Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Dziesiątki bukietów na grobie Cezarego Olszewskiego. Poruszające przemówienie przyjaciela tancerza: "Chciał zacząć wszystko OD NOWA..."

88
Podziel się:

Najbliższa rodzina i przyjaciele po raz ostatni pożegnali Cezarego Olszewskiego, który zmarł niespodziewanie pod koniec października. Pogrzeb odbył się w 4 listopada w Ostrołęce. Podczas mszy wygłoszono chwytającą za serce mowę pożegnalną.

Dziesiątki bukietów na grobie Cezarego Olszewskiego. Poruszające przemówienie przyjaciela tancerza: "Chciał zacząć wszystko OD NOWA..."
Poruszające przemówienie na pogrzebie Cezarego Olszewskiego (fot. AKPA)

4 listopada w kościele pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce odbyła się msza pogrzebowa w intencji Cezarego Olszewskiego, który zmarł nagle pod koniec ubiegłego miesiąca w wieku zaledwie 42 lat. Znanego z "Tańca z Gwiazdami" tancerza pochowano na cmentarzu parafialnym w Ostrołęce. W ostatniej podróży towarzyszyła mu najbliższa rodzina oraz wierni przyjaciele.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tancerze z "Tańca z Gwiazdami" o Janoszek: "Wykorzystała ludzi. To nie fair wobec nas i innych artystow..."

Poruszające przemówienie przyjaciela Cezarego Olszewskiego

Po przemowie prowadzącego nabożeństwo księdza głos zabrał jeden z przyjaciół Olszewskiego. Mężczyzna w pięknych słowach podsumował życie zmarłego.

Niezwykle otwarty, towarzyski, uczynny, miał niesamowity dar zjednywania sobie ludzi. Czarka chciało się znać i z nim przebywać, tak było od najmłodszych lat. Sukcesy w tańcu przeniosły Czarka do stolicy, dzięki udziałowi i zwycięstwu w "Tańcu z Gwiazdami" stał się rozpoznawalny w kraju, a nawet poza nim. Ostrołęka oszalała na punkcie Czarka! Przez kilka lat przyciągał nas przed telewizory, dał ogrom emocji, radości, dumy i zachwytu. Najpiękniejsze jest to, że nie zapomniał o nas tutaj, o swoich bliskich i gromadce tancerzy z Ostrołęki. To był nadal nasz Czarek...

Podkreślono, że w tym roku Olszewski planował "zacząć wszystko od nowa". Niestety, jego plany nie będą miały okazji się ziścić.

W tym roku śp. Cezary zapragnął rozpocząć wszystko od nowa, w rodzinnym mieście. Gdy dotarł do Ostrołęki, było czuć powiew czegoś nowego w Czarku. Nie szukał poklasku, chciał robić dalej to, co kocha, czyli uczyć tańca - cytuje za przyjacielem zmarłego portal eostrołęka.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(88)
Ktoś
miesiąc temu
Nie można komentować artykułów o Palestynie. Nie można komentować artykułów o tym co powiedziała Linkiewicz (wszyscy podzielają jej zdanie). Żenada! Nie zagłuszycie nas!!!
Eee
miesiąc temu
Pudel pyta, co sądzimy o argumentacji Linkiewicz i wyłącza komentarze? Nowy szczyt głupoty, gratulacje redakcjo, my i tak wiemy swoje!
Mila
miesiąc temu
Smutne i tajemnicze to odejscie :( Pobyt w hotelu w rodzinnym miescie? Pewnie tylko bliscy znaja prawde.
Klara
miesiąc temu
Nawet nie wiecie ile osób ćpa. Nie trzeba wyglądać jak z dworca Zoo, ćpają eleganccy ludzie, z dobrych rodzin, matki dzieci, zwykli ludzie. W moim otoczeniu (nie patologi) znałam 4 osoby które przedawkowały albo popełniły samobójstwo przez prochy. Bliscy zazwyczaj nie wiedza nic.
Marek
miesiąc temu
Wielka szkoda , spoczywaj w pokoju.
Najnowsze komentarze (88)
🤔🤔🤔🤔🤔🤔
miesiąc temu
Tajemnice zabrał do grobu 😧
Adij
miesiąc temu
Nagle bez przyczyny a po trzeciej dawce pewno
tEDYKS
miesiąc temu
Kontynuując powiem jeszcze jedno: Na wniosek Sądu Najwyższego USA czołowy koncern Big Pharmy firma Pfizer dostarczyła sądowi Najwyższemu USA dane o (nie)skuteczności szczepionek wcześniej zachwalanych jako skuteczne w 90%, zaś FAKTYCZNIE WYNOSIŁA ONA 12,5%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zachwalano też, że szczepy chronią przed propagacją wirusa od osoby zaszczepionej na ich rodziny, to też BYŁA NIEPRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Białko kolca S po podaniu szczepów rośnie i rośnie i rośnie w nieskończoność!!!!!!!! Zatem osoby zaszczepione zwłaszcza starsze nie mają szans na dłuższe życie, bo w ich ciałach światło w naczyniach krwionośnych się zastraszająco szybko zmniejsza. Niemieccy lekarze ds. sekcji zwłok oraz osoby pracujące przy przygotowaniu osób zmarłych do pochówków wykryli w naczyniach krwionośnych u zmarłych "pajączki jakby z gumy", które nigdy wcześniej nie występowały!!!!!!!!!!!!!! Wielu tenisistów a zwłaszcza tenisistek nie może powrócić do formy po szczepach - może właśnie dlatego młode tenisistki mają swoje życiowe szanse -bez przyjętych szczepień. Jako wszystkie stare tenisistki zniknęły z pola widzenia wszystkie naraz, nieprawdaż?????
Pytam
miesiąc temu
Czy ktoś kto się zna może mi wyjaśnić dlaczego po śmierci Matthew robiono mu sekcje, i badania toksykologiczne a po śmierci Cezarego, jakby nie było nagłej i w tajemniczych okolicznościach uznano, ze to smierć z przyczyn naturalnych i nie jest potrzeba sekcja?
tEDYKS
miesiąc temu
Kontynuując powiem jeszcze póki mogę co następuje: W USA już osądzono sprawę Pandemii za sprawą wnuka Roberta Kennedyego i Sąd Najwyższy osądził i uznał winę Big Pharmy za przesadną medialną nagonkę na ludność USA i zmuszanie wręcz do przyjmowania niesprawdzonych preparatów medycznych nazywanych przesadnie "szczepionkami" i tym samym przyjmuje roszczenia za STRATY PANDEMICZNE OD OSÓB PRYWATNYCH I POSZKODOWANYCH FIRM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A u nas w Polsce CISZA!!!!!!!!!!!!!!!!! PANIE PREZYDENCIE I PANIE ZIOBRO DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p..
miesiąc temu
A ja się zgadzam z Linkiewicz. Tyle.
Mieszkanka O
miesiąc temu
Przyjaciel przemówił i chyba mało wiedział lub wiedział, a nie powiedział, bo o zmarłych źle się nie mówi. Szkoda Czarka. Czasami wejście na szczyt bez odpowiedniego wsparcia może skończyć się bolesnym upadkiem.
gość
miesiąc temu
Dlaczego zmarł?? potraficie na okrągło bębnić, kto z kim sypia i kto kogo zdradza a w tym przypadku marni redaktorzy nic nie wiecie??? to od czego jesteście się pytam???
Ppp
miesiąc temu
Hamas dzięki inspiracji i wsparciu Rosji i Iranu, wywołał wojnę, której Palestyńczycy nie chcieli, a teraz zrobił z nich żywe tarcze
Matka
miesiąc temu
Jeżeli był zaszczepiony to to może być powód Ja się zaszczepiłam dwoma dawkami a i tak ciężko zachorowałam na covid a teraz żałuję bo nagle mam bardzo wysokie ciśnienie chorobę niedokrwienna serca jakieś zmiany w mózgu zwapnienia na plecach i wiele innych dolegliwości których nigdy nie miałam jest coraz gorzej mam omdlenia utraty przytomności przyplątał się bezdech i lekarze rozkładają ręce na Moje pytanie czy to może być powód że się zaszczepiłam mówią że nie wiedzą ale też nie znają powodów czemu choruje a Ja slabne 🤔teraz gdybym mogła cofnąć czas niezaszczepilabym się nigdy Mam 60lat i czuję że Mój koniec nadchodzi szczepionki to powolna śmierć ludzie nieszczęście się😪😪
Nico
miesiąc temu
Gdyby to była śmierć podejrzana na 100% zrobiliby sekcje. Musiał się chyba powiesić, albo zszedł podcinajC sobie żyły. Nie ma innego wytłumaczenia.
Maciek
miesiąc temu
narkotyki to śmierć
Gosc
miesiąc temu
Pochowałam od czasu szczepionek troje znajomych w wieku 30 lat. Tak nagle. Dziękuje sobie codziennie ze się nie zaszczepiłam.
Kto to?
miesiąc temu
Czy byl tancerzem swiatowej slawy? Pudel, troche wiecej na temat jego osiagniec zawodowych na arenie miedzynarodowej, czy pojawili sie na pogrzebie jacys fani ze swiata......etc.etc
...
Następna strona