%2f3i7zenReaUuI0%2fgiphy.gif&ehk=HKP1dx0%2bI8kk54H1I5YZjBAA%2bnf5u8suwNJgVCIrVuE%3d
Basia
4 tyg. temu
Wszystkim którzy tu się pastwią nad jakością wystawy żony Kamila radzę zaspokoić zmysł estetyczny i obejrzeć w Gdańsku sławetny rydwan .Istne ,,arcydzieło,,.
...
Następna strona