Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Edyta Górniak ODGRYZA SIĘ Paulli za surową ocenę występu: "Trzeba mieć inną skalę wrażliwości, PAULINKO"

262
Podziel się:

Często porównywane pod względem wokalnym diwy ponownie stanęły w medialne szranki. Tym razem poszło o występ Edyty Górniak podczas koncertu ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Wyjątkowo nie spodobał się on Paulli.

Edyta Górniak ODGRYZA SIĘ Paulli za surową ocenę występu: "Trzeba mieć inną skalę wrażliwości, PAULINKO"
Edyta Górniak; Paulla (fot. AKPA)

Paulla porównywana była do Edyty Górniak, gdy tylko po raz pierwszy zaistniała w polskiej branży muzycznej. Zdaniem wielu słuchaczy panie faktycznie brzmiały podobnie, co natychmiastowo uczyniło z nich naturalne rywalki. Konflikt między diwami właśnie rozgorzał na nowo. Wszystko dlatego, że Paulla pozwoliła sobie na ocenę niedawnego występu Edyty na koncercie ku czci Krzysztofa Krawczyka.

Tym razem mi się nie podobała. Ja zawsze mówię to, co myślę. Trudno jej odmówić talentu, pięknie wyglądała i ma piękny głos, natomiast akurat ta interpretacja nie przypadła mi do gustu. Każdy artysta ma prawo do własnej interpretacji piosenki. Jednemu się podoba, drugiemu nie. (...) Jak dla mnie to, to wykonanie było trochę przekombinowane - wyznała bez ogródek Paulla w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz także: Edyta Górniak i Rafał Brzozowski parą? "Za duża różnica wieku"

Na reakcję naczelnej diwy polskiej estrady nie trzeba było długo czekać. Edyta Górniak odniosła się do słów "koleżanki z branży" na Instagramie.

Trzeba było osobiście znać Krzysztofa lub trzeba mieć inną skalę wrażliwości dla drugiego człowieka, Paulinko, żeby rozumieć, że był to Muzyczny Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka i pożegnanie się z Nim, a nie impreza komercyjna. Smutku i żałoby się nie ocenia. Nigdy. Mimo oczywistych skojarzeń nie były to "występy na festiwalu w Opolu". Pokój Tobie - naskrobała Edzia.

Jak udało nam się ustalić, Górniak nie zamierza już dłużej tolerować wynurzeń "koleżanki".

Edyta wie, że Paulla ma obsesję na jej punkcie i jest już tym naprawdę zmęczona. Nieustannie widzi jej wypowiedzi na swój temat, porównania na siłę, choć wokalnie Edyta biję Ignasiak na głowę - zdradza nasze źródło.

Przy okazji rozpracowywania wypowiedzi Paulii Edzia rozwiała też plotki dotyczące jej rzekomego romansu z Rafałem Brzozowskim.

Jesteśmy jedynie przyjaciółmi - podpisała zdjęcie, na którym reprezentant Polski na tegorocznej Eurowizji obejmuje ją czule w talii.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(262)
Gość
12 miesięcy temu
Edyto, nam też się nie spodobało Twoje wykonanie utworu Krzysztofa Krawczyka 🥴
Aaa
12 miesięcy temu
Dwie wypełnione po brzegi wypleniwczami więc łączy łączy nie tylko podobna barwa głosu:)
Gosc
12 miesięcy temu
Edytko! Paulla to Paulla a Paulinka to Paulinka,dwa różne imiona!!!
Ciepły
12 miesięcy temu
Edyta Allan woli chłopców
Sese
12 miesięcy temu
Kto jej powiedział, że w krótkich włosach wygląda ładnie? Pewnie najlepsza przyjaciolka doradziła:)
Najnowsze komentarze (262)
Krystyna
11 miesięcy temu
A kiedy ta wrazliwa Edyta zaprosi do siebie, w góry mamę. Obnosi się z tą wrazliwoscia a nie ma jej dla matki? Udawać wrażliwość jest tak prosto, poznaliśmy się już na tym pani Edyto.
Paulina
11 miesięcy temu
Uspokuj się dziecko ,Sama nasladujesz, Sama pokazujesz. Kim ty jesteś płaczesz przy wizji
jfieow
11 miesięcy temu
nie podobało mi się wykonanie Edyty, ale też ie rozumiem, co to za autorytet ta Paula, żeby oceniać Edytę Górniak, serio. przecież ona nie dorasta jej do pięt. porównywanie ich już jest nietaktem w stronę Edyty
irma
12 miesięcy temu
Edytko, fałszowanie po raz kolejny na wielkiej scenie, to nie jest inna skala wrażliwości - skończyłaś się ty i twoje umiejętności śpiewu, więc zaszyj się w górach i nie wychodź z tej chałupy !!! no i, na litość , trzymaj się z dala od netu !!!!
Lila
12 miesięcy temu
Paulina jesteś fajna babka A Gorniaczka niech nie będzie za mondra bo myśli że jest PEPKIEM świata nie lubię tej baby
olek
12 miesięcy temu
uwielbiam to ostatnie zdjecie edzi. ledwie oczy moze zmrózyc taka ostrzyknieta. ale szczepionki nie wezmie bo nie wiadomo co w niej jest hahaha...
Beata
12 miesięcy temu
Bo edzia wyła i wyła nieładne było jej wykonanie muszę przyznać choć Krzysia nie znałam
Jasiek
12 miesięcy temu
Edzia jest juz tylko pretensjonalna, podstarzala, napompowana botoksem gwiazda.....a moglo byc tak pieknie.
znafca
12 miesięcy temu
Każdy kower w wykonaniu Górniak to totalna porażka
znafca
12 miesięcy temu
Każdy kower w wykonaniu Górniak to totalna porażka.
loo
12 miesięcy temu
... wielka Diva, to może ona jest w tym naszym muzycznym grajdołku, bo poza granicami kraju nikt jej nie zna... proponuję, aby te nasze " piosenkarki" wrzuciły na luz... więcej pokory w stosunku do krytyki pani Edyto...
ewka
12 miesięcy temu
Zastanawiałam się podczas występu Edyty co to miało być,dlaczego tak wyje,w jakim celu ta angielszczyzna.Jej występ nie miał nic wspólnego z wrażliwością tylko z głupotą.To był popis na miarę wyśpiewania niegdyś hymnu.Pamiętacie?
Martha
12 miesięcy temu
Oglądałam Cię Edytko i stwierdzam, ze Twój występ to dramat, bolało Cię słuchać. Bardzo Bardzo mi się nie podobało,to była tragedia !!
Mama
12 miesięcy temu
Edytka niby taka love miłość so wszystkich a tak naprawdę wiecznie uszczypliwa nic nie można powiedzieć bo świruje .a występ przekombinowany jak wombat na brzegu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie