Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Edyta Górniak oprowadza po rodzinnym Opolu: "Tu się do św. Marii modliłam, żeby mama mnie NIE ZBIŁA ZA BARDZO"

98
Podziel się:

Edyta Górniak, korzystając z okazji, że jest aktualnie w rodzinnym mieście, wybrała się na małą wycieczkę, którą zrelacjonowała fanom. Przy okazji zdradziła kilka nieznanych szczegółów ze swojego dzieciństwa. Chwyta za serce?

Edyta Górniak oprowadza po rodzinnym Opolu: "Tu się do św. Marii modliłam, żeby mama mnie NIE ZBIŁA ZA BARDZO"
Edyta Górniak wspomina dzieciństwo w Opolu (AKPA, Instagram)
bECvNPsl

Choć sezon festiwalowy powoli się już kończy, przed nami jeszcze 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Na muzycznym wydarzeniu tradycyjnie nie zabraknie tych samych artystów, którzy obskoczyli w tym sezonie wszystkie inne plenerowe imprezy. W ciągu czterech dni na scenie wystąpią więc między innymi Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski czy Edyta Górniak.

Ta ostatnia w Opolu jest już od czwartku. Po zrelacjonowaniu na Instastories prób do piątkowego występu wokalistka pochwaliła się bardzo późnym spacerem po mieście, w którym dorastała. Edyta pod osłoną nocy postanowiła udać się w okolice tamtejszej katedry i przytoczyć historię sprzed wielu lat, którą zdarzało się jej już wcześniej opowiadać:

Widzicie tę katedrę? - zagaja obserwatorów, stojąc pod świątynią. No więc historia jest taka: jak była dzieciakiem i mieszkałam na osiedlu ZWM, i uciekałam z lekcji, żeby przyjść sobie do amfiteatru, który jest tam, o widać - pokazuje palcem w stronę oddalonego o kilkadziesiąt metrów budynku i kontynuuje:

bECvNPsn

Jak się zasiedziałam i wiedziałam, że dostanę lanie, gdy wrócę do domu, to przychodziłam do tej katedry i się do św. Marii modliłam, żeby mnie mama nie zbiła za bardzo... Tylko trochę, ale nie tak całkiem bardzo - wspomina z rozrzewnieniem. W tej katedrze się wymodliłam po prostu... Wymodliłam tyle po prostu słów, żebym nigdy nie dostała lania za to, że poszłam do tego amfiteatru - kontynuuje, następnie podsumowując:

A teraz mi za to płacą, że tam siedzę! I taka jest historia - kwituje opowieść, zaśmiewając się do rozpuku.

Nagranie sprzed katedry diwa okrasiła apelem do fanów:

Nigdy nie wiesz, jak potoczy się twoje życie, więc nigdy się nie poddawaj!

bECvNPst

Myślicie, że wspomnienia "uduchowionej" Górniak okażą się dla kogoś przydatne?

Zobacz także: Edyta Górniak wspomina modlitwy w kościele
bECvNPsu
bECvNPsv
bECvNPsO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(98)
wwo
2 tyg. temu
Rodzice bijący dzieci to jest taka porażka... najgorsze w tym wszystkim jest to, że dorosłe pokolenie bitych dzieci nie wyciągnęło żadnych wniosków z podłego, prymitywnego zachowania swoich rodziców i swoje dzieci także bije. Straszne. Mam małe dziecko, NIKT mi nie wmówi, że bicie ma jakikolwiek sens. Każde dziecko rozumie, wystarczy miłość, czułość, cierpliwość i bycie przykladem pożądanego zachowania. Rodzice bijący swoje dzIeci, wstydzcie się! To co robicie jest Waszą porażką i będziecie tego bardzo żałować za wiele lat.
Ramona ale se...
2 tyg. temu
KTO JUŻ PO ROBOCIE LUB OPIEPRZA SIĘ W ROBOCIE W PIĄTECZEK?! dajcie łapkę w górę siostry ❤️❤️❤️
Jdd
2 tyg. temu
Jak widać i bez szczepień są skutki uboczne.
bECvNPsP
Wstydzi się r...
2 tyg. temu
Ona jest z Kluczborka nie Opola, jej zdjęcia dalej wiszą w szkole pszczelarskiej, ktorą przerobili na szkolę prywatną. Nie wiem czego ona się wstydzi
Hmm
2 tyg. temu
A ja nigdy nie chodziłam do kościoła i całe szczęście mam normalnych rodziców a babcia nieładnie mówiąc odklejony wielbi Jarka ojca imperatora itd ciagle tylko gada ze wojna musi być a ze my g… bo do kościoła nie chodziliśmy😜
Najnowsze komentarze (98)
Samo życie.
2 tyg. temu
Małe dzieci my mały problem, duże dzieci duży problem. Pamiętam co wyprawiała moja córka. Zawsze zachowywała się jak milczek i odludek. Nigdy nikogo nie słuchała. Wszystko robiła sama i tylko to co bylodls niej wygodne i przyjemne. Wieczne kłopoty w szkole wieczne ucieczki ze szkoły. Później wyzywają w malowanie i ubieranie. Gdy wracaliśmy x mężem z pracy, jej już w domu nie było.. Wracała do niego kiedy ona chciała. Moje wieczne wizyty e szkole i błaganie o to by pozwolono córce przejść do następnej klasy były dla mnie poniżające, ale zawsze by zrobiła wszystko dla mojego dziecka. Ile nocy nie przespanych, ile próby rozmów. Nic to nie dało. Uważała i dalej uwszs, że robi wszystko dobrze. Czyjeś zasługi przypisuje sobie. Był taki moment x z tych nerwów i zmartwień nie wytrzymałam i podniosłam na nią rękę. Dosłownie podniosłam, nie uderzyłam bo złapała mnie jedną ręką za moją rękę, a drugą za włosy. Przyglądał się temu mąż, ale nie zareagował chyba był zaskoczony tą całą sytuacją. Córka ma swoją rodzinę. Tzn jest po rozwodzie, wychowała dwoje dzieci. Jedno już w wieku osiemnastu lat zamieszkało ze swoim partnerem. Drugie jest jeszcze przy matce. To moje wnuki. Żal mi patrzeć, jak bardzo nie radzą sobie życiu. Nic nie potrafią zrobić. Matka przychodzi późno z pracy i robi dla wszystkich kolację. Nigdy niczego od swoich dzieci nie wymagała, może dlatego że sama nigdy nic nie chciała zrobić dla rodziców. Trudno jest zakładać, że zawsze będzie dobrze bo niestety dzieci x wiekiem i pod wpływem kolegów i koleżanek, potrafią bardzo się zmienić, niekoniecznie na dobre.
Ttttt
2 tyg. temu
Mnie to nie rusza, możecie zapytać się własnych nauczycieli ze szkoły czy dostawali od rodzica, to większość wam odpowie, że tak ;) Edzia jesteś super!!
Rob
2 tyg. temu
Modlić to się można do Maryi co najwyżej ,Maria to imię żeńskie ,używanie zwrotu Maria w religii jest błędem ,Maryja owszem ,ale Maria no nie
K..
2 tyg. temu
Przecież ona nawet nie jest z Opola tylko z Ziębic...
...
2 tyg. temu
Przecieć ona nawet nie jest z Opola tylko z Ziębic...
vcwerfghjk
2 tyg. temu
Brzydkie ma te 2 zeby na środku. Teraz płacą jej powiedziała na końcu...za siedzenie w amfiteatrze.
York
2 tyg. temu
Kłamczuszka.....
Renia
2 tyg. temu
A byłaś u mamy.
bECvNPsH
EWA
2 tyg. temu
KAŻDE DZIECKO ; JAKO PIERWSZE UDERZONE PRZEZ RODZICA ; POWINNO ODDAĆ I JESZCZE SPLUNĄĆ.ZA DAWANIE ZŁEGO PRZYKŁADU .
HD Hadar
2 tyg. temu
Edzia robi się na Azjatkę.
Ela
2 tyg. temu
Ma głos i tyle w temacie.Inni mogą o niej möwić co chcą .Pozdrawiam Panią Edytę.
Polka
2 tyg. temu
fajne !
Asia
2 tyg. temu
Mnie mama też biła. Uderzyła mnie nawet na mojej osiemnastce przy gościach, gdyż dla niej to było naturalne. Nadal pamiętam, choć mogłabym już zapomnieć. Takie czyny zabijają w człowieku tą bliską więź z rodzicem, która powinna być przez całe życie
Julia. 💞👣
2 tyg. temu
Kochana Dusza. Ulubiona Gwiazda. Utalentowana wokalistka Edyta Górniak. 💝
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECvNPtA
bECvNPtB
bECvNPtC
bECvNPtD
bECvNPtE
bECvNPtj