Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Dzieci Anny Przybylskiej świętują Dzień Babci z jej mamą: "Najszczęśliwsza babcia ever" (FOTO)

82
Podziel się

Krystyna Przybylska po śmierci córki dokładała wszelkich starań, aby choć częściowo wypełnić Oliwii, Szymonowi i Jasiowi pustkę po stracie matki.

Dzieci Anny Przybylskiej świętują Dzień Babci z jej mamą: "Najszczęśliwsza babcia ever" (FOTO)
Dzieci Anny Przybylskiej świętują Dzień Babci (East News, Instagram)
bDIafgqJ

Anna Przybylska zmarła sześć lat temu po walce z nowotworem. Przedwczesna śmierć aktorki była szokiem dla jej bliskich.

Jarosław Bieniuk musiał stanąć przed wyzwaniem samotnego wychowania trójki wspólnych dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. Na szczęście mógł liczyć na pomoc rodziców i teściów. Mama Przybylskiej, pani Krystyna, dokładała wszelkich starań, aby choć częściowo wypełnić dzieciom pustkę po stracie matki.

bDIafgqL
Zobacz także: Dzień Babci. Obchodzimy dziś wyjątkowe święto

Jak tylko mogę, staram się uczestniczyć w wychowaniu wnuków. (...) Oliwka, jak razem leżymy wieczorem w łóżku, potrafi się przytulić i powiedzieć: "Babciu, ja ciebie tak kocham, tak pachniesz moją mamą".

To niesamowite, jak bardzo są podobne. Zwłaszcza chłopcy - wypisz wymaluj Ania. A kiedy śpią, to Anię przypomina wszystko - mówiła swego czasu mama aktorki w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

bDIafgqR

Nic dziwnego, że dzieci są wyjątkowo mocno związane z panią Krystyną. W czwartek odwiedziły ją z okazji Dnia Babci. Na profilu siostry Anny Przybylskiej pojawiło się urocze rodzinne zdjęcie.

Na fotografii szczęśliwa pani Krystyna siedzi otoczona wszystkimi wnuczętami. Na stole stoi wysoki tort ozdobiony kwiatami.

Najszczęśliwsza babcia ever - napisała siostra zmarłej aktorki, Agnieszka Kubera.

Wzruszający widok?

bDIafgqS
bDIafgqT
bDIafgrm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(82)
###
miesiąc temu
Obojętnie do kogo są podobni, nie trzeba o to się spierać😳😳😳,co to obchodzi innych( tylko ciekawskich), dzieci to cud obojga rodziców i ich geny, dzieci nie mają mamy, dobrze że mają babcie.Wszystkiego dobrego życzę!!!
ela
miesiąc temu
Pani Krystynie bardzo współczuje. Patrzeć jak dzieci rosną bez Jej córki to jest straszne. Chłopcy już urośli, przypominają Annę, tak że babcia ma chociaż kopię.
Jasny
miesiąc temu
Młoda to wykapany Ojciec.Zero podobieństwa do Matki. Szymek to Mama, Jasiu też podobny do Przybylskiej ... Ale najstarsza córka to ŻYWY OJCIEC !!! Więc nie pitolcie o jej podobieństwie do matki.
bDIafgrn
Sandra
miesiąc temu
NIC tym dzieciom NIE zadośćuczyni BRAKU MATKI! Znam to z AUTOPSJI, bo moja Siostra umierając OSIEROCIŁA PIĄTKE DZIECI! I czas NIE leczy RAN! Te dzieci z roku na rok coraz bardziej TĘSKNIĄ za MATKĄ !!
Smutna
miesiąc temu
Co z tego ze ładne a pusto w głowie.... zlota miska jesc nie daje 😉
Martamartamar...
miesiąc temu
Super bardzo .Ja mam 1 syna ma 18 lat strasznie mocno go kocham wręcz jest obłąkana ta miłość z tego względu że nie było mnie stać na dzieci nie było 500 plus a w mojej miejscowości małej nie było kiedyś pracy.Mieszkamy z mężem i synem w małym mieszkaniu a ja od długo choruje pracowałam 10 lat w chorobie nieważne ale mój syn i my pragnęliśmy mieć 2 dziecko choć nie mogliśmy sobie na to pozwolić.Dzis mam 40 lat i ubolewam nad tym .Jesteśmy uczciwi pracujemy i spłacamy do dziś kredyt i remonty.Mlode matki mają bardzo bardzo duże wsparcie i jest bardzo dużo pracy jest bardzo łatwo utrzymać wszystko nie co to kiedyś.
😎😎😎
miesiąc temu
Chłopcy cała mama córka do ojca podobna chyba niektórzy źle widzą
gosc
miesiąc temu
Oliwia jeszcze nie dorosła , a już jest zdemoralizowana. Mało mnie to obchodzi, ale tak to widzę.
przykre to
miesiąc temu
Niestety,ale są mamusie,które nie pozwalają swoim dzieciom na kontakt z babcią,bo jest stara,bo nie jest bogata,bo jest niemodna,bo do niczego nie doszła.. i wiele innych powodów,których starsza osoba nie rozumie.
Jolka
miesiąc temu
Czy ci ludzie nie mają na chleb że się tak publicznie ciągle sprzedają?
Twojasylwusia
miesiąc temu
A moja Babcia zmarła 20 stycznia tego roku.Nie doczekała swojego święta. Spoczywaj w pokoju.
Mila
miesiąc temu
Ale fatalne komentarze😒 ludzie ogarnijcie się, myślicie, że babcia dzwoni do redakcji i chce brakować na pudelku?!🤦🏻‍♀️
OOO
miesiąc temu
Żadne inne wnuki tak nie świętowały dnia babci jak te i trzeba było aż stworzyć o tym artykuł na Pudelku.
bDIafgrf
Nie zgadzam s...
miesiąc temu
SERCE SIĘ KRAJE A TO JUŻ 6 LAT .
...
Następna strona
bDIafgrH