Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michu
|
aktualizacja

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama zostaną powołane do obowiązkowej służby wojskowej? "Bardzo nieliczne wyjątki"

59
Podziel się:

Młodzi członkowie rodziny królewskiej trafią do wojska? Wszystko na to wskazuje. Okazuje się, że najnowszy program dotyczący przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej w Wielkiej Brytanii nie ominie nawet royalsów.

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama zostaną powołane do obowiązkowej służby wojskowej? "Bardzo nieliczne wyjątki"
Dzieci Kate i Williama zostaną powołane (FORUM)

Książę WilliamKate Middleton są znani z głębokiej miłości do swoich dzieci, księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Para królewska regularnie podkreśla, jak ważna jest dla nich rodzina i stara się zapewnić swoim pociechom normalne, pełne miłości dzieciństwo, mimo królewskich obowiązków. William i Kate często widywani są podczas wspólnych, rodzinnych wyjść, a ich publiczne wystąpienia świadczą o silnej więzi, jaka ich łączy.

Dzieci Kate i Williama trafią do wojska?

Premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak zapowiedział, że jeśli Partia Konserwatywna wygra wybory parlamentarne, to zostanie przywrócona obowiązkowa służba wojskowa. Według wstępnych planów młodzi ludzie dostaną powołania już na wrzesień 2025 roku. Co ciekawe, do wyboru będzie dostępnych kilka opcji. Nastolatkowie będą mogli wstąpić do wojska w pełnym wymiarze na 12 miesięcy, zasilić szeregi służb brytyjskiej cyberobrony lub odbywać wolontariat przez jeden weekend w miesiącu przez rok. Ostatnia opcja dotyczy współpracy z takimi organizacjami jak straż pożarna, policja czy narodowa służba zdrowia.

Wprawdzie będą istniały "bardzo nieliczne wyjątki" od rezygnacji ze służby, jednak jak podaje "Daily Mail", dzieci Williama i Kate, nie będą nimi objęte. Jeśli wspomniany projekt wejdzie w życie, to pierwszym młodym członkiem rodziny królewskiej, który podejmie się służby, będzie książę George. Będzie miało to miejsce w lipcu 2031 r., kiedy to chłopak ukończy 18 lat. Rok później jego śladem pójdzie księżniczka Charlotte, a trzy lata później książę Louis.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(59)
Czekamy
3 tyg. temu
Ciekawe jiedy wyjdzie na jaw prada o kate
Jasio Pysio
3 tyg. temu
E tam, to i tak będzie PR-owa służba na specjalnych zasadach, z przymrużeniem oka, w stylu "udajemy normalnych ludzi".
Mama
3 tyg. temu
Przeciez oni I tak maja obowiazkowe szkolenie wojskowe jako nastepcy troubles wiec wielkiego halo nie ma dla nich
Rel
3 tyg. temu
I tak będą się z nimi jak z jajkiem obchodzić
Ealdon
3 tyg. temu
Nie jest to żadna rewelacja, bo wszyscy synowie i obaj wnukowie królowej Elżbiety krócej lub dłużej służyli w wojsku. Największym faktycznym bohaterem wśród nich jest książę Andrzej, który podczas wojny na Falklandach latał helikopterem dookoła brytyjskich okrętów jako żywa przynęta dla wystrzeliwanych przez Argentyńczyków rakiet Exocet.
Najnowsze komentarze (59)
Magda
3 tyg. temu
Wybrałabym ten wolontariat.
Znawca
3 tyg. temu
Wojsko dla nich haaaa sztab ochraniarzy wokół nich i kilka fotków dla gazet i wrócą do pałacyków dalej udawać królewiczów 😂 haaaaaaa
Dlaczego
3 tyg. temu
nie ogłosi się zrzutki na te biedne dzieci. Dlaczego jeszcze nikt nie założył im konta w Pomocy Społecznej? Nic tylko znieczulica.
Miłego dnia
3 tyg. temu
Nawet w Hiszpanii następczyni tronu już skończyła szkołę oficerską
Lepo
3 tyg. temu
Królewskie dzieci w UK zawsze służyły w wojsku czy był pobór czy nie. Przecież w święta występują w mundurach czy to gwardii czy marynarki, nie dostali tych mundurów na piękne oczy.
indyk
3 tyg. temu
pudel, ale ty wiesz, ze to są plany. Plany ugrupowania, które bardzo straciło w sobdażach i traci dalej, dlatego Hindus zwołał wybory już w lipcu, chociaż mógłby poczekać do stycznia przyszłego roku. Wiesz o tym, pudel, prawda?
Marta
3 tyg. temu
No i prawidłowo. Niedługo wojna z hordą i trzeba umieć się obronić
???
3 tyg. temu
dlaczego dzieci nie chodzą do szkoły????????????????????
fgfgf
3 tyg. temu
Często wpisuje w jutub Diana, Kate i hasło Transvestigation
Nana
3 tyg. temu
O co chodzi z tym określeniem "cukry"/"cukrzyki"? To jedna i ta sama osoba pisze?
Jessika
3 tyg. temu
„My, Amerykanie, mamy dość Meghan Markle. Nadszedł czas, aby Brytyjczycy przyjęli ją z powrotem!” Cytat artykułu z Telegraph.
porównajcie
3 tyg. temu
Ten filmik gdzie Kate niby mówi o swej chorobie to sztuczna inteligencja, wykorzystano filmik z 2016 roku z filmu promocynego Biegu Charytatywnego "Heads Together"
Wiesia
3 tyg. temu
Czapki z głów przed zwięzłym, 30-sekundowym przemówieniem Pierwszej Damy Nigerii, które postawiło Meghan na właściwym miejscu. Możemy mieć nadzieję, że jest to początek przywracania tych rentaroyals na właściwe miejsce przez szanowanych przywódców. – powiedziała Pierwsza Dama Nigerii „Przesłanie jest takie, że musimy ocalić nasze dzieci. Wiesz, widzimy, jak się ubierają, a oni ciągle zapominają, że Nigeria – jesteśmy piękni. Chcą być... Nawet w chwili, gdy zobaczysz, co prezentują na scenie, powiedziałem, że jesteśmy modni. Widzimy, co się dzieje, wiesz. Nie organizujemy gali Met i wszyscy, ich nagość jest po prostu wszędzie, a mężczyźni są dobrze zorientowani. Musimy więc coś zrobić – powiedzieć im, jak jest. W naszej kulturze nie akceptujemy nagości. To nie jest piękne. To wcale nie jest piękne. I są pięknymi dziewczynami, ale powinny być pewne siebie i wiedzieć, że takie są. Nie chcą być jak - nawet naśladują i próbują naśladować gwiazdy filmowe z Ameryki. Nie wiedzą, skąd pochodzą. Dlaczego Meghan przyjechała tutaj w poszukiwaniu Afryki? To coś, co musimy zabrać do domu. Wiemy, kim jesteśmy - i nie trać tego, kim jesteś Ty.
pracawzbogaca
3 tyg. temu
Ile oni mają przepracowanych lat pracy, aby opłacić sobie służbę zdrowia na takim poziomie jak zwykły anglik?
...
Następna strona