Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Prokuratura podaje prawdopodobną przyczynę śmierci Cezarego Olszewskiego. "Odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok"

400
Podziel się:

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce w komentarzu przesłanym Pudelkowi zdradziła, jakie czynności prowadzone są w związku ze śmiercią Cezarego O. Poinformowała także o możliwej przyczynie śmierci mężczyzny.

TYLKO NA PUDELKU: Prokuratura podaje prawdopodobną przyczynę śmierci Cezarego Olszewskiego. "Odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok"
Prokuratura komentuje śmierć Cezarego Olszewskiego (East News)

W poniedziałek media obiegła smutna wiadomość o śmierci Cezarego Olszewskiego. Jak poinformował portal eOstrołęka.pl, ciało 42-letniego tancerza znaleziono w jednym z hoteli położonych na terenie Ostrołęki. Olszewski zawodowo związany był z grupą Volt, widzowie z pewnością kojarzyli go również jako zwycięzcę siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Śmierć tancerza wstrząsnęła wieloma znanymi postaciami ze świata show-biznesu. Olszewskiego upamiętniły m.in. Dorota Zawadzka oraz Anna Wendzikowska.

Cezary Olszewski nie żyje. Mamy komentarz prokuratury

Skontaktowaliśmy się z ostrołęcką prokuraturą z prośbą o komentarz w sprawie śmierci Cezarego Olszewskiego. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz w komentarzu przesłanym redakcji Pudelka poinformowała o czynnościach, jakie obecnie prowadzą śledczy.

(...) Uprzejmie informuję, iż Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce prowadzi postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Cezarego O., tj. o czyn z art. 155 k.k. 

Jak przekazała rzeczniczka ostrołęckiej prokuratury, śledczy przeprowadzili zarówno oględziny miejsca, w którym znaleziono zwłoki 42-latka, jak i oględziny jego ciała. W wyniku wspomnianych czynności wykluczono udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci mężczyzny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odeszli w 2022 r. Pozostaną w naszej pamięci

Jak ustalono, w dniu 30 października 2023 roku w godzinach porannych, w jednym z hoteli na terenie miasta Ostrołęki ujawniono zwłoki mężczyzny w wieku 42 lat. Przy zwłokach znaleziono dokumenty wystawione na osobę Cezarego O. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca znalezienia zwłok. Nadto z udziałem prokuratora i biegłego lekarza przeprowadzono oględziny zewnętrzne zwłok. Na podstawie przeprowadzonych czynności nie stwierdzono żadnych śladów mogących wskazywać na udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci Cezarego O. - przekazała nam rzeczniczka prokuratury.

Przedstawicielka prokuratury w Ostrołęce poinformowała również o możliwej przyczynie śmierci 42-latka. Jak przekazała, mężczyzna prawdopodobnie zmarł wskutek udaru.

Ustalono natomiast, że zgon prawdopodobnie nastąpił z przyczyn mózgowych, tj. udaru mózgu. W związku z powyższymi okolicznościami odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok - przekazała Pudelkowi Elżbieta Edyta Łukasiewicz.

Aktualnie w sprawie wykonywane są czynności procesowe, m.in. zabezpieczany jest hotelowy monitoring - dodała rzeczniczka prokuratury.

Warto nadmienić, że choć prokuratura nie podała w swoim komunikacie pełnego nazwiska mężczyzny, informacje o jego śmierci potwierdzili w poniedziałek jego bliscy oraz znajomi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(400)
Mari
miesiąc temu
Co za bzdety. Sekcja zwłok powinna być ile razy znajdzie się martwego i nie wie sie dlaczego zmarł.
Dziwne🤔
miesiąc temu
Skad wiedza bez sekcji, ze byl to udar mózgu, a nie np. zawal serca? Na oko? Czy już mamy tak wyuczonych lekarzy, ze wzrokowo są to w stanie stwierdzić na co umarł?
Eve
miesiąc temu
Nieumyślne spowodowanie śmierci, bez udziału osób trzecich :D Przyczyna śmierci -udar stwierdzony "na oko" bez przeprowadzenia sekcji... :D Niech ten pożal się Boże dziennikarzyna pudelkowy jeszcze raz przeczyta i poprawi te bezmyślnie zredagowane i opublikowane wypociny, bo cały ten tekst jest kompletnie bez ładu i składu i nie trzyma się kupy. Tyle w temacie.
Fbhkcnfvyh l ...
miesiąc temu
Jak ktoś umiera w hotelu, to z automatu staje się to podejrzane.
Ola
miesiąc temu
Co mi tu podejrzane… Ciekawe o co chodzi.
Najnowsze komentarze (400)
obserwator
miesiąc temu
zmarl prawdopodobnie od udaru i odstapiono od sekcji zwlok? nieprawdopodobne!!!!!!!!!!
obserwator
miesiąc temu
zmarl prawdopodobnie od udaru i odstapiono od sekcji zwlok? nieprawdopodobne!!!!!!!!!!
obserwator
miesiąc temu
zmarl prawdopodobnie od udaru i odstapiono od sekcji zwlok? nieprawdopodobne!!!!!!!!!!
majka z bajki
miesiąc temu
Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce w komentarzu przesłanym Pudelkowi zdradziła...... :) :) :)
citizen
miesiąc temu
komentarz policji "wziął i umarł, dziekuje, proszę się rozejść"
Aleksander
miesiąc temu
Szczepionki na C19-to jest dzisiaj główna przyczyna nagłych zgonów młodych i zdrowych ludzi. Na stronie "Takniewiele. pl" można przeczytać setki historii ludzi z całej Polski co dzieje się z nimi, ich bliskimi, sąsiadami po szczepionkach na C19.
B_K
miesiąc temu
Bardzo dziwne jest to, że nie będzie sekcji. Człowiek przyjechał do miasta, w którym ma rodzinę i przyjaciół, ale spał w hotelu. Przyczyna śmierci nieznana (prawdopodobny udar stwierdzony na oko to chyba za mało), a mowa o wysportowanym mężczyźnie w średnim wieku. A może coś zażył? Coś, co miało być czymś innym, niż powiedziano mu, że jest? A może wcześniej ktoś mu coś podał i zadziałało z opóźnieniem? Rodzina nie domaga się sekcji?
ot co
miesiąc temu
Bo dowiedział się, że ona przegląda gazetkę jedynie z muskularnymi facetami na fotografiach i się masturbuje. Nie uznaje nie przypakowanych za mężczyzn i się naśmiewa.
...
miesiąc temu
Zakościelny version 2.0
Tomasz
miesiąc temu
Nieumyślne spowodowanie śmierci. Potem udar mózgu. Więc kto spowodował nieumyślnie śmierć ? Udar ? Postawią udar przed sądem ? Beznadziejny ten komunikat.
jeszcze raz c...
miesiąc temu
Po zastanowieniu.... W Polsce przecież sekcje przeprowadza się ludziom z ranami od kul by sprawdzić na co umarli. Także tym co maja rany od ostrego narzędzia. Albo tym z zmiażdżoną głową. Albo tym co mają odciętą głowę lub kończynę. Także wszystkim ofiarom wypadków samochodowych. Te wszystkie przypadki są przecież bardzo frapujące i tajemnicze. JAK ONI ZGINĘLI?
Ada
miesiąc temu
Możliwe,ze miał tętniaka mózgu i ten pękł,stąd udar. Widocznie stwierdzono jakiś zewnętrzny objaw udaru a przyczyna. Jest już obojętna. Tętniaki często wykrywa się przypadkowo, a może skarżył się od jakiegoś czasu na bóle głowy. Niech spoczywa w pokoju.
Kamil
miesiąc temu
SZPRCYA, ostatnia prosta. Gostek właśnie na finiszu. nieźle.
ratownik
miesiąc temu
Dlaczego nie ma sekcji przy tak zagadkowym zgonie młodego wysportowanego aktywnego fizycznie człowieka...?????
...
Następna strona