Trwa ładowanie...
Paww
|

Dziś Dzień Ojca. Gwiazdy dziękują za wychowanie i rozczulają się nad ojcostwem (ZDJĘCIA)

57
Podziel się:
57
Podziel się:

Zobaczcie, jak ten wyjątkowy dzień w roku spędzają celebryci. Za co Małgorzata Rozenek oraz Sylwia Bomba podziękowały swoim ojcom?

1
 / 19
Dziś Dzień Ojca. Gwiazdy dziękują za wychowanie i rozczulają się nad ojcostwem (ZDJĘCIA)
Dziś Dzień Ojca. Gwiazdy dziękują za wychowanie i rozczulają się nad ojcostwem (ZDJĘCIA)
Dzień Ojca! Gwiazdy dziękują swoim Tatom i rozczulają się nad ojcostwem (ZDJĘCIA) (Instagram)
0
0

23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. Chociaż często pomija się rolę taty w wychowaniu dziecka, nie można zapominać o tym, że jest ona - tak jak rola mamy - kluczowa. Na Instagramie polskich gwiazd zaroiło się dziś od wpisów z podziękowaniami dla ojców: za opiekę, wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa i za trudy związane z wychowaniem.

Nie zabrakło również wpisów celebrytów, którzy niedawno zostali tatusiami. Wśród nich znaleźli się Jakob Kosel oraz Michał Wiśniewski. Za wsparcie i okazaną miłość podziękowały im ich partnerki.

2
 / 19
Małgorzata Rozenek-Majdan

"Co mój Tato miał ze mną za bal. Ludzie... nagłe zwroty akcji, zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Decyzje, które w danym momencie mogły wydawać się co najmniej kontrowersyjne, przekonanie o swojej racji i apetyt na życie, który generował potrzebę Jego uwagi i pieniędzy, ale Tato wiedział co jest dla mnie dobre, bo zna mnie jak mało kto. Jestem podobna do Niego nie tylko fizycznie, ale też z charakteru, Niestety wady też mam po Tacie. Tato był zawsze, dla mnie i mojego brata wzorem. Ojcem, który pokazał nam wszystkie ważne rzeczy, nauczył nas wartości a przede wszystkim zawsze dla nas był. Zawsze" - napisała Małgosia.

3
 / 19
Damian Michałowski

"Jestem tatą. Uwielbiam te słowa. Gdy mam trochę wolnej chwili jestem też dziennikarzem, prezenterem, konferansjerem, DJ-em, ale nie ma nic fajniejszego od bycia tatą. Nie ma nic przyjemniejszego od obserwowania jak te smyki rosną! Z każdym tygodniem, miesiącem, rokiem potrafią coraz więcej! Chcą pomagać w najróżniejszych sytuacjach, co jest cudownym etapem ich życia relacja tata-syn jest wyjątkowa - my naszą opieramy na współpracy, zabawie i zaufaniu. Nic tak nie łączy jak wspólne uprawianie sportu lub majsterkowanie a poza tym, czy znacie lepszych fachowców od szukania śrubek w trawie? Jestem dumny z tego, że Heniek jest ze mną każdego dnia".

4
 / 19
Sylwia Bomba

"Dzisiaj bardzo ważny dzień w kalendarzu. Poznajcie tatę Bomba. Uwierzcie mi, drugiego takiego bombowego kolesia nie znam. W dzieciństwie spędzaliśmy dnie na lotnisku bo tata marzył o lataniu i robił licencje pilota. Pół piwnicy w naszym domu zajmują modele a drugie pół kolekcja broni. Mogłabym tak jeszcze długo pisać... Tata nauczył mnie, ze w życiu ważne jest posiadanie pasji i pracowitość. Dla wszystkich tatusiów z okazji ich święta życzymy wszystkiego najpiękniejszego".

5
 / 19
Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski bardzo rzadko chwali się swoją pociechą w mediach społecznościowych. Dzień Ojca okazał się idealną okazją do wstawienia zdjęcia z synkiem.

6
 / 19
Olivier Janiak

"Dziękuję, że są, że mnie wybrali na swojego tatę, to zaszczyt, szczęście i ogromne wyzwanie, każdego dnia staram się być dobrym ojcem, każdego dnia rozumiem, że mogłem być lepszym. I jeszcze jeden sekret bez matki nie byłoby dnia ojca" - dodał Janiak.

7
 / 19
Michał Wiśniewski

"Mądry, wrażliwy, troskliwy, kochający. Zawsze doradzi, zawsze wesprze, pocieszy a gdy trzeba to też przemówi do rozsądku. Najwspanialszy TATA" - napisała Pola Wiśniewska.

8
 / 19
Piotr Stramowski

Kasia Warnke świętuje Dzień Ojca, wstawiając zdjęcie Piotra Stramowskiego i córki Helenki.

9
 / 19
Jakob Kosel

"Myślę i myślę co by tu pięknego napisać i jakoś nie mogę znaleźć słów, które oddadzą to, jak bardzo jestem szczęśliwa i wdzięczna, że moja Misia ma takiego cudownego Tatę. Wszystkiego Najlepszego Tatusiu" - napisała Ciocia liestyle.

10
 / 19
Lara Gessler

"Wielokrotnie powtarzałam, że mam najlepszego Tatę na świecie i dlatego właśnie doskonale wiedziałam, jakiego Taty chcę dla moich dzieci. Trafiłam tak dobrze, że lepszego Taty bym sobie nie wymarzyła. Piotr Szelag kocham patrzeć na Ciebie i Nene… kocham Twoją troskliwość, łagodność, ciepło. Uwielbiam, kiedy trzymając ją na rękach wąchasz jej glowe, a potem całujesz. Jesteś Tatą z moich snów. Dziękuję" - napisała Lara Gessler.

11
 / 19
Martyna Wojciechowska

"Kochany Tata Stasio! DZIŚ DZIEŃ OJCA, albo żeby było ładniej: DZIEŃ TATY! Gdyby nie On, prawdopodobnie nie pokochałabym tak mocno motoryzacji i sportów ekstremalnych, bo to właśnie Tata zaszczepił we mnie tę miłość od najmłodszych lat" - przekonuje Martyna Wojciechowska.

12
 / 19
Magdalena Lamparska

"Kiedy pytam naszego synka, kto jest szefem w naszej ekipie, odpowiada bez wahania, że tata „Bajtek”. Nasz przewodnik. Autorytet. Pokazuje nam piękny świat" - rozczula się aktorka.

13
 / 19
Katarzyna Zielińska

"Tatusiu kochany! Jak to dobrze, że Cię mam! Sto lat kochany! Niech słońce zagląda codziennie do Twojego okna! " - napisała aktorka.

14
 / 19
Mikołaj Krawczyk

"Najlepszy Tatuś jakiego zna. Najlepszy na świecie! Uwielbiam ten widok" - napisała Sylwia Juszczak-Krawczyk.

15
 / 19
Wojtek Szczęsny
16
 / 19
Paweł Małaszyński

"Matki dają naszemu duchowi ciepło, a ojcowie światło" - zacytował Malaszyński.

17
 / 19
Jarosław Bieniuk
18
 / 19
Urszula Dębska

"Happy Fathers Day! He's Always by My Side" - napisała aktorka.

19
 / 19
Matylda Kozakiewicz poruszyła temat "nieobecnego ojca"

"Nieobecny ojciec Cię nie definiuje. To nie jest tak, że jak taty nigdy nie poznałaś, tata odszedł od mamy albo tata był wiecznie w pracy, to jesteś skazana na “daddy issues”. OK, może nie miałaś przez to takiego wzoru związku, jak miała Olka z 3B, której rodzice bezpiecznie i czule kochali ją i siebie nawzajem. Ale jeśli miałaś kochającą i czułą matkę, to ta Główna Figura Przywiązania zbudowała w Tobie tez zwany BEZPIECZNY STYL WIĘZI, który umożliwi Ci stworzenie bezpiecznego związku z drugim człowiekiem. (...) A nawet jeśli z jakiegoś powodu nie dostałaś wzorca więzi bezpiecznej, to związek z osobą o takim bezpiecznym stylu może sprawić, że się go nauczysz. Nie jesteś skazana na powielanie związku Twoich rodziców. Twoja relacja z ojcem nie decyduje o Twojej relacji z partnerem lub partnerką. Nieobecny ojciec Cię nie definiuje" - napisała blogerka, poruszając trudny temat ojca nieobecnego.

KOMENTARZE
(57)
mimi
3 lata temu
nie pojmuję tych komentrazy typu "dziękuję,że wybrałeś/aż mnie na swojego tate/mamę"... dziecko nie wybiera, chociaż czasem szkoda...
Ania21
3 lata temu
Cieszę się, że dostrzega się rolę taty w wychowaniu dzieci. To ważne aby dzieci miały wzorce mamy jak i taty. Cieszę, że idą zmiany do wprowadzenia opieki naprzemiennej. I przypominam sobie jak każdy mnie namawiał abym była albo u mamy albo u taty po rozwodzie.
Oczy bolą
3 lata temu
O rany, ale prywatnych wynaturzeń sfrustrowanych czytelników...
Lea
3 lata temu
Mojego ojca nie było przy mnie, kiedy go potrzebowałam. Do dzisiaj odczuwam tego skutek. Nie wyślę mu życzeń. Nie mam takiej potrzeby.
tola
3 lata temu
Uważam, że Michał jest najlepszym tatą z tej całej plejady tatusiów.
Najnowsze komentarze (57)
Igor
3 lata temu
Wizja 'lady' Małgorzaty nieustannie towarzyszy otumanionej środkami uśmierzającymi ból du...szy Dorocie, byłej żonie (chociaż zdjęć ze ślubu nikt nie widział) 'lorda' Radosława. Poprzednia żona tego nadal ekscytującego mężczyzny, zwana Dosią, jest też dziennym i nocnym upiorem obecnego męża Małgorzaty, ciągle nie może o nim zapomnieć i gdyby mogła, weszłaby mu w każdy kadr, psując szczęśliwy, rodzinny obrazek. Radek, jak wiadomo, ignoruje takie upiory, bo do ich prania ma najnowszej generacji pralkę. To tylko wzmaga ból du...szy Doroty. Schizofrenia jej postępowania polega na tym, że z jednej strony biernie zazdrości urody i wykształcenia prawniczce Małgorzacie (sama ma tylko wykształcenie podstawowe, a urody wieczny deficyt), z drugiej strony stara się dostosować do obecnych w jej mniemaniu preferencji seksownego i eleganckiego Radka i zaczyna zachowywać się jak 'lady' Małgorzata, która świadomie robi z tego bycia perfekcyjną lady parodię, ale uboga intelektualnie Dorota tego nie pojmuje. Stąd te patetyczne śpiewy z orkiestrą, 'honorowe' śmieszne deklaracje itp., co razem ze zgrywaniem nastolatki (byczys pliis) w przypadku starawej nie tylko wizualnie Doroty daje tragikomiczny efekt. Ostatnio pociechą dla jej umęczonej du...szy stało się wmawianie sobie, że Małgosia ją wyśmiewa, bo ją kocha, a nie zlewa i że Radek też Dosi nie zlewa, bo gdy myśli o Dosi zanim zaśnie, to znudzony głośno ziewa, co brzmi jak łaaach... Właśnie tak... łaaach... tak właśnie!
szszsz
3 lata temu
Do Nory J.Masz rację Docha do pięt nie dorasta Małgoni, która jest piękną zgrabną młodą kobietą, a Docha to niestety pan w mocno średnim wieku, i w dodatku to sztuczny twór,z kiełbasą.
hihihi
3 lata temu
Uwielbiam jak wybitnie inteligentna Gosia, prawniczka z wykształcenia, złośliwie parodiuje głupotę i nieporadność językową zmarłej meNdialnie Dodzi, leczącej kompleks 'wykRZtałcenia' jedynie podstawowego jakimś świstkiem, że ma niby IQ wyższe od Sharon Stone :D). Gosia, parodystka Dodzi, świadomie robi takie same błędy językowe i ortograficzne jak nieświadoma swojej śmieszności niewykształcona Dodzia. Sprytna Gosia na tym kosi dużo many, many, many, bo ludzie uwielbiają takie parodie, a śmiech to zdrowie, więc jest wskazany. Ma do parodiowania Dodzi niesamowity talent ta kobieta, to trzeba przyznać, jest bardzo wiarygodna w tym co robi i konsekwentna. W końcu Gosia to KRÓLOWA DRAMY, a DRAMY zawsze najlepiej się sprzedają.
ejjo
3 lata temu
Wszyscy się wyśmiewają z biednej Dody, ludzie trochę taktu i litości, bo jej jest bardzo przykro, weście dajcie trochę lózu, przecierz wierzący jesteście. A to jest bardzo poczciwe i radosne dziecko z wodogułowiem od urodzenia. Niedługo będzie mieć pionty krzyżyk do dźwigania.
Antek
3 lata temu
Gosia Rozenek ma 42 lata. Uwielbiam jak ta informacja doprowadza do rozpaczy biedne babiny spragnione miliona, co widać w ich rozpaczliwych komentarzach. Najlepszy komentarz to ten, że Kasia Cichopek o ponad 4 lata od niej młodsza wygląda przy niej jak stara maleńka i z tego powodu należy się jej milion zł odszkodowania. Gosi czy Kasi? hahahaha
Jsjdnd
3 lata temu
I dobrze trzeba doceniac rodzicow. Ja mam szczescie bo mam wspanialych rodzicow ktorzy mnie nigdy nie oceniali a kochali nic mi nie nakazywali a zachecali do tego co chce robic. Zadna baba w szkole nie byla w stanie wmowic moim rodzicom ze ich dziecko jest zle bo nie ma 5 w szkole. Nigdy mnie nie bili za zle oceny w szkole tylko cieszyli sie z moich innych sukcesow w szkole. Bardzo zaluje ze takich ludzi jak moi rodzice jest malo i inne dzieci cierpią przez ich fanaberie :(
butka
3 lata temu
jak ta Gośka wychowana???? Marnie tatusiu marnie
Emi
3 lata temu
To tatuś nauczył Gonię obłudy,chciwości,pazerności?Jeśli tak to gratulacje ,udało mu się.Ciekawe czy podobają mu się odważne zdjęcia zamieszczane przez córcię
Nina
3 lata temu
A Debska to juz nie umie zlozyc zyczen po polsku? Dzien Ojca w UK obchodzono troche wczesniej.
Pudel
3 lata temu
To teraz proszę o życzenia dla tatusiów od gwiazd które wychowały się bez ojców. Przecież każda gwiazda ma prawo do rozwodu. Dlaczego więc macie problem z tym, że ojciec rozwiódł się z matką? Skoro się nie dogadywali...
Iirc
3 lata temu
Bieniuk i jej napis na koszulce idealnie pasuje do rodzinki
ktoś
3 lata temu
A kogo wy tu za przykład ojca podajecie ???? Wiśniewski , Majdan czy inni podobni.....
Rrr
3 lata temu
Oczywiscie wszyscy celebryci dziękują w mediach, żeby każdy widział i czytał. Nic poza siecią już nie umieją zrobić, jakby życie poza netem już nie istniało. Gdyby poszli kwiatkiem do ojca, to też by wstawili fotkę.
Marek
3 lata temu
Nie zabiłem nikogo i życzeń nie dostałem
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Klaudia El Dursi opublikowała wideo z WYSTAWNEJ komunii syna. Zaapelowała do fanów: "Powściągnijcie się od niestosownych komentarzy" (ZDJĘCIA)

Klaudia El Dursi pochwaliła się na Instagramie filmem z Pierwszej Komunii Świętej syna Jasia. Pokazała, jak świętowała z bliskimi. Na bogato?
9.

Spęd światowych gwiazd na gali amfAR w Cannes. Heidi Klum z córką, Cher z MŁODSZYM o 42 lata ukochanym (ZDJĘCIA)

Od ponad tygodnia największe gwiazdy światowego kina można spotkać nie w Hollywood, a w Cannes, gdzie odbywa się coroczny festiwal filmowy. Tradycją jest już, że pod koniec wydarzenia celebryci meldują się na gali amfAR. Kto pojawił się w tym roku?
8.

Pracowita Caroline Derpienski zalicza CZWARTE wyjście na czerwony dywan podczas pobytu w Cannes. Prawdziwa gwiazda? (ZDJĘCIA)

Caroline Derpienski od ponad tygodnia przebywa we francuskiej miejscowości, gdzie czynnie bierze udział w kolejnych filmowych eventach. Nie mogło jej zabraknąć także na gali amfAR.
7.

"Żywy Ken" dokazuje ze znanymi przyjaciółkami na plaży, paradując w slipkach w palemki (ZDJĘCIA)

Dawno niewidziany Justin Jedlica, znany polskiej publiczności jako "żywy Ken", spędził beztroskie chwile na plaży w Malibu. Była to zarazem świetna okazja do pielęgnacji przyjacielskich relacji. Najbliższe jemu sercu fanatyczki lalki Barbie równie ochoczo wyeksponowały zmodyfikowane ciała.
6.

Krzysztof i Maja Rutkowscy błyszczą z rodziną na 18. urodzinach Pudelka (ZDJĘCIA)

W tym roku Pudelek świętuje 18. urodziny. Z tej okazji w warszawskim klubie Niebo postanowiliśmy urządzić ogromne wydarzenie. To właśnie tam zorganizowaliśmy tegoroczne Pudelek Pink Party. Na imprezie pojawili się m.in. Krzysztof i Maja Rutkowscy w towarzystwie córki. Elegancka rodzinka?
5.

Agnieszka Kaczorowska wkroczyła na różowy dywan Pudelka w jeansowym zestawie. Petarda? (ZDJĘCIA)

Znani i lubiani chętnie przyjęli zaproszenie na drugą w historii galę Pudelek Pink Party. Urodzinowa impreza śledzonego przez miliony internautów portalu zachęciła do przybycia m.in. Agnieszkę Kaczorowską. Aktorka i tancerka postawiła na komplet z jednolitego materiału.
4.

Wojciech Gola okazuje czułości młodszej o 16 lat Sofi na urodzinach Pudelka. Zaprezentowali kontrastowe stylizacje (ZDJĘCIA)

Pudelek Pink Party nieoczekiwanie stał się okazją do publicznego zaprezentowania amorów. Naszą "osiemnastkę" hucznie świętował Wojciech Gola, któremu jak zawsze towarzyszyła znacznie młodsza wybranka serca. Partnerzy pokazali się w odsłonie "black and white".
3.

Mandaryna w obecności nowego partnera tryska humorem na 18. urodzinach Pudelka. Ładna para? (ZDJĘCIA)

Czwartkowa gala Pudelek Pink Party przyciągnęła wiele gwiazd na naszą różową ściankę. Do zabawy z okazji 18. urodzin portalu włączyła się m.in. Mandaryna. Muzyczna bohaterka lat dwutysięcznych zaszczyciła obecnością imprezę w towarzystwie ukochanego.
2.

Celebryci świętują nasze 18. urodziny na Pudelek Pink Party: Joanna Krupa, Marcin Hakiel z Dominiką, Robert i Monika Janowscy... (ZDJĘCIA)

23 maja w warszawskim klubie Niebo miała miejsce druga edycja imprezy Pudelek Pink Party. Okazja do świętowania była wyjątkowa, bo w tym roku obchodzimy 18. urodziny! Na pudelkowej ściance pojawiło się wiele znanych twarzy.
1.

Radosne nowiny na ściance Pudelek Pink Party: Dominika jest W CIĄŻY! Marcin Hakiel znów zostanie ojcem (ZDJĘCIA)

W czwartkowy wieczór w warszawskim klubie Niebo odbyła się tegoroczna gala Pudelek Pink Party. Wśród gości zobaczyliśmy m.in. Marcina Hakiela z Dominiką. Zakochani zaprezentowali się niezwykle szykownie i ogłosili światu radosną nowinę.