Trwa ładowanie...
Paww
|

Dziś Dzień Ojca. Gwiazdy dziękują za wychowanie i rozczulają się nad ojcostwem (ZDJĘCIA)

57
57
Podziel się

Zobaczcie, jak ten wyjątkowy dzień w roku spędzają celebryci. Za co Małgorzata Rozenek oraz Sylwia Bomba podziękowały swoim ojcom?

1
 / 19
Dziś Dzień Ojca. Gwiazdy dziękują za wychowanie i rozczulają się nad ojcostwem (ZDJĘCIA)
Dziś Dzień Ojca. Gwiazdy dziękują za wychowanie i rozczulają się nad ojcostwem (ZDJĘCIA)
Dzień Ojca! Gwiazdy dziękują swoim Tatom i rozczulają się nad ojcostwem (ZDJĘCIA) (Instagram)
0
0

23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. Chociaż często pomija się rolę taty w wychowaniu dziecka, nie można zapominać o tym, że jest ona - tak jak rola mamy - kluczowa. Na Instagramie polskich gwiazd zaroiło się dziś od wpisów z podziękowaniami dla ojców: za opiekę, wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa i za trudy związane z wychowaniem.

Nie zabrakło również wpisów celebrytów, którzy niedawno zostali tatusiami. Wśród nich znaleźli się Jakob Kosel oraz Michał Wiśniewski. Za wsparcie i okazaną miłość podziękowały im ich partnerki.

2
 / 19
Małgorzata Rozenek-Majdan

"Co mój Tato miał ze mną za bal. Ludzie... nagłe zwroty akcji, zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Decyzje, które w danym momencie mogły wydawać się co najmniej kontrowersyjne, przekonanie o swojej racji i apetyt na życie, który generował potrzebę Jego uwagi i pieniędzy, ale Tato wiedział co jest dla mnie dobre, bo zna mnie jak mało kto. Jestem podobna do Niego nie tylko fizycznie, ale też z charakteru, Niestety wady też mam po Tacie. Tato był zawsze, dla mnie i mojego brata wzorem. Ojcem, który pokazał nam wszystkie ważne rzeczy, nauczył nas wartości a przede wszystkim zawsze dla nas był. Zawsze" - napisała Małgosia.

3
 / 19
Damian Michałowski

"Jestem tatą. Uwielbiam te słowa. Gdy mam trochę wolnej chwili jestem też dziennikarzem, prezenterem, konferansjerem, DJ-em, ale nie ma nic fajniejszego od bycia tatą. Nie ma nic przyjemniejszego od obserwowania jak te smyki rosną! Z każdym tygodniem, miesiącem, rokiem potrafią coraz więcej! Chcą pomagać w najróżniejszych sytuacjach, co jest cudownym etapem ich życia relacja tata-syn jest wyjątkowa - my naszą opieramy na współpracy, zabawie i zaufaniu. Nic tak nie łączy jak wspólne uprawianie sportu lub majsterkowanie a poza tym, czy znacie lepszych fachowców od szukania śrubek w trawie? Jestem dumny z tego, że Heniek jest ze mną każdego dnia".

4
 / 19
Sylwia Bomba

"Dzisiaj bardzo ważny dzień w kalendarzu. Poznajcie tatę Bomba. Uwierzcie mi, drugiego takiego bombowego kolesia nie znam. W dzieciństwie spędzaliśmy dnie na lotnisku bo tata marzył o lataniu i robił licencje pilota. Pół piwnicy w naszym domu zajmują modele a drugie pół kolekcja broni. Mogłabym tak jeszcze długo pisać... Tata nauczył mnie, ze w życiu ważne jest posiadanie pasji i pracowitość. Dla wszystkich tatusiów z okazji ich święta życzymy wszystkiego najpiękniejszego".

5
 / 19
Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski bardzo rzadko chwali się swoją pociechą w mediach społecznościowych. Dzień Ojca okazał się idealną okazją do wstawienia zdjęcia z synkiem.

6
 / 19
Olivier Janiak

"Dziękuję, że są, że mnie wybrali na swojego tatę, to zaszczyt, szczęście i ogromne wyzwanie, każdego dnia staram się być dobrym ojcem, każdego dnia rozumiem, że mogłem być lepszym. I jeszcze jeden sekret bez matki nie byłoby dnia ojca" - dodał Janiak.

7
 / 19
Michał Wiśniewski

"Mądry, wrażliwy, troskliwy, kochający. Zawsze doradzi, zawsze wesprze, pocieszy a gdy trzeba to też przemówi do rozsądku. Najwspanialszy TATA" - napisała Pola Wiśniewska.

8
 / 19
Piotr Stramowski

Kasia Warnke świętuje Dzień Ojca, wstawiając zdjęcie Piotra Stramowskiego i córki Helenki.

9
 / 19
Jakob Kosel

"Myślę i myślę co by tu pięknego napisać i jakoś nie mogę znaleźć słów, które oddadzą to, jak bardzo jestem szczęśliwa i wdzięczna, że moja Misia ma takiego cudownego Tatę. Wszystkiego Najlepszego Tatusiu" - napisała Ciocia liestyle.

10
 / 19
Lara Gessler

"Wielokrotnie powtarzałam, że mam najlepszego Tatę na świecie i dlatego właśnie doskonale wiedziałam, jakiego Taty chcę dla moich dzieci. Trafiłam tak dobrze, że lepszego Taty bym sobie nie wymarzyła. Piotr Szelag kocham patrzeć na Ciebie i Nene… kocham Twoją troskliwość, łagodność, ciepło. Uwielbiam, kiedy trzymając ją na rękach wąchasz jej glowe, a potem całujesz. Jesteś Tatą z moich snów. Dziękuję" - napisała Lara Gessler.

11
 / 19
Martyna Wojciechowska

"Kochany Tata Stasio! DZIŚ DZIEŃ OJCA, albo żeby było ładniej: DZIEŃ TATY! Gdyby nie On, prawdopodobnie nie pokochałabym tak mocno motoryzacji i sportów ekstremalnych, bo to właśnie Tata zaszczepił we mnie tę miłość od najmłodszych lat" - przekonuje Martyna Wojciechowska.

12
 / 19
Magdalena Lamparska

"Kiedy pytam naszego synka, kto jest szefem w naszej ekipie, odpowiada bez wahania, że tata „Bajtek”. Nasz przewodnik. Autorytet. Pokazuje nam piękny świat" - rozczula się aktorka.

13
 / 19
Katarzyna Zielińska

"Tatusiu kochany! Jak to dobrze, że Cię mam! Sto lat kochany! Niech słońce zagląda codziennie do Twojego okna! " - napisała aktorka.

14
 / 19
Mikołaj Krawczyk

"Najlepszy Tatuś jakiego zna. Najlepszy na świecie! Uwielbiam ten widok" - napisała Sylwia Juszczak-Krawczyk.

15
 / 19
Wojtek Szczęsny
16
 / 19
Paweł Małaszyński

"Matki dają naszemu duchowi ciepło, a ojcowie światło" - zacytował Malaszyński.

17
 / 19
Jarosław Bieniuk
18
 / 19
Urszula Dębska

"Happy Fathers Day! He's Always by My Side" - napisała aktorka.

19
 / 19
Matylda Kozakiewicz poruszyła temat "nieobecnego ojca"

"Nieobecny ojciec Cię nie definiuje. To nie jest tak, że jak taty nigdy nie poznałaś, tata odszedł od mamy albo tata był wiecznie w pracy, to jesteś skazana na “daddy issues”. OK, może nie miałaś przez to takiego wzoru związku, jak miała Olka z 3B, której rodzice bezpiecznie i czule kochali ją i siebie nawzajem. Ale jeśli miałaś kochającą i czułą matkę, to ta Główna Figura Przywiązania zbudowała w Tobie tez zwany BEZPIECZNY STYL WIĘZI, który umożliwi Ci stworzenie bezpiecznego związku z drugim człowiekiem. (...) A nawet jeśli z jakiegoś powodu nie dostałaś wzorca więzi bezpiecznej, to związek z osobą o takim bezpiecznym stylu może sprawić, że się go nauczysz. Nie jesteś skazana na powielanie związku Twoich rodziców. Twoja relacja z ojcem nie decyduje o Twojej relacji z partnerem lub partnerką. Nieobecny ojciec Cię nie definiuje" - napisała blogerka, poruszając trudny temat ojca nieobecnego.

KOMENTARZE
(57)
mimi
rok temu
nie pojmuję tych komentrazy typu "dziękuję,że wybrałeś/aż mnie na swojego tate/mamę"... dziecko nie wybiera, chociaż czasem szkoda...
Ania21
rok temu
Cieszę się, że dostrzega się rolę taty w wychowaniu dzieci. To ważne aby dzieci miały wzorce mamy jak i taty. Cieszę, że idą zmiany do wprowadzenia opieki naprzemiennej. I przypominam sobie jak każdy mnie namawiał abym była albo u mamy albo u taty po rozwodzie.
Oczy bolą
rok temu
O rany, ale prywatnych wynaturzeń sfrustrowanych czytelników...
Lea
rok temu
Mojego ojca nie było przy mnie, kiedy go potrzebowałam. Do dzisiaj odczuwam tego skutek. Nie wyślę mu życzeń. Nie mam takiej potrzeby.
tola
rok temu
Uważam, że Michał jest najlepszym tatą z tej całej plejady tatusiów.
Najnowsze komentarze (57)
Igor
rok temu
Wizja 'lady' Małgorzaty nieustannie towarzyszy otumanionej środkami uśmierzającymi ból du...szy Dorocie, byłej żonie (chociaż zdjęć ze ślubu nikt nie widział) 'lorda' Radosława. Poprzednia żona tego nadal ekscytującego mężczyzny, zwana Dosią, jest też dziennym i nocnym upiorem obecnego męża Małgorzaty, ciągle nie może o nim zapomnieć i gdyby mogła, weszłaby mu w każdy kadr, psując szczęśliwy, rodzinny obrazek. Radek, jak wiadomo, ignoruje takie upiory, bo do ich prania ma najnowszej generacji pralkę. To tylko wzmaga ból du...szy Doroty. Schizofrenia jej postępowania polega na tym, że z jednej strony biernie zazdrości urody i wykształcenia prawniczce Małgorzacie (sama ma tylko wykształcenie podstawowe, a urody wieczny deficyt), z drugiej strony stara się dostosować do obecnych w jej mniemaniu preferencji seksownego i eleganckiego Radka i zaczyna zachowywać się jak 'lady' Małgorzata, która świadomie robi z tego bycia perfekcyjną lady parodię, ale uboga intelektualnie Dorota tego nie pojmuje. Stąd te patetyczne śpiewy z orkiestrą, 'honorowe' śmieszne deklaracje itp., co razem ze zgrywaniem nastolatki (byczys pliis) w przypadku starawej nie tylko wizualnie Doroty daje tragikomiczny efekt. Ostatnio pociechą dla jej umęczonej du...szy stało się wmawianie sobie, że Małgosia ją wyśmiewa, bo ją kocha, a nie zlewa i że Radek też Dosi nie zlewa, bo gdy myśli o Dosi zanim zaśnie, to znudzony głośno ziewa, co brzmi jak łaaach... Właśnie tak... łaaach... tak właśnie!
szszsz
rok temu
Do Nory J.Masz rację Docha do pięt nie dorasta Małgoni, która jest piękną zgrabną młodą kobietą, a Docha to niestety pan w mocno średnim wieku, i w dodatku to sztuczny twór,z kiełbasą.
hihihi
rok temu
Uwielbiam jak wybitnie inteligentna Gosia, prawniczka z wykształcenia, złośliwie parodiuje głupotę i nieporadność językową zmarłej meNdialnie Dodzi, leczącej kompleks 'wykRZtałcenia' jedynie podstawowego jakimś świstkiem, że ma niby IQ wyższe od Sharon Stone :D). Gosia, parodystka Dodzi, świadomie robi takie same błędy językowe i ortograficzne jak nieświadoma swojej śmieszności niewykształcona Dodzia. Sprytna Gosia na tym kosi dużo many, many, many, bo ludzie uwielbiają takie parodie, a śmiech to zdrowie, więc jest wskazany. Ma do parodiowania Dodzi niesamowity talent ta kobieta, to trzeba przyznać, jest bardzo wiarygodna w tym co robi i konsekwentna. W końcu Gosia to KRÓLOWA DRAMY, a DRAMY zawsze najlepiej się sprzedają.
ejjo
rok temu
Wszyscy się wyśmiewają z biednej Dody, ludzie trochę taktu i litości, bo jej jest bardzo przykro, weście dajcie trochę lózu, przecierz wierzący jesteście. A to jest bardzo poczciwe i radosne dziecko z wodogułowiem od urodzenia. Niedługo będzie mieć pionty krzyżyk do dźwigania.
Antek
rok temu
Gosia Rozenek ma 42 lata. Uwielbiam jak ta informacja doprowadza do rozpaczy biedne babiny spragnione miliona, co widać w ich rozpaczliwych komentarzach. Najlepszy komentarz to ten, że Kasia Cichopek o ponad 4 lata od niej młodsza wygląda przy niej jak stara maleńka i z tego powodu należy się jej milion zł odszkodowania. Gosi czy Kasi? hahahaha
Jsjdnd
rok temu
I dobrze trzeba doceniac rodzicow. Ja mam szczescie bo mam wspanialych rodzicow ktorzy mnie nigdy nie oceniali a kochali nic mi nie nakazywali a zachecali do tego co chce robic. Zadna baba w szkole nie byla w stanie wmowic moim rodzicom ze ich dziecko jest zle bo nie ma 5 w szkole. Nigdy mnie nie bili za zle oceny w szkole tylko cieszyli sie z moich innych sukcesow w szkole. Bardzo zaluje ze takich ludzi jak moi rodzice jest malo i inne dzieci cierpią przez ich fanaberie :(
butka
rok temu
jak ta Gośka wychowana???? Marnie tatusiu marnie
Emi
rok temu
To tatuś nauczył Gonię obłudy,chciwości,pazerności?Jeśli tak to gratulacje ,udało mu się.Ciekawe czy podobają mu się odważne zdjęcia zamieszczane przez córcię
Nina
rok temu
A Debska to juz nie umie zlozyc zyczen po polsku? Dzien Ojca w UK obchodzono troche wczesniej.
Pudel
rok temu
To teraz proszę o życzenia dla tatusiów od gwiazd które wychowały się bez ojców. Przecież każda gwiazda ma prawo do rozwodu. Dlaczego więc macie problem z tym, że ojciec rozwiódł się z matką? Skoro się nie dogadywali...
Iirc
rok temu
Bieniuk i jej napis na koszulce idealnie pasuje do rodzinki
ktoś
rok temu
A kogo wy tu za przykład ojca podajecie ???? Wiśniewski , Majdan czy inni podobni.....
Rrr
rok temu
Oczywiscie wszyscy celebryci dziękują w mediach, żeby każdy widział i czytał. Nic poza siecią już nie umieją zrobić, jakby życie poza netem już nie istniało. Gdyby poszli kwiatkiem do ojca, to też by wstawili fotkę.
Marek
rok temu
Nie zabiłem nikogo i życzeń nie dostałem
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Anna Bardowska prezentuje efekty remontu w nowym domu: nowoczesny wystrój, oryginalne oświetlenie, "ukryte" przejście do pralni (ZDJĘCIA)

Anna Bardowska pokazała fanom, jak obecnie prezentują się wnętrza jej domu. Znana z "Rolnik szuka żony" celebrytka i jej mąż Grzegorz mogą pochwalić się nowoczesną kuchnią, designerskim oświetleniem oraz "ukrytym" przejściem w jednej z łazienek.
9.

Nie tylko Olga Król. Przypominamy NAJGORSZE metamorfozy w historii "Top Model" (ZDJĘCIA)

Już dziś wieczorem uczestnicy najnowszej edycji "Top Model" przejdą metamorfozy pod okiem specjalistów. Wśród ich poprzedników znaleźli się i tacy, którym zmiana nie przypadła do gustu. Kto tym razem nie wytrzyma pomysłowości fryzjera?
8.

Celebryci lansują się na evencie marki biżuteryjnej: Natalia Kukulska, Anna-Maria Sieklucka, Jacek Jelonek z partnerem... (ZDJĘCIA)

We wtorek dla spragnionych blasków fleszy celebrytów nadarzyła się świetna sposobność do polansowania się na ściance. Zobaczcie, kto uświetnił swoją obecnością imprezę jednej z marek biżuteryjnych.
7.

Arkadiusz Milik i Agatycze dołączają do Mariny i Wojciecha Szczęsnych czekających na vipowskim terminalu (ZDJĘCIA)

Po skonsumowaniu śniadania Arkadiusz Milik i Agatycze zostali sfotografowani, jak spotykają się z Wojtkiem i Mariną Szczęsnymi na lotnisku Chopina i wspólnie wsiadają do prywatnego samolotu. Przed wylotem piłkarz i jego luba musieli zaspokoić głód nikotynowy.
6.

Polska reprezentacja na paryskim Fashion Weeku: Jessica Mercedes OTWIERA CZAKRY z Kate Moss, Julia Wieniawa odsłania plecy... (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Małgorzata Socha zaciągały się perfumami Lancome, Joanna Horodyńska i Maffashion szalały na imprezie rajstop, natomiast Jessica Mercedes ciągnęła z jednej pipety z Kate Moss. Fajna "praca"?
5.

Tak mieszka Dorota Gardias: taras pełen zieleni, minimalistyczna sypialnia i... miejsce na domowe koncerty (ZDJĘCIA)

Dorota Gardias bardzo chętnie pokazuje w sieci, jak urządziła swoje mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Nie brakuje u niej specjalnego sprzętu, który pomaga pogodynce przenieść pracę do domu.
4.

Kulisy "Tańca z Gwiazdami": całuśni Karolina Pisarek i Roger, Michał Mikołajczak za rękę z Edytą Zając oraz Maciej Dowbor w towarzystwie córki (ZDJĘCIA)

Uczestniczących w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" celebrytów tradycyjnie sfotografowano przed studiem show. Nie brakowało czułości z partnerami, serdecznych pożegnań i uśmiechów posyłanych paparazzi.
3.

NAMIĘTNA noc Sebastiana Fabijańskiego i Anny-Marii Siekluckiej: maślane oczy, czułe gesty i GORĄCE POCAŁUNKI (ZDJĘCIA)

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka najwyraźniej zechcieli czym prędzej znaleźć sobie partnera do wspólnego grzania się na kanapie w chłodne jesienne wieczory. Nieźle się dobrali?
2.

Małgorzata Rozenek mówi "tak" in vitro na konferencji w Senacie w towarzystwie... Donalda Tuska i Ewy Kopacz (ZDJĘCIA)

W poniedziałek w Senacie miała miejsce konferencja prasowa na temat powrotu Programu Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego. Oprócz Małgorzaty Rozenek wzięli w niej udział politycy opozycji, w tym Donald Tusk i Ewa Kopacz.
1.

Kim Kardashian została... "PROJEKTANTKĄ" Dolce&Gabbana! Zapomniała, jak Stefano Gabbana nazwał jej rodzinę "tanimi ludźmi"? (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian dopięła swego. Chociaż Stefano Gabbana nazwał kiedyś jej rodzinę "najtańszymi ludźmi na świecie", dziś zdaje się być jego przyjaciółką. To się nazywa sukces?