Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Duża Ania" z "Warsaw Shore" też zostanie influencerką? "Mój Instagram rośnie w siłę"

59
Podziel się:

Profil Ani Ryśnik obserwuje ponad 250 tysięcy osób. "Staram się sprzedawać ludziom dobre i wartościowe rzeczy".

Ekscesy Anny Ryśnik po alkoholu widzowie mogli "podziwiać" przez pięć sezonów Warsaw Shore. Celebrytka postanowiła jednak odejść z programu i zająć się budowaniem kariery samodzielnie. Obecnie "Duża Ania" skupiła się na swojej aktywności w mediach społecznościowych. Konto na Instagramie miłośniczki powiększania ust oraz piersi obserwuje ponad 250 tysięcy osób. Ryśnik zapewnia, że uchodzi za jedną z bardziej lubianych bohaterek kontrowersyjnego programu. Dodaje, że swoim obserwatorom stara się "sprzedawać dobre i wartościowe rzeczy".

Choć Ania otworzyła sklep internetowy z sukienkami oraz firmę zajmującą się makijażem, co jakiś czas pojawia się tęsknota za obecnością kamer. Ryśnik pojawi się w najnowszym sezonie polskiej edycji programu Ex na plaży. Czym zaskoczy widzów?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(59)
gość
5 lata temu
Jaka kariera? Weźcie, nie żartujcie... Kolejny klon.
daga
5 lata temu
Jezu co te dziewczyny maja w glowach? naprawde da sie zyc bez facebooka i instagrama. ciekawe kiedy przeczytaly ostatnio jakas ksiazka? Czegos sie nauczyly? jezyka? itd
gość
5 lata temu
Jakie to ambitne..hehe...
gość
5 lata temu
Prostytutka
gość
5 lata temu
Cnotka niewydymka
Najnowsze komentarze (59)
gość
5 lata temu
wygląda jak stara burdelmama, fuj, ohydna jest
KK
5 lata temu
Zenada! G****a pi pa
gość
5 lata temu
Ona akurat z nich jest najbardziej rozgarnieta więc dajcie jej spokój
gość
5 lata temu
Ten jej sklep internetowy upadł jak ona sama.
Jerzy Michala...
5 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Mam pytanie do młodych rodziców - co można poprawić w organizacji rekrutacji dzieci do żłobków organizowanej przed Urząd Miasta?
Jerzy Michala...
5 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Jak można Waszym zdaniem rozwiązać problem dużej liczby szczurów we Wrocławiu?
gość
5 lata temu
Ona kontrowersyjna? Byla tam najspokojniejsza
gość
5 lata temu
wulgarne szmacisko
gość
5 lata temu
Duża Ania z dużą paczką.patologia
gość
5 lata temu
Przecież one wszystkie d**y komu popadnie publicznie i medialnie dawały....wiec tylko jedno znaczne odpowiednie słowo mówiące o nich .nasuwa sie określając je jako...cichodajki,k***y,prostytutki którym sie teraz wydaje ze sa wschodzacymi gwiazdami.
Samara
5 lata temu
Do gość pewnie sama masz d**ę jak stodoła to bierzesz się za obrażanie innych zacznij biegać ale nie po fast food ACH ,🤮
gość
5 lata temu
Jako kurewka z Dubaju to zrobi karierę w porno lub pod latarnią. Do Dubaju się nadaje do loda akurat tam takie są potrzebne bo są używane rozciągnięte stare ryje jak konie trasy. Dno patola pana nikt zero. Zero wyglądu stylu klasy rozumu mózgu inteligencji brak. Kukla manekin Klaln drewno takie było jest i zostanie rozum malutki tyci ma żłobek. Wieś tańczy i śpiewa wyżej sra niż rozum i c**ę starą śmierdząca ma. Taka wiesniaczka prostaczka że wsi koczkodan trans facet przerobiony na babę twarz brzydka koszmarna jest .
gość
5 lata temu
kolejny p********y próżniak. pojebane czasy kurestwa
gość
5 lata temu
Relacje z burdelu będą ⁉️⁉️⁉️
...
Następna strona