Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Edyta Górniak znów o Justynie Steczkowskiej: "To ona ZAATAKOWAŁA"

144
Podziel się:

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska niebawem wystąpią na Sylwestrze Marzeń TVP wraz z synami, jednak atmosfera między diwami pozostaje napięta. Pierwsza z nich nie ukrywa, że (eks?)koleżanka z branży już nigdy nie odzyska jej zaufania.

Edyta Górniak znów o Justynie Steczkowskiej: "To ona ZAATAKOWAŁA"
Edyta Górniak gorzko o dzieleniu jednej sceny z Justyną Steczkowską (AKPA)

Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Choć niegdyś występowały na jednej scenie i zasiadały w jurorskich fotelach tego samego show, to wiosną tego roku doszło między nimi do publicznych uszczypliwości. Kością niezgody okazały się honoraria z tytułu charytatywnego koncertu TVP dla Ukrainy, a Justyna zarzuciła swoim koleżankom po fachu kłamstwo.

Dziewczyny, jak możecie tak kłamać? Nie potrafię pojąć, dlaczego zachowały się tak Edyta Górniak i Maryla Rodowicz, które zażądały najwyższego honorarium w koncercie "Solidarni z Ukrainą" oraz Natasza Urbańska, która również otrzymała wynagrodzenie za swój występ. Tego nie da się ukryć, bo są to pieniądze związane z instytucją publiczną i wszystko jest w umowach - wypaliła wówczas na Instagramie.

Konflikt Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej trwa. "Polecam mantry na uspokojenie"

Słowa Justyny Steczkowskiej mogły być dla Edyty Górniak zaskoczeniem, bo druga z diw zapewniała wcześniej, że nie pobrała wynagrodzenia za wspomniany występ. Kolejne godziny obie spędziły na wymienianiu się oświadczeniami, w których Edyta groziła Justynie sądem, a druga polecała pierwszej mantry na uspokojenie.

Mam nadzieję, że od jutra zajmiemy się z "pokojem w sercu" tym, co potrafimy najlepiej. Muzyką. Przy okazji wysyłam Ci link do mojej najnowszej płyty i polecam moje mantry na uspokojenie. Peace & Love. Może też obie powinnyśmy "zjeść snickersa" i ochłonąć. Love Edi. Nawet jak kroczymy różnymi ścieżkami - napisała Justyna.

Jusiu, dziękuję, że zmieniasz taktykę i jednak wycofujesz się z publicznej batalii, którą dziś rozpoczęłaś, bo, jak wreszcie słusznie zauważyłaś, są problemy ważniejsze. Dodałabym, że prawdziwe. Super także, że wycofujesz się z agresywnego tonu, zamieniając go choćby i na ten cyniczny, bo teraz przynajmniej można się trochę pośmiać. Z tym batonikiem fajne, fajne... - odpowiedziała wtedy Edyta.

Od tego czasu Górniak wyraźnie unika interakcji ze Steczkowską i zrezygnowała nawet z posady jurorki w "The Voice of Poland", tłumacząc to utratą zaufania. Justyna natomiast pozdrowiła (eks?)koleżankę na planie wspomnianego show, jednak Edi jej nie odpowiedziała. Aż do teraz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Meghan i Harry idą na noże z rodziną królewską, a Kaczorowska otwiera czakry

Edyta Górniak nie widzi szans na pogodzenie się z Justyną Steczkowską. "To już nie do odzyskania"

Niedługo obie panie wystąpią na Sylwestrze Marzeń, a więc będą dzielić scenę po raz pierwszy od pamiętnej afery. Reporter Pomponika postanowił więc zapytać o to, co Edyta o tym sądzi, a odpowiedź okazała się zaskakująca. Górniak zapewnia, że udział Justyny w tym samym wydarzeniu spłynął po niej jak po kaczce, bo nie ona zawiniła i to Steczkowskiej powinno być głupio.

Jak ja bym była na jej miejscu, to mi by trochę było teraz niezręcznie, bo ta szala się przechyliła na niekorzyść dla niej, bo to ona zaatakowała. Wiedziałam, że jak zaproponowano nam wspólnie z Alanem, to pomyślałam sobie, że fajnie będzie się spotkać muzycznie. Szkoda, że nie możemy się przyjaźnić, bo nasze chłopaki się lubią - odpowiedziała Edi.

Od razu zapewniła też, że o ewentualnych szansach na odzyskanie jej zaufania nie ma mowy, a pamiętne pozdrowienia z finału "The Voice of Poland" traktuje raczej z dystansem.

To już jest teraz nie do odzyskania. To zaufanie jest już utracone bezpowrotnie - ogłasza i kontynuuje: Słyszałam, że powiedziała ze sceny "The Voice", że pozdrawia i okej, rozumiem, że chce się z tego wycofać jakoś, choć najprościej byłoby po prostu przeprosić, ale dobrze, że nie pozostawia tego takim, jak było, tylko próbuje jakoś to załagodzić.

Gdyby natomiast Justynie przyszło do głowy przyjść do niej podczas występu, Edyta ostrzega, że nie potraktuje takiego gestu jako objawu szczerości.

Nie uznałabym tego za szczerość, dlatego, że szczerze powinno się przepraszać w oczy, a zrobienie show przed kamerami odebrałabym jako rozgrywkę dla mediów - skwitowała gorzko.

Liczycie jeszcze po cichu na rozejm?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(144)
Beka
rok temu
Edzia, Ty jesteś skłócona z połową branży, nikt nie chce z Tobą pracować i jakoś nie jest Ci niezręcznie, więc nie opowiadaj głupot.
Jusia
rok temu
Miłość i pokój na świecie, harmonia z kosmosem, tylko nie z Justyną. Ah Edi, Edi....
Bozenka
rok temu
Edyta kiedy będzie jakiś hit? Może być hitkit ale ,żeby byl. Czemu ja zapraszają na te imprezy jak ona jest beznadziejna, piosenki ma straszne.
Pomocy
rok temu
Gdzie można podpisać petycje ,żeby od stycznie nie wprowadzili tego zakazu odbierania zwierzat przez fundację? Przed chwilą powiedzieli w ddtvn ale nie mogę tego znaleźć :/
Sedno
rok temu
Zaczyna się....
Najnowsze komentarze (144)
Edyta
rok temu
TVP, po takiej anty-reklamie sylwestra jaką zrobiła wam Edyta to chyba nikt nie będzie oglądał TVP 31grudnia.
Ania
rok temu
Do Sylwestra Marzeń 2tyg.a wasza celebrytka Edyta przez te 2tyg robi wszystko aby go obrzydzic. Zamiast Sylwester Marzen powinien się nazywać Sylwester Chamstwa Edyty.
Fanka
rok temu
A z mamą opłatkiem się podzieli? Czekamy na urocze fotki. Pozdrowienia dla mamy.
Ania
rok temu
Edyta przy Justynie to jak hipopotam przy gazeli. Gazela to oczywiście Justyna. A obie w tym samym wieku. Justyna wiecznie dziewczęca choć troje dzieci urodziła. Ach te nogi. Prawdziwa petarda.
Gość
rok temu
W sumie to Edyta nie może patrzeć na Justynę. Justyna wykształcona, posiadająca rodzinę, własny dom, figurę. Edyta nie ma nic a Justyna ma wszystko i jak ją lubić, no jak? Zazdrość zazdrość zżera Edyte.
Gość
rok temu
Ja się tylko tak zastanawiam jak TVP może promować tak zepsutą, zakłamaną, fałszywą i wyrachowaną osobę. Jest odpychajaca, jej wypowiedzi są prostackie, grafomańskie. Obraża wszystkich. Widzowie nie chcą jej oglądać ani słuchać. Mowa oczywiście o Edycie.
Kas
rok temu
Tylko pozitivum
Gość 😏
rok temu
Edka nie lubi prawdy i jest mściwa
Prawda👏
rok temu
Gdzie Edzia tam kłopoty co za wstrętny charakter
Młody
rok temu
powinny stoczyć honorowy pojedynek w kisielu
Divaldo
rok temu
Divami?! Serio ?! Haa haa haa haa
Ktoś
rok temu
Edzia, polecam dobrego psychiatrę. Ale te mantry na uspokojenie od Jusi też będą ok.
Uuu
rok temu
Justyna lew powiedziała szczera prawdę o edzi skorpionie
Inka
rok temu
Kurka same diwy w tym kraju. Górniak, Steczkowska, Rodowicz i Doda na czele🤣
...
Następna strona