Trwa ładowanie...
Przejdź na
Molly
|
aktualizacja

Edyta Górniak rezygnuje z "The Voice of Poland" z powodu konfliktu z Justyną Steczkowską! "Straciłam do niej zaufanie"

407
Podziel się:

Edytę Górniak i Justynę Steczkowską poróżnił charytatywny koncert dla Ukrainy, zorganizowany przez TVP. Diwy pokłóciły się o wynagrodzenie. Pamiętliwa Edyta nie wybaczyła koleżance po fachu i nie ma zamiaru dzielić z nią sceny.

Edyta Górniak rezygnuje z "The Voice of Poland" z powodu konfliktu z Justyną Steczkowską! "Straciłam do niej zaufanie"
Edyta Górniak nie weźmie udziału w "The Voice of Poland" (AKPA)

W lutym tego roku Telewizja Polska zorganizowała koncert "Solidarni z Ukrainą", w którym wystąpiła cała plejada gwiazd: zespół Enej, Blue Cafe, Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska czy Edyta Górniak.

Steczkowska na scenie wyznała, że całe honorarium przeznaczy na pomoc dla Ukrainy, co rozpętało aferę. Edyta Górniak oskarżyła koleżankę po fachu o kłamstwo, twierdząc, że produkcja zapłaciła jej jedynie za kwestie logistyczne i nie otrzymała żadnego wynagrodzenia za swój występ. Na odpowiedź Justyny nie musieliśmy długo czekać.

Dziewczyny, jak możecie tak kłamać? Nie potrafię pojąć, dlaczego zachowała się tak Edyta Górniak i Maryla Rodowicz, które zażądały najwyższego honorarium w koncercie "Solidarni z Ukrainą" oraz Natasza Urbańska, która również otrzymała wynagrodzenie za swój występ. Tego nie da się ukryć, bo są to pieniądze związane z instytucją publiczną i wszystko jest w umowach - wyznała po koncercie Steczkowska.

Zobacz także: Rozenek kłamie, a Edzia odlatuje w kosmos

Górniak obrała nowy kierunek w tłumaczeniach, twierdząc, iż Justyna rozpętała burzę, aby zwrócić na siebie uwagę.

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego Justyna zaatakowała innych artystów w chwili, kiedy wszyscy powinni się jednoczyć. Jedni wykonawcy koncertu wynegocjowali stawkę, którą przekażą dalej, inni z tej stawki zrezygnowali i ten wkład pomocy liczy się dokładnie tak samo. Jednak nikt inny prócz Justyny nie zabiegał o poklask za to. I tylko to nas różni - grzmiała Górniak.

Wraz z upływem czasu wydawać się mogło, że konflikt pomiędzy wokalistkami został zażegnany. W rozmowie z portalem Pomponik, Justyna Steczkowska wyznała, że wciąż ceni Edytę i nie wyklucza współpracy z nią.

Ja bym bardzo chciała, żeby Edyta pamiętała, że ja nie jestem jej wrogiem. Zawsze byłam orędownikiem jej talentu, jej urody i wszystkiego. Mam nadzieję, że kiedyś przyjmie to do serca i zaśpiewamy coś razem. Chciałabym bardzo. To nie jest konflikt, który ja tworzę. Ja po prostu staram się unikać tych sytuacji, więc mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, że wyjdzie z tego coś fajnego, zrobimy coś razem i będzie bardzo miło - przyznała piosenkarka.

Teraz okazuje się, że Edyta Górniak wciąż ma żal do Steczkowskiej. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że zrezygnowała z występu "The Voice od Poland", gdyż nie chce mieć z Justyną nic wspólnego.

Nie można zachowywać się i działać jak wróg, a potem zaprzeczać sobie, że się nim nie jest. Czyny i słowa powinny być te same. Nie są. Być może teraz po czasie jest jej zwyczajnie głupio i próbuje załagodzić takimi słowami swój wizerunek publiczny. Myśli jak widać wyłącznie o tym, bo od tego zaczęła - skwitowała Górniak w rozmowie z "Faktem".

Zdaniem Edyty, Steczkowska powinna bardziej się postarać.

Nie przeprosiła mnie szczerze i nie wycofała swoich oskarżeń. To byłby potencjalny początek do jakichkolwiek rozmów. Póki co, dziś podczas Live na IG przekazałam wiadomość fanom, iż zrezygnowałam z zaproszenia do udziału w najbliższej edycji "The Voice of Poland", bo zbyt mocno cenię sobie życzliwą, kreatywną, profesjonalną i normalną atmosferę współpracy. Moją decyzję przekazałam już dyrekcji Telewizji i Producentom programu. A dziś także fanom. Straciłam do Justyny zaufanieubolewa na łamach tabloidu.

Myślicie, że Edyta ma jeszcze jakichś przyjaciół w show biznesie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(407)
Gość
2 lata temu
Taka uduchowiona, taka żyjąca w zgodzie ze wszechświatem, taka pozytywnie nastawiona, taka przeciwniczka wysyłania w świat złej energii... A tak naprawdę zawzięta, mściwa i zawistna.
Prwadaq
2 lata temu
Bo będzie jurorką w The voice of reptilians
Olu
2 lata temu
Edyta - nie bądź taka wrażliwa. Życie nie kręci się tylko wokół Ciebie.
Kasandra
2 lata temu
Jakie " divy" , u licha ? Zwykle piosenkareczki zaledwie. Czy znacie w tej waszej redakcji znaczenie terminu " diva" , bo nadużywacie go nagminnie.
Joey
2 lata temu
Problemy pierwszego świata...
Najnowsze komentarze (407)
Porazka
2 lata temu
Jak można kogoś cenić za urodę???
Maria
2 lata temu
Oj Edyta prawda w oczy kole. Cyganka zawsze bedzie macic
Kiks
2 lata temu
Wolę Justynę na 💯 procent.
Ech...
2 lata temu
Steczkowska nazwała rzeczy po imieniu. Są zapisy w kontraktach i tyle. Ona postanowiła swoją kasę przekazać. Maryla najpierw udawała że nie wie o co chodzi, bo to załatwiał manager a po koncercie przekazała. Pani Górniak się oburzyła i obraziła. Za co? Za prawdę? Przecież to jest w dokumentach.
Anja
2 lata temu
Edyta górą ,gdybym miała wybierać na jurora wybrałabym Edytę
Uknuła to
2 lata temu
Misia to uknuła z dwudziestoma czterema siostrami
Go away
2 lata temu
Scandal of decade. Shantay Jusia You leave
Ooo
2 lata temu
a co na to wszechświat??
Wiedziałaś od...
2 lata temu
Jak mogłaś to zrobić Jusia, a może specjalnie aferę skręciłas bo wiedziałaś że wtedy Eda odmowi
ala
2 lata temu
gorniak to jeszcze mozna posluchac a steczkowska wyje jak wilki
Wiejskie klim...
2 lata temu
Pamiętam w szkole u mnie byly takie dziewczyny ze wsi, które jak zauwzyqly że ktoś ściąga to po lekcjach szły skarżyć nauczycielce. Jusia tak samo poszła 'do pani' poskarżyć
Hihi
2 lata temu
Oj Jusis nieładnie tak personalnie uderzać w innych publicznie. Edzia na pewno ma na Ciebie teczkę i jak zacznie publikować to się nakryjesz pantoflami że wtydu
Hihi
2 lata temu
Oj Jusis nieładnie tak personalnie uderzać w innych publicznie. Rodzina na pewno ma na Ciebie teczkę i jak zacznie publikować to się nakryjesz pantoflami że wtydu
Pomoge
2 lata temu
Jak skończy jak Wioletta to ja będę przychodzić do niej na winko i pomagać z psami
...
Następna strona