Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Edyta Górniak planuje otworzyć... własną szkołę medytacji: "Miejsce, w którym ludzie będą ODZYSKIWAĆ SIEBIE" (WIDEO)

148
Podziel się:

Edyta Górniak powzięła już nawet pewne kroki, które przybliżają ją do tego, by sprawdzić się w roli "nauczycielki" duchowości. Czekacie już na start rekrutacji?

Edyta Górniak planuje otworzyć... własną szkołę medytacji: "Miejsce, w którym ludzie będą ODZYSKIWAĆ SIEBIE" (WIDEO)
Edyta Górniak zapowiada otwarcie szkoły medytacji! (Instagram)
bEEnmMSZ

Edyta Górniak ma ostatnio niewątpliwie pełne ręce roboty. W przerwie od wygłaszania tez o "wymyślonej" pandemii i aktywnej działalności w temacie szeroko pojętej duchowości zajęta diwa znajduje niekiedy czas na koncerty.

Zobacz także: Edyta Górniak planuje otworzyć... szkołę medytacji: "Chcę pomagać ludziom"

W efekcie w ciągu ostatniego tygodnia wokal gwiazdy mogliśmy podziwiać nie tylko na Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej, podczas którego "pobłogosławiła" publiczność, ale i na Top of the Top Sopot Festival, gdzie zaliczyła małą gafę.

bEEnmMTb

Podczas muzycznego wydarzenia w Sopocie reporterowi Pudelka udało się chwilę pogawędzić z Górniak. Ponadprzeciętnie wrażliwa piosenkarka podzieliła się swoimi obawami dotyczącymi mediów społecznościowych, twierdząc, że "popsuły światopogląd".

To gruby temat, bardzo głęboki. Wielu psychologów podjęło temat, jak bardzo "lajki" zmieniły postrzeganie świata, relacje... - ubolewa.

48-latka potwierdziła, że w związku z tym, co dzieje się na świecie, ma plan otworzyć... szkołę medytacji. Zamierza wykorzystać "wszystko, co miało miejsce w jej życiu", w tym doświadczenia z podróży do Azji.

bEEnmMTh

Mam takie marzenie i plan, żeby otworzyć szkołę, takie miejsce, w które będę mogła zapraszać ludzi, którzy będą chcieli pracować ze sobą, otwierać świadomość, podnosić tę świadomość. Odzyskiwać siebie, po prostu - zapowiada.

Edi zdradziła, że powzięła już nawet pewne kroki w kierunku spełnienia swojego marzenia, które pomoże innym w "odzyskiwaniu świadomości".

bEEnmMTi
bEEnmMTC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(148)
ŻENADA
4 tyg. temu
Medytować? Ale o czym: zrywaniu plakatów, statystach w szpitalach, czy sile z kosmosu :))))))))))
chacha
4 tyg. temu
Jakie leki ona przyjmuje?
beatteee
4 tyg. temu
No to niech otworzy, bo plany to można se mieć i mówić wszem i wobec. Ja też mam plany zamieszkać nad morzem, ale nie wiem, czy się uda. Artykuł o niczym.
bEEnmMTD
Hihi
4 tyg. temu
ta to zmienia wyznanie częściej niż ja facetów
Paula
4 tyg. temu
I swietnie. Lepiej niz kolejna szwalnia dresow czy bizuteri sygnowana przez celebrytow
Najnowsze komentarze (148)
Julia. 💞👣
4 tyg. temu
Do pracy żadne studia nie są potrzebne. Najważniejsze duże pieniądze i praca którą lubisz i potrafisz wykonywać satysfakcja z niej.
ewa
4 tyg. temu
Niech maturę przynajmniej zrobi, kiedy o szkole mówi...
JuliaSzwałek
4 tyg. temu
Studia i wykształcenie nie ma znaczenia w dzisiejszym świecie. Ważne jest Dusza dobre serce i kochane zdrowie +szczęście zadowolenie z dobrego życia które ma Edyta. 💝
Danek
4 tyg. temu
Radziłabym najpierw skończyć jakieś studia z psychologii a później przekazywać wiedzę i doświadczenie.
gość
4 tyg. temu
Niech zacznie od siebie bo tego potrzebuje nie bedzie zrywać plakatów żenada.
wdasfghjkl
4 tyg. temu
Za jej czasów nie było lajków, a relacje jakie miała? Chłopów jak rękawiczek, rozwód. Może to jednak nie lajki są winne?
antyfan
4 tyg. temu
najpierw niech ona odzyska siebie bo jest pokrecona na maksa
Aleks
4 tyg. temu
teraz to moda na medytacje. Edyta, Chodakowska, Lewandowska medytacje, relax przed snem. aby się nie na robić a zarobić. Masakra te one wszystkie pic na wodę ale u nich dziala😉
bEEnmMTv
Rozumiesz
4 tyg. temu
Może będzie więcej przebudzonych. Pisząc starym schematem, życie wśród fałszywych ludzi jest katorgą. Na szczęście ona potrafi wybaczać i szanować każdego człowieka bo większość nie zdaje sobie sprawy z tego co robi. Co nie znaczy, że da się traktować źle.
Koszyczek
4 tyg. temu
I teraz pytanie co stanie się szybciej Nowa płyta czy ta śmieszna szkoła xD
Zalamana
4 tyg. temu
Czy ona coś bierze? Takie głupoty co ona plecie... Może w medytacji w końcu napisze piosenkę sobie sama i w końcu nagra hit? Jak można cały czas być sławną tylko dlatego, że się jest i śpiewa covery na występach.... I pomyśleć, że kiedyś tylko jej piosenek słuchałam, starych płyt, starych niesamowitych występów. Nie widziałam w niej tej głupoty
ines
4 tyg. temu
najwieksza zaraza swiata sa politycy a wy sie czepiacie kogos kto chce byc wolny obudzcie sie
Jula
4 tyg. temu
Oby nie zapomniała płacić za wynajem...
Yegua
4 tyg. temu
Już to widzę. Sekta dla wybranych pańć, wielbiących Edzie i wyznających płaską ziemię. Świadectwo maturalne niemile widziane. Po medytacji kawcia i wzajemne czytanie horoskopów.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEnmMUo
bEEnmMUp
bEEnmMUq
bEEnmMUr
bEEnmMUs
bEEnmMTX