Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Edward Miszczak mówi o małżeństwie z młodszą o 25 lat Anną Cieślak: "Ta sytuacja mnie wiele nauczyła"

144
Podziel się:

Edward Miszczak niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Tym razem 68-letni dyrektor programowy Polsatu zdecydował się zrobić mały wyjątek i wyznał, jak małżeństwo z 43-letnią aktorka wpłynęło na jego życie.

Edward Miszczak mówi o małżeństwie z młodszą o 25 lat Anną Cieślak: "Ta sytuacja mnie wiele nauczyła"
Anna Cieślak zmieniła poglądy Edwarda Miszczaka (AKPA, AKPA)

Małżeństwo Edwarda MiszczakaAnny Cieślak nieustannie rozgrzewa wyobraźnię opinii publicznej. Blisko trzy lata temu dyrektor programowy Polsatu poślubił młodszą o 25 lat aktorkę. Wydarzenie odbiło się w mediach wielkim echem, a zakochani z miejsca dołączyli do zacnego grona najsłynniejszych par polskiego show-biznesu.

Chociaż Miszczak i Cieślak od lat funkcjonują w show-biznesie i pokazują się razem publicznie, to jednak konsekwentnie starają się chronić swoją prywatność i stronią od nadmiernego zainteresowania mediów. Dość niechętnie opowiadają także o łączącej ich relacji. Raz na jakiś czas małżonkowie robią jednak małe wyjątki i uraczą media prywatnymi smaczkami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Miszczak o powrocie Gąsowskiego i Skrzyneckiej: "Niczego złego do nich nie miałem"

Edward Miszczak mówi o relacji z Anną Miszczak. Co za słowa

Edward Miszczak podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsatu otworzył się nieco na tematy prywatne. Dyrektor programowy stacji nie ukrywał, że małżeństwo z młodszą o ćwierć wieku aktorką sprawiło, że dziś inaczej patrzy na zawód, który wykonuje jego żona. Miszczak w rozmowie z Plejadą otwarcie przyznał, że jeszcze kilka lat temu nie miał "najlepszego zdania" o aktorach.

Ta sytuacja mnie wiele nauczyła. Dzisiaj inaczej patrzę na zawód aktora, inaczej patrzę na ich podejście do mediów, do telewizji i dużo więcej wiem. Dzisiaj jestem w stanie ich bardzo bronić. Kiedyś nie miałem najlepszego zdania, dzisiaj mam ogromne, to bardzo ciężki zawód. Bardzo niestabilny, bardzo ryzykowny — stwierdził.

To jest strasznie trudne, czy pani sprosta, czy ktoś po drodze czegoś nie spie*rzył, a pójdzie na pani oblicze. To bardzo trudny zawód — podsumował Edward Miszczak w rozmowie z Plejadą.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(144)
akaj
5 miesięcy temu
Wiele lat temu czytałam w jednym z miesięczników wywiad z Anną, która mówiła o tym , że dla niej w związku najważniejszy jest dotyk, erotyka, miłość fizyczna. Bardzo to podkreślała, że to dla niej ważna sfera życia. Wtedy była w związku z młodszym mężczyzną. Chyba teraz zmieniły się jej priorytety
Dorota
5 miesięcy temu
Efektów w pracy nie widać i Polsat idzie na dno. Czy to ta Pani podpowiada żeby zatrudniać do programów ludzi skompromitowanych i nielubianych przez widzów?
Gosc
5 miesięcy temu
Mój Boże ona kocha jego pieniądze nic więcej . Niech mi nikt nie mówi że to miłość bo to hipokryzja. Obydwoje wyglądają nie wiarygodnie. Fuj
hjnm
5 miesięcy temu
Trudno uwierzyć, że Edek jest młodszy od Owsiaka
Lol
5 miesięcy temu
Obrzydliwe te wasze komentarze! Ja za to nie będę mówić o wyglądzie tej dwójki, ale o generalnym wrażeniu po słuchaniu Miszczaka. Gość jest zwyczajnie niesympatyczny.
Najnowsze komentarze (144)
Ewa
4 tyg. temu
Hi hi hi ! Albo wejdź i coś mów, albo zejdź i coś rób.
gość
4 tyg. temu
O litości jak oni wyglądają
Ojej
2 miesiące temu
Kariera na dytku Edka Kalesoniarza?
Mada
5 miesięcy temu
Przynajmniej w nocy ma spokój od niego a człowiek musi się tłumaczyć, że go głowa boli.
Esteta
5 miesięcy temu
Najbardziej niepasująca do siebie para jaką widziałam! Stary satyr !
Marek
5 miesięcy temu
Dziadek z wnuczką i jeszcze dużo wyższa od niego co za żenada.
EJ P
5 miesięcy temu
To co łączy tych dwoje jest poza sferą mojej wyobraźni. Moze lepiej komentarza nie ujawniać
Edi
5 miesięcy temu
Jak widać na załączonych obrazkach,to nie mogła być strzała amora. Jedychie hacel wystrzelony z okna banku. Lekarstwo...młody kochanek.😉 Ogólnie życze młodym/starym...powodzenia w życiu i zdrówka.
Szok.
5 miesięcy temu
TIR-ówka ma lepiej od niej bo się umyje i zapomni a ona ?
Biznes.
5 miesięcy temu
Edward Miszczak mówi o małżeństwie z młodszą o 25 lat Anną Cieślak,,.... Niech nic nie mówi bo klientka mając takiego prosiaczka musi być nieźle upośledzona ...🤕
B368
5 miesięcy temu
On by mógł trochę o siebie zadbać ładniejsze ubrania nosić. A nie takie brzydkie nie modne i schudnąć A ona bardzo staro wyglodna jak na swój wiek Kiedyś była ładniejsza i ładniej wyglądała niż teraz wygląda
Primabalerina
5 miesięcy temu
On zawsze z przodu a ona za nim....o co chodzi?
@@@
5 miesięcy temu
niestety dla niego plusy ale ona przy nim strasznie podupadła . Szybko się zestarzała.
Iza
5 miesięcy temu
Straszna para👹👺🤮
...
Następna strona