Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Edyta Górniak publicznie ogłasza, że wśród nas żyją "bioroboty, hybrydy i REPTILIANIE"... Karolina Korwin Piotrowska komentuje

672
Podziel się:

Edyta Górniak pojawiła się jako prelegentka podczas XIX Zlotu Wolnych Ludzi, gdzie twierdziła, że "dostawała przekazy", a także dziękowała Matrixowi i ostrzegała, że "nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę". Choć ciężko to skomentować, to opary absurdu spróbowała rozwiać Karolina Korwin Piotrowska.

Edyta Górniak publicznie ogłasza, że wśród nas żyją "bioroboty, hybrydy i REPTILIANIE"... Karolina Korwin Piotrowska komentuje
Edyta Górniak znów odpływa w teoriach spiskowych. Karolina Korwin Piotrowska komentuje (AKPA, Getty Images)

Jeszcze kilka lat temu Edyta Górniak była poważaną piosenkarką, która, mimo przedłużającej się przerwy od muzyki, budziła względną sympatię publiki. Dziś gości na łamach mediów głównie w roli śpiewającej orędowniczki teorii spiskowych, w których odmętach zatopiła się bez granic, oraz okazjonalnych sporów z osobami umownie uznawanymi za rozpoznawalne.

Kontrowersyjne wypowiedzi Edyty Górniak nie są jednak tylko elementem internetowego folkloru, z którego śmieszkuje młodzież. Piosenkarka naprawdę wierzy w to, o czym mówi i posiada przy tym wielotysięczny following, który z zaskakującą wyrozumiałością wysłuchuje tego, co ma im do przekazania. Wygląda na to, że niektórych przekonała, bo niedawno została prelegentką na XIX Zlocie Wolnych Ludzi "Harmonia Kosmosu 2022".

Na wspomnianym wydarzeniu, którego gościem byli też m.in. "naturoterapeuta" Jerzy Zięba, który choroby przewlekłe proponuje leczyć nawadnianiem organizmu, oraz skompromitowany kilka miesięcy temu Paprodziad, Edyta ponownie dała popis elokwencji. O sprawie donosi "Gazeta Lubuska", której dziennikarze odważnie zrelacjonowali to, co tam się działo. A działo się naprawdę wiele...

Zobacz także: Allan Krupa o szerzonych przez Górniak teoriach spiskowych

Z artykułu wspomnianego portalu wynika, że Górniak obwieściła w trakcie swojej przemowy, jakoby na Ziemi żyli "bioroboty, hybrydy i reptilianie", a ona sama miała otrzymać "przekazy" i tym samym przewidzieć pandemię. Dziękowała też Matrixowi i dywagowała, że "nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę".

Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia. To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka - miało wówczas paść.

Reakcja internautów była łatwa do przewidzenia, ale nad natchnionymi wywodami Edyty pochyliła się też Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka tym razem pozwoliła, aby cytaty piosenkarki mówiły same za siebie.

A jak tam u Was? Panie Kaczyński, ja bym TO badała - napisała krótko, nawiązując do niedawnych słów prezesa PiS na temat osób LGBT+.

Jest jeszcze coś, czy Edyta byłaby Was w stanie zaskoczyć?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(672)
Trubrey
2 lata temu
nie wiem jak z reptilianami ale bezduszni ludzie sa napewno i nieludzcy też
Edzia na prez...
2 lata temu
Żadne to zaskoczenie. Każdy myślący człowiek zdaje sobie sprawę że na świecie istnieją rzeczy których ludzie nie rozumieją.
whatever
2 lata temu
każdy wierzy w co chce. Ja wierze w Boga a ona w bioroboty.
Mmmm
2 lata temu
Tak, sie sklada ze to co ona mowi jest prawda. Osoby, ktorzy sadza ze ludzie, sa jedyna rozwinieta cywilizacja w calym kosmosie sa naiwni i zwyczajnie glupi. Co wiecej sa noezliczone dowody na istnienie obchch cywilizacji na ziemi i tylko glupiec ich nie dostrzega.
Majk
2 lata temu
Nie zdziwcie się jak mówi prawdę. Na tym.swiecie można się już spodziewać wszystkiego...
Najnowsze komentarze (672)
ja......
2 miesiące temu
Większość ludzi nie jest w stanie tego pojąć bo są mocno ograniczeni i uśpieni. Edyta ma rację. Rasa ludzka jest bardzo zacofana dlatego tak reaguje na takie informację.
Gosc
rok temu
Im dziwniej tym lepiej
Bea
2 lata temu
Może ona coś bierze ? Do bezdusznych ludzi to się zgodzę ,ale pozostałych nie bardzo .
xxx
2 lata temu
VTV1 i wszystko jasne
Zaz
2 lata temu
Poszukajce sobie na joutube kanal VTV1, tam jest sporo na tematy o ktorych mowila Edyta.
Violet
2 lata temu
Na jutubie na kanale VTV1 jest ostanio bardzo duzo filmikow na tematy o ktorych mowila Edytka! Polecam!
Mick
2 lata temu
A ci reptilianie nie są czasami z PIS ?
I tyle
2 lata temu
No akurat ona jest bezduszna
Szaman
2 lata temu
Niewiarygodne, ale być może prawdziwe. Znam typy ludków tępych i beznadziejnych czy to w pracy czy też prywatnie, którym wszystko wychodzi i wszędzie gdzie się obrócą są chronieni i na piedestale, krótko mówiąc zawsze spadają na cztery łapy.
stan33
2 lata temu
Mysle,ze rozumowanie tej kobiety jest spowodowane brakiem wyksztalcenia.
fuka
2 lata temu
edzia mówi jak jest obejrzyjcie na yt andy choinski TV
Kasia
2 lata temu
Aha, rozumiem ze Pis to hybrydy. A ludzie z PO to bioroboty. Mały Matrix to Kaczynski 😂😂😂😂
Gosia
2 lata temu
no cóż, co do Biorobotów, to widziałam w tym serialu Czarnobyl na Netflixie, oni sprzątali te kawałki tego reaktora, jeśli chodzi o hybrydy, no to moja koleżanka robi sąsiadkom za 5 dych, ma te takie lakiery i taką lampę do tego, ale ci reptalianie to już nie wiem jak to wyjaśnić;)
Kowalska
2 lata temu
Niestety Górniak ma racje.Ale wy Polacy śpijcie dalej.Wtedy mniej to wszystko boli.
...
Następna strona