Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Dzień Ojca. Tak świętują Piotr Rubik, Andrzej Wrona, Marcin Hakiel i inni znani ojcowie (ZDJĘCIA)

78
Podziel się:
78
Podziel się:

W związku z Dniem Ojca od rana social media zalewają zdjęcia szczęśliwych tatusiów, którzy chwalą się swoimi pociechami. Agnieszka Włodarczyk oraz Katarzyna Zielińska postanowiły z kolei docenić swoich partnerów za to, jak sprawdzają się w tej wymagającej roli.

1
 / 21
Dzień Ojca. Tak świętują Piotr Rubik, Andrzej Wrona, Marcin Hakiel i inni znani ojcowie (ZDJĘCIA)
Dzień Ojca. Tak świętują Piotr Rubik, Andrzej Wrona, Marcin Hakiel i inni znani ojcowie (ZDJĘCIA)
Dzień Ojca. Tak świętują Piotr Rubik, Andrzej Wrona, Marcin Hakiel i inni znani ojcowie (Instagram)
0
0

24 czerwca przypada w Polsce Dzień Ojca. To wyjątkowy dzień, w którym możemy podziękować im za trud włożony w nasze wychowanie. O ważnej roli taty nie zapominają oczywiście celebryci.

Instagram od rana zapełnia się zdjęciami celebrytów, którzy chwalą się tacierzyństwem lub celebrytek, które chcą podziękować ojcom za opiekę, piękne wspomnienia z dzieciństwa, okazaną miłość i wsparcie. Lara Gessler oraz Katarzyna Zielińska w tym dniu podziękowały swoim partnerom za zbudowanie szczęśliwej rodziny. Pierwszy raz świętuje Andrzej Wrona, który razem z Zofią Zborowską opublikowali film z ostatniego roku, gdzie siatkarz spędza czas ze swoją pociechą. Za możliwość cieszenia się założeniem rodziny dziękował również Piotr Rubik swojej żonie, Agacie.

2
 / 21
Piotr Szeląg

Tata. Czuły, ciepły, silny, mądry. Momentami stanowczy. Opowiadający świat, pokazujący piękno, uczący doświadczać. Ty. Dziękuję Ci, że mogłam nauczyć się być Mamą przy Tobie. Dziękuję, że mnie nią uczyniłeś. Dziękuję, że robisz to, czego ja nie potrafię. Dziękuję, że jesteś moją miłością i Tatą moich dzieci. Dzięki Tobie żyje życiem, o jakim latami marzyłam - napisała poruszona Lara Gessler.

3
 / 21
Marcin Hakiel

Bycie tatą to najpiękniejsza przygoda, jaka spotkała mnie w życiu! - napisał pod zdjęciem z dziećmi.

4
 / 21
Robert Karaś

Tatusiu, dziś Twój dzień. Bardzo ważny, bo ja zawsze się uśmiecham kiedy Cię widzę. No chyba, że wymuszam, to wtedy trochę krzyczę i udaję, że płaczę. Ale Ty zawsze reagujesz i bierzesz mnie na rączki, więc będę wymuszał dalej sorki. Ty zawsze o mnie dbasz, jak jestem zdrowy czy chorutki, karmisz, przewijasz, bawisz się piłkami, samochodzikami i tym, czym akurat chcę. Dziękuję. Lubię z Tobą spędzać czas najbardziej na świecie. Dorośli mówią, że to jest miłość. No więc kocham Cię najbardziej na świecie! Bądź zawsze taki super i bądź zdrowy i nie przemęczaj się tak na treningach (to już bardziej prośba od mamy, bo mi tu podpowiada) Śpiewaj piosenki Richarda Marxa i kołysanki i kiedyś zabierz na lody waniliowe. Dbaj o nas i kochaj tak, jak to robisz cały czas. Całuję - Twój synek Milan - napisała Agnieszka Włodarczyk na Instagramie.

5
 / 21
Mąż Katarzyny Zielińskiej

Nasz bohater, który uczy chłopaków tego, co najważniejsze w życiu, miłości do ludzi i szacunku do każdej minutki naszego pięknego życia. Zawsze możemy na Niego liczyć - napisała Katarzyna Zielińska o swoim mężu Wojciechu Domańskim.

6
 / 21
Sylwia Bomba z tatą

Tato! Dziękuje, że jesteś dla Tosi tak wspaniałym dziadkiem, jakim dla mnie jest tatą. Miałam naprawdę cudowne dzieciństwo i wiesz, że moim celem i największym marzeniem jest, żeby Twój klon Antoninka miała takie samo. Mój tata tylko wygląda tak spokojnie, w rzeczywistości to niezły wariat. Lata samolotami, skleja modele, kolekcjonuje broń i strzela. Zgadnijcie po kim takie ze mnie tornado? - napisała Sylwia Bomba.

7
 / 21
Piotr Rubik

Wszystkim Tatusiom składam najlepsze życzenia z okazji naszego święta - napisał na Instagramie Piotr Rubik.

8
 / 21
Mateusz Damięcki

Tata Mateusz, zawsze blisko, zawsze na straży, gotowy do szaleństwa, zabawy. Szalony, Kochany Tato Franka i Ignasia. Wszystkiego najlepszego, Kochanie - napisała jego partnerka.

9
 / 21
Martyna Wojciechowska
10
 / 21
Andrzej Wrona

Wszystkiego najlepszego dla najlepszego Taty na świecie - napisała Zofia Zborowska pod materiałem wideo.

11
 / 21
Małgorzata Rozenek

Jesteś najlepszym Tatą dla naszych dzieci. Nigdy nas nie zawiodłeś i zawsze możemy na Ciebie liczyć. I nikt nie ma takiej cierpliwości jak Ty - napisała Rozenek.

12
 / 21
Anja Rubik

Kochamy Cię Tatuś. Jesteś Naszym największym wsparciem.

13
 / 21
Katarzyna Nosowska

Kim bym była, gdybym miała innego ojca? Kimś innym. Celebruję dziś wdzięczność za to kim jestem. Kłaniam się mojemu Tacie, surowemu nauczycielowi, trenerowi, który nieświadomie pchnął mnie do odkrycia, że jestem silna, dzielna i mam w sobie (nie na zewnątrz) miejsce, w którym mogę odpocząć, ale też wychodzić do świata by siebie wyrazić. Dziękuję mojemu nieidealnemu Tacie, który (dziś to wiem) okazał się być perfekcyjnie skrojonym na miarę moich potrzeb. Jestem. Tak bardzo się cieszę, że jestem.

14
 / 21
Agnieszka Kaczorowska

Dniu Ojca dziękuję Ci za Twoją czułość, którą obdarzasz nasze dziewczynki. Za Twoją cierpliwość, dzięki której dziewczynki mają przestrzeń na wszystkie swoje emocje. Za Twoje zaangażowanie, dzięki któremu macie piękne relacje. Za Twoje talenty, dzięki którym zawsze jest ciekawie. Za Twoją mądrość, dzięki której jesteś dla nich superbohaterem. Za Twoją siłę, dzięki której czują się bezpiecznie. Za Twoją miłość. Za to że nasze córki mają najlepszego tatę na świecie! - napisała Agnieszka Kaczorowska o Macieju Peli.

15
 / 21
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Piotr Stramowski od rana świętuje Dzień Ojca.

16
 / 21
Natalia Siwiec

Bądź zdrowy tatusiu i nigdy się nie zmieniaj!!!!

17
 / 21
Magdalena Schejbal

Całe moje życie zawodowe zarzucano mi, że wszystko załatwiali mi rodzice. Że, Tato załatwił. Głupoty ludzie gadają. Tato załatwił mi to, że jestem na tym świecie i że, pomimo wzlotów i upadków nie jestem sama. Ojców sukcesów, zawsze jest wielu ale tato jest jeden - napisała aktorka.

18
 / 21
Edyta Herbuś

Kochany tatuśku. Dziękuję, że Cię mam!!! Bądź szczęśliwy z tą swoją duszą nastolatka i przytulaj mnie tak zawsze. Kocham najmocniej - napisała tancerka.

19
 / 21
Anna Dereszowska

Mądry, dobry, kochany, cierpliwy i zaangażowany. Takiego Tatę mam szczęście mieć ja i takiego Tatę mają szczęście mieć nasze dzieci. Tatę, który nie mówi "nie bo nie", ale tłumaczy, rozmawia, jest wrażliwy na emocje dzieci i słucha co mają do powiedzenia. I choć sam przez lata był supermenem i wyznawał zasadę "chłopaki nie płaczą", swoim synom pozwala na łzy i nie ociera ich pospiesznie szorstką ręką tylko utula płacz mądrym słowem i czułością.

20
 / 21
Radosław Majdan

Synku, dzięki Tobie jestem najszczęśliwszym tatą na świecie.

21
 / 21
Martyna Wojciechowska

To mój kochany tata Stasio, który ma 87 lat (!) i córunia tatunia. Nasze relacje nie zawsze były dobre, ale to w kontrze do Taty ukształtował się mój charakter. To dzięki Niemu uwierzyłam, że niemożliwe nie istnieje.

KOMENTARZE
(78)
Oh madonna ma...
2 lata temu
Czuje zazenowanie czytajac to. Matki wymyslala zyczenia w imieniu rocznych dzieci. Co to sie stalo z tym swiatem. Nie ogarniam
Królik
2 lata temu
A gdzie Antek Królikowski - najlepszy ojciec ever 🤣🤣🤣😂😂😂😂
Nick
2 lata temu
Śmieszne jest to, że w większości to kobiety wstawiają te nikomu niepotrzebne posty i wychwalają pod niebiosa ojców swoich dzieci
wigoerst
2 lata temu
Sporo Polskich ''mężczyzn'' jest z kobietami ale tak serio to są z rafalalą.
Ewa
2 lata temu
Jak można pisać laurki swoim facetom, że są super ojcami w imieniu raptem kilkuletnich dzieci??? Rozumiem, ze mamusie kochają swoich facetów, ale to Dzień Ojca a nie Dzień Chlopaka. Albo niech sami się chwalą albo niech wychowają do pełnoletniości fajnych ludzi - wtedy będzie można ich chwalić. Na razie widzę ru nadopiekuńczość instamatek w stosunku do swoich facetów. A wg mnie Dzień Ojca to święto Samotnych Matek, które muszą być często Mamą i Tatą. I im dziś należą się życzenia i kwiaty!
Najnowsze komentarze (78)
Kąkol
2 lata temu
Włodarczyk kiedyś była ciekawsza, ateraz to tylko,,smark, I w kółko to samo. Matrona na cały etat. Nudna i tyle
Lucka
2 lata temu
Tych świąt jest tyle że już się chce rzygać, Wielka. miłość na zawołanie...i faceci to żenada......jakies nawiedzone niańki. Samo to wymaga wychowania, a niby kogoś wychowuje
Gawron
2 lata temu
Żałosne to i tyle.Zniewiesciale ,,ciotki,,którymi rządzą smarku.Gdzie są normalni faceci, a nie nianki na pokaz. Nie ma facetów normalnie się zachowujących tylko na zdjęciach lub ulicach. A jakie mamy te cudowne wy chowanie i to nowoczesne to widac na codzień i czego tu gratulowac
Mag
2 lata temu
Kasia Nosowska to głos mojego pokolenia. Uwielbiam ja!
Babcia
2 lata temu
Rozenek dziękuje Radziowi za cierpliwość.Rzeczywiscie facet musi ją mieć żeby wytrzymać jej ciągle wtykanie nosa we wszystko i ten okropny jazgot przekupki z bazaru.
Focus
2 lata temu
Włodarczykowa w tym żenyjącymi zakłamanym wpisie to już przeszła samą siebie. A jak tam złamany nos się ma?
Poeta
2 lata temu
A tata nad tatami Michaś W. gdzie?
Prawda
2 lata temu
Połowa tego najeżona bykami, jakby to analfabeci pisali. Dramat i ciarki żenady.
Cykpyk
2 lata temu
Najlepsze to były od tygodnia żebrolajki na tatusia roku.. Pani Zosia już upaść niżej nie mogła
Pytam sie
2 lata temu
Czemu tylko Mia nie ma cenzury ?
:((
2 lata temu
a mnie jest smutno, bo mój ojciec był beznadziejny, traumatogenny i takiego też ojca jako 22latka wybrałam potem moim dzieciom :( dałam się zwieść urokowi psychopaty, bo nie wiedziałam, co to znaczy być dobrze traktowaną i że są granice, po przekroczeniu których człowieka trzeba odprawić...
der43
2 lata temu
Hakiel dzięki Kasi zaistniał w showbiznesie. Dzięki żonie jest znany.
Dajcie żyć
2 lata temu
Ludzie z dziećmi i to ich wynoszenie siebie na piedestal przez cały czas...
cotosiestaneł...
2 lata temu
Andrzej Chyra ojcem Anji Rubik? Wow.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Posępni Kanye West i Bianca Censori wysiadają z KOSMICZNEJ Tesli w zwyczajnych (?) stylizacjach (ZDJĘCIA)

Kanye West i Bianca Censori zostali "przyłapani" przez fotoreporterów w drodze do restauracji w Malibu. Tym razem sławne małżeństwo prezentowało się wyjątkowo... "normalnie". Zaskoczeni?
9.

Żywopłoty, które wyglądają jak Krzysztof Rutkowski! (ZDJĘCIA)

Geometryczna fryzura Krzysztofa Rutkowskiego to - jak zauważył ostatnio Dawid Woliński - jego "marka i logo". Sześcian na głowie słynnego detektywa nikogo nie pozostawia obojętnym. Jak myślicie, czym inspirował się fryzjer?
8.

Beyoncé BEZ GRAMA makijażu pokazała, jak naprawdę wyglądają jej włosy. Wspomniała o perukach: "To niczyja sprawa" (ZDJĘCIA)

Beyoncé, która często występuje w peruce i mocnym makijażu, tym razem zaprezentowała się w wydaniu naturalnym. Piosenkarka pokazała, jak wygląda pielęgnacja jej włosów.
7.

Amanda Bynes w NATURALNEJ odsłonie spaceruje po ulicach Los Angeles (ZDJĘCIA)

Amanda Bynes przez presję związaną ze statusem idolki nastolatków przed laty popadła w ogromne problemy i wycofała się z show-biznesu. Mimo że kiedyś występowała w największych produkcjach filmowych, jak np. "Ona to on", czy "Czego pragnie dziewczyna", to dziś, choć jej gwiazda przygasła, wciąż nie może odpędzić się od paparazzi.
6.

Philipp Plein zorganizował HUCZNE baby shower! Projektant ledwo co porzucił matkę dwójki swoich dzieci (ZDJĘCIA)

Philipp Plein jest znanym koneserem kobiecego piękna. W tym roku projektant zdążył rozstać się z matką swoich dzieci i spłodzić kolejną pociechę, która niedługo przyjdzie na świat. Wcześniej Niemiec wyrządził nowej ukochanej baby shower na bogato...
5.

Tak mieszkają Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke: Dwupoziomowy apartament pełen złota i marmuru. Luksusowo? (ZDJĘCIA)

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke mogą pochwalić się nie tylko niezwykle udaną relacją, ale również gustownym mieszkaniem. Taneczna para razem z córką Różą zamieszkuje dwupoziomowy apartament. Zobaczcie, jak urządzili swoje cztery kąty.
4.

Iwona Pavlović przeszła spektakularną metamorfozę. Pamiętacie, jak wyglądała przed OPERACJĄ NOSA? (ZDJĘCIA)

Iwona Pavlović jest rzadkim przykładem gwiazdy, która przyznaje się do plastyki nosa. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" poszła pod nóż 16 lat temu, a za operację zapłaciła 6 tysięcy złotych. Zmiana na plus?
3.

Kulisy "Tańca z Gwiazdami": Zmęczona Ewa Kasprzyk oraz parkingowe czułości Roksany Węgiel i Kevina (ZDJĘCIA)

Ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" za nami. Po zakończeniu nagrań paparazzi uwiecznili emocje, jakie towarzyszyły gwiazdom, po opuszczeniu studia. Nie zabrakło uścisków, soczystych całusów i tanecznych popisów na pobliskim parkingu.
2.

Katarzyna Figura w lateksie i komplecie à la PIŻAMA zadaje szyku na festiwalu. Ikona mody? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Figura była jedną z gwiazd, które w minioną niedziele pomaszerowały na Gale zamknięcia Festiwalu Filmowego Script Fiesta. Aktorka pojawiła się na wydarzeniu w dość zaskakującej stylizacji.
1.

Uzbrojona w markowe dodatki Małgorzata Tomaszewska spaceruje z córką i Aleksandrem Sikorą. Przyjaciel na medal? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Tomaszewska być może zakończyła pracę w "Pytaniu na Śniadanie", jednak jej przyjaźń z Aleksandrem Sikorą wciąż trwa w najlepsze. Dziennikarz towarzyszył świeżo upieczonej mamie małej Laury podczas spaceru.